Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Východ Mladé Buky

Marklar s @Marky137 neporeferují .... když jsme viděli ten rough, tak jsme zůstali na chipingu. 😂 nepřišlo nám to pro nováčky kamarádské a míčky jsem potřeboval schovávat na 4 jamku (kde jsem opravdu 3 nechal) a ne je vyházet na akademii. 😂😂😂
 
Nechce si nekdo jiz zitra zahrat od 9:10-9:30? Budu poprve na bukach, tak bych uvital partaka :)
 
Dnes poprvé Buky.....
plusy:
- 14 hodně zajímavých jamek umístěných na tom kopci, které opravdu nenudí..."propojovací" jamky 1,9,10 a 18 mezi kopcem a klubovnou už tak zajímavé nejsou, ale to jinak udělat asi nešlo.
- výhledy na Krkonoše opravdu nádherné...to jsem se tedy kochal
mínusy:
- kvalita fervejí a odpališť (mezi kameny vždy výškový oblouk?!?) a velikost a kvalita greenů odpovídají spíše hřištím nižší kategorie typu Molitorova, Grabštějna, Staré Bolky, Poděbrad....apod......a tomu by měla odpovídat i cena fee, což tady teda rozhodně neplatí
- je to z ruky a blbě se tam jede (samá vesnice, furt 50-tka).....na vzdálenějších hřištích bývám dříve
(restauraci hodnotit nebudu, nebyl jsem....ale o těch nesmyslných cenách se tu už napsalo dost)
 
Dnes poprvé Buky.....
plusy:
- 14 hodně zajímavých jamek umístěných na tom kopci, které opravdu nenudí..."propojovací" jamky 1,9,10 a 18 mezi kopcem a klubovnou už tak zajímavé nejsou, ale to jinak udělat asi nešlo.
- výhledy na Krkonoše opravdu nádherné...to jsem se tedy kochal
mínusy:
- kvalita fervejí a odpališť (mezi kameny vždy výškový oblouk?!?) a velikost a kvalita greenů odpovídají spíše hřištím nižší kategorie typu Molitorova, Grabštějna, Staré Bolky, Poděbrad....apod......a tomu by měla odpovídat i cena fee, což tady teda rozhodně neplatí
- je to z ruky a blbě se tam jede (samá vesnice, furt 50-tka).....na vzdálenějších hřištích bývám dříve
(restauraci hodnotit nebudu, nebyl jsem....ale o těch nesmyslných cenách se tu už napsalo dost)
Jsem z náchoda, klub mám v Broumově na Grosshofu a jsem stejného názoru. Některé jamky super, něco mně štvalo. Za cenu fee jsem čekal lepší fairwaye i greeny. Radši zajedu na Vrchy kde to mám za 420 díky VGP :)
 
Jsem z náchoda, klub mám v Broumově na Grosshofu a jsem stejného názoru. Některé jamky super, něco mně štvalo. Za cenu fee jsem čekal lepší fairwaye i greeny. Radši zajedu na Vrchy kde to mám za 420 díky VGP :)
Přes léto bydlím v Nahořanech , když se
budeš chystat na Vrchy dej vědět, svezu se
s tebou.🏌🏻‍♂️🏌️‍♂️
 
Tak včera první turnaj DTSV, plný stav 100 dětí. (Teda v té nejstarší kategorii už to děti nejsou - 17 až 26 let). Bylo krásně, hřiště ok. Trochu vzpomínka na loňský Requo Cup.
 

Přílohy

  • IMG_20200517_092249.jpg
    IMG_20200517_092249.jpg
    148,4 KB · Zobrazení: 338
  • IMG_20200517_093201.jpg
    IMG_20200517_093201.jpg
    149 KB · Zobrazení: 355
  • IMG_20200517_105615.jpg
    IMG_20200517_105615.jpg
    119,3 KB · Zobrazení: 351
Vypadá to,že se letos na Mladé buky lidi nehrnou,nebo se o své dojmy nechtějí podělit...já se pokusím napsat něco o těch svých...v pondělí jsem hrál Ypsilonku,po hře přejel do Trutnova,ubytoval se v hotelu Krakonoš( vřele doporučuji,super jídlo za lidové ceny a pivo za 23 kč) a psychicky se připravil na vysokohorskou túru na hřišti Mladé Buky...celkové hodnocení průměr..cena neodpovídala realitě...greeny ukryté pod nánosem písku,ferveje dobré, rafy šťavnaté a bunkry dobré....hřiště je pro průměrné amatérské golfisty hůře průchodné...jamky s velkým převýšením na obě strany...buď prudce dolu nebo prudce nahoru...je zde pár nesmyslných jamek kdy nevíte kam a jak daleko hrát..všechny mé astmatické záchvaty 😂😂 bolesti kloubů a zad kompenzovali nádherné panoramatické výhledy na Krkonoše...:up::up:
 
Projíždím si turnaje a narazil jsem v pátek na tuhle akci, která mě zaujala. Škoda, že je to tak daleko, může to být moc pěkný zážitek. :)


Zobrazit přílohu 26824
Něco podobného hrajeme na Silvestrovský turnaj (30.6. nebo nejbližší sobotní datum), po setmění hrajeme tři jamky akademie, za úplné tmy, svítícími míčky, hřiště trošku osvícené loučemi a v jamkách červené světlo. Boží!!!
 
Něco podobného hrajeme na Silvestrovský turnaj (30.6. nebo nejbližší sobotní datum), po setmění hrajeme tři jamky akademie, za úplné tmy, svítícími míčky, hřiště trošku osvícené loučemi a v jamkách červené světlo. Boží!!!
Taky jsem to zažil u nás na Roudničce. Bylo to fajn, jen to mělo
jednu vadu. A to sice, že to , co ty míčky osvěcovalo , z nich po odpalu
vylítavalo. My šli sice správně za světlem, ale míček byl úplně někde jinde.🤪
 

Podobné

VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom