Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Moment impaktu

no jo ale z Veselí nad Moravou je to brutálně z ruky :). Jinak ceny na driving a hřiště je vskutku za lidové ceny . začínám o tom vážně uvažovat :)
To dáš! Co dáš za cestu ušetříš za trenéry 😉
 
Odpovědět
To dáš! Co dáš za cestu ušetříš za trenéry 😉
trenéra mám Aleš Macháček :) jinak vám ty ceny na cvičné plochy a hřiště závidím kéž by v GCUH byly cenz stejný ... vstup na driving 50 Kč míčky 30Ks nečlen 60 Kč
opět edit: Jen mě mrzí že pokuid tam pojedu tak cesta bude trvat kolem 9 hodin :( ale cena za lůžko 900 ujde viděl bych to aspoň na 2-3 dny
 
Odpovědět

trenéra mám Aleš Macháček :) jinak vám ty ceny na cvičné plochy a hřiště závidím kéž by v GCUH byly cenz stejný ... vstup na driving 50 Kč míčky 30Ks nečlen 60 Kč
opět edit: Jen mě mrzí že pokuid tam pojedu tak cesta bude trvat kolem 9 hodin :( ale cena za lůžko 900 ujde viděl bych to aspoň na 2-3 dny
 
no jo ale z Veselí nad Moravou je to brutálně z ruky :). Jinak ceny na driving a hřiště je vskutku za lidové ceny . začínám o tom vážně uvažovat :)
Vzdálenost nerozhoduje. Stojí to za to. 😁
 
Odpovědět

trenéra mám Aleš Macháček :) jinak vám ty ceny na cvičné plochy a hřiště závidím kéž by v GCUH byly cenz stejný ... vstup na driving 50 Kč míčky 30Ks nečlen 60 Kč
opět edit: Jen mě mrzí že pokuid tam pojedu tak cesta bude trvat kolem 9 hodin :( ale cena za lůžko 900 ujde viděl bych to aspoň na 2-3 dny
9 hodin? to bys to musel vzít přes Českou Lípu a Most....když se vyhneš D1 ( tam bys to i mohl na těch devět dotáhnout) , za 5 hodin jsi u Kopčáka 😁 Ale chápu tě, od nás je to 3 hodiny, nutno říci, že to za to stojí :up:
 
Nevíte cena za turnaj se platí zvlášť? Jinak tam bych se dostal asi vlakem nebo busem. Proto těch. 9 hodin
 
Odpovědět

trenéra mám Aleš Macháček :) jinak vám ty ceny na cvičné plochy a hřiště závidím kéž by v GCUH byly cenz stejný ... vstup na driving 50 Kč míčky 30Ks nečlen 60 Kč
opět edit: Jen mě mrzí že pokuid tam pojedu tak cesta bude trvat kolem 9 hodin :( ale cena za lůžko 900 ujde viděl bych to aspoň na 2-3 dny
Choď dál k Alešovi, aspoň Tě to dobře naučí. Kup si členství v klubu, stejně by to bylo lepší. Budeš moci na hřiště, driving atp. Jezera jsou proti Hořehledům krásné, hlavně logické hřiště.
 
Choď dál k Alešovi, aspoň Tě to dobře naučí. Kup si členství v klubu, stejně by to bylo lepší. Budeš moci na hřiště, driving atp. Jezera jsou proti Hořehledům krásné, hlavně logické hřiště.
členství je momentálně ve slevě ale moje peněženka s tím moc nesouhlasí povídala že je prázdná XD. takže tento měsíc si ho pořídím. MMj postnuil jsem nějaké fotky zde https://www.19jamka.cz/galerie/img_20200807_130913-jpg.982/
 
Hele, budulinek profesional, co tu v texasu nastrilel 86 ran, si zas prisel pobrecet. Clovek by myslel ze to tech 90 ze Slavkova prebilo...😄😄
aaa eeee já tenhle vtip nepochopil oops XD
 
Jezera jsou proti Hořehledům krásné, hlavně logické hřiště.
Krásné a logické? Tak to jsem 6. července hrála asi někde jinde...
 
Takhle jednoduše můžeš dostat do ruky předimpakt, potom už to je jen a jen lahoda slyšet impakt a vidět míček letět.

Jasně chápu tohleto. Jenže hakmile já jdu směrem k impaktu tak se vlastně hlava hole zasekne do země před míčkem. Zápěstí a levou paži mám už u levé nohy a hůl je zabořená v zemi. Prostě já ani vlastně nedokončím švih
 
Musíš si rozfázovat celý švih , sám si ho natoč, (na sucho se postav před zrcadlo, aby ses viděl. )a potom musíš opravit tu část , která není vpořádku, řekl bych, že máš bod otáčení zápěstí tj od pravého kolene moc nízko, proto ti neprojde hůl správně do impaktu, ale zastaví se o zem= kopneš a neprideš správně.
I deálně mohu doporučit na driving na matu a dát si tam ty gumově týčka , začni od nejvyššího a tam trenuj švih do impaktu proudí čistě gumovým týčkem a zpět nad týčkem a opakuj. Jak dlouho? Až tě to prestane bavit a nebo nemůžeš . Až ti to půjde s tim nejnizším easy tak to potom přeneseš do hry.
 
Musíš si rozfázovat celý švih , sám si ho natoč, (na sucho se postav před zrcadlo, aby ses viděl. )a potom musíš opravit tu část , která není vpořádku, řekl bych, že máš bod otáčení zápěstí tj od pravého kolene moc nízko, proto ti neprojde hůl správně do impaktu, ale zastaví se o zem= kopneš a neprideš správně.
I deálně mohu doporučit na driving na matu a dát si tam ty gumově týčka , začni od nejvyššího a tam trenuj švih do impaktu proudí čistě gumovým týčkem a zpět nad týčkem a opakuj. Jak dlouho? Až tě to prestane bavit a nebo nemůžeš . Až ti to půjde s tim nejnizším easy tak to potom přeneseš do hry.
Takže je možný že jsem vlastně jakoby s rukama moc dole? Zápěstí až u kolene nemá být? Like pokud mám pravdu :)
 
Takže je možný že jsem vlastně jakoby s rukama moc dole? Zápěstí až u kolene nemá být? Like pokud mám pravdu :)
Je to přesně jak píše @bohumil.koval
Tady to máš rozkreslený pro lepší pochopení:

92acb4a0f0869f9301a7d4158969df62.jpg
 
Mně z toho vychází, že se snažíš trefit míč a ne švihnout holí, které se jakoby omylem ten míč připletl do cesty. Aspoň z toho videa není vidět nic extra špatně.
Tzn.zapomeň na míček.
 
Mně z toho vychází, že se snažíš trefit míč a ne švihnout holí, které se jakoby omylem ten míč připletl do cesty. Aspoň z toho videa není vidět nic extra špatně.
Tzn.zapomeň na míček.
Tam je toho asi víc. Neměním náhodou vysku? Tím že natahuji pravé koleno v nápřahu a ohybam v prošvihu? Ale jako taky me napadlo vymazat míček z hlavy no zkusim
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom