Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Mladý Buci - čtvrteční trénink

Pokud všechno dobře dopadne budeme s @MartinaX kolem 14 na místě, hru dám, buggy podle počtu zájemců, hazard? no už tak to bude veliký zážitek tak proč si za něj nepřiplatiti
 
To se nám to radostně množí.:up: ;).
 
Nemám ambice to nějak víc organizovat a zajišťovat. Jen jsem pro lepší orientaci tréninkovou skupinku rozdělil na ty co hlásili, že přijedou kolem poledne a ty co přijedou kolem 14 hod. Dana asi hlásila, že dorazí dřív, ale vzhledem ke standardní velikosti flihgtu a tomu, že budou moct holky drbat (nebo "se drbat" po hřišti 😜 :D) spolu, jsem ji přesunul ke Kristýně. Startovní čas si domluvte a zajistěte individuálně v rámci podskupinky. Skupina A je momentálně ve shodě na čase 14:00, nemýlím-li se.
 
Upraveno:
Nemám ambice to nějak víc organizovat a zajišťovat. Jen jsem pro lepší orientaci tréninkovou skupinku rozdělil na ty co hlásili, že přijedou kolem poledne a ty co přijedou kolem 14 hod. Dana asi hlásila, že dorazí dřív, ale vzhledem ke standardní velikosti flihgtu a tomu, že budou moct holky drbat (nebo "se drbat" po hřišti 😜 :D) spolu, jsem ji přesunul ke Kristýně. Startovní čas si domluvte a zajistěte individuálně v rámci podskupinky. Skupina A je momentálně ve shodě na čase 14:00, nemýlím-li se.
Dorazím sice dříve, dám si oběd a na 14h budu nachystaný na velký match.
 
Já taky počítám s 14:00, budu na startu. Mám schůzku ve Vrchlabí, tak si dám oběd tam...
hazardu zdar
 
Mi coche es tan grande como necesito para el tamaňo de golf bag.

Správně, opraveno ... ;) Nejsem žádnej odborník na španělštinu, ale toto byl opravdu jen překlep. Začal jsem před dlouhými léty původně kvůli argentinskému tangu. Myslel jsem, že navštívím Argentinu. Ale přesto, že už jsem od toho nápadu dávno předávno upustil, pokračuji dál v samostudiu, protože jsem zjistil, že se mi tento jazyk hrozně líbí. A golf ve Španělsku taky, takže to i využiju.😜
Moje auto je tak velké, jak ho potřebuji pro velikost golfového bagu. Je to tak?
 
Mis pelotas siempre encontrarás en el centro de la fairway o en el dentro del hoyo. 🤪
Překlad z automat - to bych sám nevymyslel 😂
“Moje koule budou vždy nacházet ve středu fairwaye nebo uvnitř díry”
 
Moje auto je tak velké, jak ho potřebuji pro velikost golfového bagu. Je to tak?
Překlad z automat - to bych sám nevymyslel 😂
“Moje koule budou vždy nacházet ve středu fairwaye nebo uvnitř díry”
První překlad bezchybný, druhý mě nahlas rozesmál a v podstatě proti tomu nelze nic namítnout. Pokud tedy zbytek mého já bude lokalizován na stejných souřadnicích. :up:😂
 
Nemám ambice to nějak víc organizovat a zajišťovat. Jen jsem pro lepší orientaci tréninkovou skupinku rozdělil na ty co hlásili, že přijedou kolem poledne a ty co přijedou kolem 14 hod. Dana asi hlásila, že dorazí dřív, ale vzhledem ke standardní velikosti flihgtu a tomu, že budou moct holky drbat (nebo "se drbat" po hřišti 😜 :D) spolu, jsem ji přesunul ke Kristýně. Startovní čas si domluvte a zajistěte individuálně v rámci podskupinky. Skupina A je momentálně ve shodě na čase 14:00, nemýlím-li se.
OK, s Kristynkou ráda.
 
Pokud všechno dobře dopadne budeme s @MartinaX kolem 14 na místě, hru dám, buggy podle počtu zájemců, hazard? no už tak to bude veliký zážitek tak proč si za něj nepřiplatiti
Musíš chlape se pořádně vyjádřit🤓. Jak vidíš, psal si "hru dám". Z toho já jsem odvodil, že Martinka s Tebou nepůjde. Ať už proto, že tě má za celej tejden dost, což bych chápal, nebo proto, že si chce dát vířivku. 🧺
Nebo to ale taky může být tak, že ses jí chtěl naopak zbavit ty a teď děláš jako že jsem ti udělal příkoří, protože ti na to přišla. :cool:😜
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom