Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Moje hry: Nová evidence "pocitu ze hry"

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Novinka - Moje hry: Nová evidence "pocitu ze hry"
V modulu Moje hry je nově možnost evidovat u každé hry "osobní pocit ze hry". Ve statistikách se následně zobrazí převažující dojem z vlastního golfu v přehledné podobě koláčového grafu. Možnost vypnout/zapnout v Nastavení.

Více řeknou screeny:

vypis 1.jpg vypis 2.jpg vypis 4.jpg

Je to ikonka u každé hry (tam kde je vybráno). Cílem by mělo být určitý jiný pohled na osobní spokojenost se svoji hrou, což nutně nemusí u každého korespondovat se zahraným výsledkem. Při určitém množství her to může ukázat, jestli mě vlastně můj golf těší, nebo spíše ne. :) Kdo si v mgolfu své hry eviduje, má toto automaticky nově k dispozici, ale jako většinu dalších možností: může si to u sebe vypnout v Nastavení.

nastaveni.jpg

PS: Díky za podnět Marku, sorry, trochu to trvalo, dřív jsem se k tomu nedostal.

---


Využiju tohoto postu: Pokud můžete a používáte mgolf např. pro evidenci odehraných hřišť, zapněte si prosím v Nastavení propisování celkových počtů do patičky všech svých příspěvků na 19.jamce. Jak a kde - viz předchozí screen nastavení (zelený obdélník). Kliknout a hotovo. Jak to vypadá, viz např. moje patička. Nevadí, když nemáte tu na fóru moc příspěvků, každý jeden se počítá. Díky! :up:
 
Upraveno:
@requo super, mám pocit, že to hnědý nalevo bude moje. Nejde to přednastavit, ušetřím spoustu klikání?😉
Hned jsem označil pondělní Zbraslav..
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom