Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Moje patování - co je špatně?

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Ne moc kvalitní video, ale alespoň část by vidět být mohla. Co je špatně? :)

 
Koukas se za mickem ;)
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Nestabilní, set up špatně, úhly špatně, pohyb holí špatně
 
Nestabilní, set up špatně, úhly špatně, pohyb holí špatně
Prosím vysvětlení pro blba - co je "set up"?
 
Prosím vysvětlení pro blba - co je "set up"?
Myslim, ze to bude zakladni nastaveni se. Ale treba v trenerstine je to neco specialniho, nevim....
 
image.jpeg
Já bych jako první zkusil změnit putter;) Něco kolem 20 000 by mohlo pomoct. A když ne, tak ho za bůra na levnogolfu prodáš a budeš hledat dál:)
Za 20,000 je tvuj ;). S timhle to pujde lip
 
Zacal bych fixaci hlavy, aby pohyb byl cista rotace ramen. Toto me hodne pomohlo z hlediska smeru.
Jinak prijde mi, ze se snazis kontrolovat rychlost hlavy hole v celem pohybu.

Ale urcite je to putterem! :D
 
Těma trubkama by to mohlo jít, zauvažuji. :)

Nicméně dával jsem to spíše, jestli si všimnete a co kdo k tomu řekně. Nemám sportovní ambice, a nejsem příznivcem způsobu, všechno špatně, začni znova - jaksi má mě to bavit furt, i v průběhu změny, i když třeba výsledky nebudou žádná sláva. Takže rady, co jsem dostal za pár minut od zkouknutí - neotáčet se za míčkem (nj, chci se kochat, když to tam spadne) a druhá rada, kterou jsem dostal, držet grip v dlani, držel jsem ho hodně v prstech, spíše, tím pádem se mi to klepalo. Tyhle dvě rady mi na čas stačí a zkusím potrénovat. Dokud nedám deset metrových a pět dvoumetrových patů v řadě doma na koberci, tzn. ideální nakloněná podlaha v paneláku, další věci řešit nebudu!
 
Možná mě napadá, laicky, že máš moc rychlej začátek, asi ten blbej set up....
že se nezklidníš před ránou.
 
Možná mě napadá, laicky, že máš moc rychlej začátek, asi ten blbej set up....
že se nezklidníš před ránou.

Byla zima a děsně foukalo. :-D Ale jo, prostě zapracovat na krátkých rovných ranách a uvidím, prozatím mi to stačí.
díky všem za rady!
 
2/3, to je tvůj nadprůměr, takže bych to neřešil...
 
Zdá se mi moc dlouhý nápřah a pak brždění hole do míče. A taky se mi zdají moc natažené ruce. Ale to může zkreslovat tento čelní pohled. Naopak u tohoto čelního pohledu je jasně patrné, že spodní hrana patru není vodorovná se zemí a to může zkreslovat správnou rovinu vedení patru. Asi by to chtělo dlaně blíž k tělu.
Já praktikuji u takto krátkých patů důsledné sledování rovného pohybu dozadu při nápřahu a zpět na mířící linii na horní straně patru. U dlouhých patů se zase spíše soustředím na správné tempo.
Ale patování je hlavně dlouhodobá práce, za rok se to asi nedá naučit.
 
Zdá se mi moc dlouhý nápřah a pak brždění hole do míče. A taky se mi zdají moc natažené ruce. Ale to může zkreslovat tento čelní pohled. Naopak u tohoto čelního pohledu je jasně patrné, že spodní hrana patru není vodorovná se zemí a to může zkreslovat správnou rovinu vedení patru. Asi by to chtělo dlaně blíž k tělu.
Já praktikuji u takto krátkých patů důsledné sledování rovného pohybu dozadu při nápřahu a zpět na mířící linii na horní straně patru. U dlouhých patů se zase spíše soustředím na správné tempo.
Ale patování je hlavně dlouhodobá práce, za rok se to asi nedá naučit.

Jj, díky. Nicméně, je to jediný úder, který mohu alespoň nějak cvičit rozumně doma na koberci. :)
 
Jj, díky. Nicméně, je to jediný úder, který mohu alespoň nějak cvičit rozumně doma na koberci. :)

Taky doma cvičíme s vnukem na koberci. Já to pálím jen tak pro potěchu, ale on každou ránu pečlivě zvažuje. Viz foto.:):)
 

Přílohy

  • DSCN4011.JPG
    DSCN4011.JPG
    99,4 KB · Zobrazení: 367
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom