Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Východ Mladé Buky

Fakt jste nikdo nebyl?
Příští týden budu poblíž, tak se asi vydám...
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Hodně nahoru, hodně dolů, slepé jamky, slušný stav fairs, hezké greeny, hezké výhledy na Krkonoše, Plzeň drahá jaxviň - 65.
 
Hodně nahoru, hodně dolů, slepé jamky, slušný stav fairs, hezké greeny, hezké výhledy na Krkonoše, Plzeň drahá jaxviň - 65.

Birel 0,3 l 45,- kč taky jaxviň ☺ to jsem neznal, to se mi líbí
 
Jojo, bydlí se nahoře, welnessu se užívá taky nahoře, hraje se samozřejmě taky nahoře, ale jíst a pít se musí chodit dolů do vesnice.... Tahle kombinace už tam platí léta.
Každej není uhlobaron a Čech si vždycky variantu najde.
 
no, pak že tam nikdo nebyl:)

díky
 
  • To se mi líbí
Reactions: PFP
Tak dnes poprve zde a troufnu si rict ze naposled.
Jak jste psali, nahoru dolu. Zadny misto rovne. Jamky naslepo, nechapu, nektere prechody.Navic foukalo jaxvin.... greeny dobry, odpaliste ale nektera neposekane:(
Jako zazil jsem ale stacilo.
 
Tak dnes poprve zde a troufnu si rict ze naposled.
Jak jste psali, nahoru dolu. Zadny misto rovne. Jamky naslepo, nechapu, nektere prechody.Navic foukalo jaxvin.... greeny dobry, odpaliste ale nektera neposekane:(
Jako zazil jsem ale stacilo.
Dík :cool: ušetřil jsi mi cestu. ;)
 
Tak pro me dnes Buky po 1. v zivote.
S cajkama na zadech docela pekna prochazka, prechody mezi jamkami celkem dlouhe, vzpomnel jsem si na Floridu :)
Hledal jsem bila odpaliste, nenasel.
Fairwaye vyborny. Greeny pomale :( a chlupate jak .... v DDR rok 1970 :)
Rafy narostle, na hledani to uz moc neni.
Cvicne plochy pripravene a paradni na trenink.
Restaurace funguje fajn, Pifko 0,5 Plzen 65,-
Slusne jidlo kolem 250.

Tak a zitra znova, nekdo se prida ? EC02F466-7E9C-486A-9823-BA1AC5224602.jpeg 3B9F40AE-8230-47B2-9A5B-C146206DE2D7.jpeg
 
  • To se mi líbí
Reactions: ati
Tak pro me dnes Buky po 1. v zivote.
S cajkama na zadech docela pekna prochazka, prechody mezi jamkami celkem dlouhe, vzpomnel jsem si na Floridu :)
Hledal jsem bila odpaliste, nenasel.
Fairwaye vyborny. Greeny pomale :( a chlupate jak .... v DDR rok 1970 :)
Rafy narostle, na hledani to uz moc neni.
Cvicne plochy pripravene a paradni na trenink.
Restaurace funguje fajn, Pifko 0,5 Plzen 65,-
Slusne jidlo kolem 250.

Tak a zitra znova, nekdo se prida ? Zobrazit přílohu 7374Zobrazit přílohu 7375
Vydrz jeste dva tydny a bude nas tam.
 
Tak pro me dnes Buky po 1. v zivote.
S cajkama na zadech docela pekna prochazka, prechody mezi jamkami celkem dlouhe, vzpomnel jsem si na Floridu :)
Hledal jsem bila odpaliste, nenasel.
Fairwaye vyborny. Greeny pomale :( a chlupate jak .... v DDR rok 1970 :)
Rafy narostle, na hledani to uz moc neni.
Cvicne plochy pripravene a paradni na trenink.
Restaurace funguje fajn, Pifko 0,5 Plzen 65,-
Slusne jidlo kolem 250.

Tak a zitra znova, nekdo se prida ? Zobrazit přílohu 7374Zobrazit přílohu 7375

Za 65 Kč Plzeň??!!......na co si tam proboha
hrajou?
 
Je to asi taky jeden z důvodu proč mnoho lidi z Buku uteklo na Prosecne.
Když jsem tam byl vloni na turnaji, dost na Buky nadávali :(
 
Hriste je to pekne, v cervnu krasne a huste rafy. Ackoliv posekane, micek neni snadne najit. Nekolik jamek na slepo, delsi prechody. Krasne vyhledy. Co prekvapilo, jak malo lidi bylo na hristi.
Jen ta restaurace, nesmyslne draha a i obsluha nebyla uplne privetiva.
 
Pro sebe srovnávám pobyt v 2016 a tento víkend.

Po pravdě kvalitu hřiště si z prvního pobytu moc nepamatuji. Pocitově jsem byl nyní mile překvapen, čekal jsem hrací plochy horší. I když mi raf žere hole 🙈

V restauraci bylo skvělé jídlo na obou pobytech. Trosku mě mrzí, že tentokrat jsme dostali na 3 dny zúžený jídelní lístek. Provozně to vzhledem k několika větším skupinám asi dávalo smysl, ale....... kdo si nedal Portobelo nebo panenku ve čtvrtek už měl smůlu.

Obsluha při prvním pobytu dokonalá a přístup dokresloval zážitek z pobytu. Tentokrat to občas zaskřípalo, pro mě to naštěstí dojem z pobytu nezkazilo.

Až se naučím hrát 4 jamku a srovnám se s cenami jídel, tak budu všude chválit 😂
 
Trochu se zpožděním, ale přidám i své dojmy z Mladých Buků z letošního druhého červnového víkendu, jako návštěvníka a účastníka akce (nikoli jako organizátora):
  • hřiště - příjemně mě překvapilo. Čekal jsem to mnohem slabší. Bylo to tedy dáno i příznivým počasím, vše krásně zelené, různorodé jamky, pro mě zábavné. Rozumné dopadové zóny, až na vyjímky nezákeřné, to ale neznamená, že míček neumí ulítnout. V čas, kdy jsme tam byli, hřiště v dobrém stavu, ferveje zelené, greeny konstantní, bez plísní, homogenní... (až na půdu v opravě tuším 13., do které vtipálci píchli greenkeepeři jeden den jamku, docela pravidlová zapeklitost). Hřiště mě až na pár jamek bavilo celé 4 dny, což se o mnoha jiných hřištích říct nedá, takže si velmi dobře dokážu představit i další vícedenní pobyt na tomto hřišti. Je to hezky různorodé, mnoho jamek kratších, tzn i pro hobby hráče skorovací nebo alespoň hratelné v paru. Prostě to tam hezky jde. Když na to teď s odstupem času vzpomínám a koukám na fotky, fakt se mi to hřiště líbí a myslím, že ho zařadím mezi své oblíbené... zajímalo by mě, jestli je to dáno skupinou lidí, když jsme tam byli a jestli se mi bude líbit takto i někdy později samostatně. Co určitě chce zmínit, hodně jamek je na slepo, ale druhou hru už víte co a jak. První hra je otrava a pokud před vámi jde flajt, chce to hodně obezřetnosti a opatrnosti.
  • Jamky, které mě z nějakého důvodu moc napoprvé nebavily nebo naopak zaujaly:
    • NE 14 - nevím proč, asi tím sklonem, kdy mi to všechno táhlo do lesa
    • NE 11 - nemám dýlku na to první ranou být až nahoře, takže druhá rána přes ten záhyb, v podstatě naslepo, a několikrát jsem byl svědkem, jak vcelku povedená rána vedla ke ztracenému míči... nejspíš husté rafy.
    • NE 4 - blbej začátek jamky. Přijde mi to tam nefér, holky to mají výrazně lehčí. :)
    • ANO - 5 a 8 když se to trefí, tak velká šance na prima skore
    • ANO - 7 - nevím proč, ale tenhle třípar se mi prostě líbil, pěkně na kopeček...
    • ANO - 12 - sice mě tam štve to křoví před pánskými odpalištmi a stromy uprostřed ferveje, ale tuhle jamku si budu pamatovat asi nejvíc, líbila vizuálně i herně moc
  • ubytování: já bydlel v apartmánu, hotel měli jiní. Apartmán se mi moc líbil, vybavením. Nové, čisté, prostorné, hezké. Náš měl sprchu, ale myslím, že někdo z kluků měl i vanu. Drobné výtky: je to k ním daleko, od recepce a od hřiště, zadní cesta ke každému apartmánu by se hodila. A chybí žaluzie. Jsou tam přes francouzská okna velké závěsy, udělají dokonalou tmu, ale pokud ve spací místnosti je odhrnete, tak vám každý z horního parkoviště kouká přímo do postele. Ty žaluzie by to chtělo.
  • restaurace: za mě v pořádku, jídlo mi chutnalo, s cenou za jídlo jsem neměl problém, na žebrech jsem si vyložené pochutnal. Nápoje drahé, na dlouhé sezení to moc není. "Domácí" limonady - dobrá byla kiwi.
  • wellness: nevyzkoušel jsem
  • tréninkové plochy: 6 jamek, nicméně jsem osobně nezkoušel, ale jsou v hodně hustém džihádu, tak to bude tréninkové pro profíky (byl tam @Marklar s @Marky137 ) tak poreferují. Drajving a cvičný green, včetně chippingu v pořádku. Co mi chybělo k dokonalosti - malý cviční green u tee1.
  • místnost na bagy v hotelu: debilní. Resp. je, ale jdete po cca 20 ti schodech do takového dolního kumbálu (předpokládám, že se tam v zimě dávají lyže). Schody mají betonové kolejničky, ale rozhodně nepasují dobře na všechny vozíky, tak je to docela dřina, po x jamkách za den v nohách. Na druhou stranu, lepší než nic, protože do apartmánů daleko a jak by se to do hotelových pokojů vešlo, netuším.
  • obsluha: tady mohu za sebe, až na jednu vyjimku po celou dobu pobytu obsluha jak v recepci tak v restauraci příjemná, ochotná a usměvavá (v průběhu s naší skupinou tam byla ještě jiná skupina, tak to byl docela cvrkot)
Za sebe resumé: líbilo se mi tam. Hřiště mile překvapilo, ostatní (ubytování, restaurace) splnilo pro mě očekávanou úroveň, takže ok. Škoda jen toho drahého piva. Pokud vyjde počasí a je zalito, tak hřiště pro domácí golf pohodové, s krásnými výhledy na Krkonoše. :)

IMG-3106.JPG
 
Upraveno:

Podobné

VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom