ČR - Východ Mladé Buky

macdav

Guru fóra
7.12.2016
1,117
953
123
Jméno
David Machač
Fakt jste nikdo nebyl?
Příští týden budu poblíž, tak se asi vydám...

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: jan

Paudr

Aktivní člen
25.10.2017
184
255
73
Hradec Králové
Jméno
Pavel Audrlický
Hodně nahoru, hodně dolů, slepé jamky, slušný stav fairs, hezké greeny, hezké výhledy na Krkonoše, Plzeň drahá jaxviň - 65.
Birel 0,3 l 45,- kč taky jaxviň ☺ to jsem neznal, to se mi líbí

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: Dana

Marklar

Mazák fóra
8.3.2017
736
696
103
Praha
Jméno
Jirka L.
My tam byli na vikend a dvoudenní eklektik. Jaxvin není jen Plzeň, ale stálo to za to.

PFP

Aktivní člen
10.9.2017
193
281
73
Jméno
Pavel
Jojo, bydlí se nahoře, welnessu se užívá taky nahoře, hraje se samozřejmě taky nahoře, ale jíst a pít se musí chodit dolů do vesnice.... Tahle kombinace už tam platí léta.
Každej není uhlobaron a Čech si vždycky variantu najde.

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: Marklar a Paudr

macdav

Guru fóra
7.12.2016
1,117
953
123
Jméno
David Machač
Tak dnes poprve zde a troufnu si rict ze naposled.
Jak jste psali, nahoru dolu. Zadny misto rovne. Jamky naslepo, nechapu, nektere prechody.Navic foukalo jaxvin.... greeny dobry, odpaliste ale nektera neposekane:(
Jako zazil jsem ale stacilo.

Dana

Guru fóra
4.3.2017
1,719
1,251
123
61
Česká Lípa
Jméno
Dana Pospíšilová
Tak dnes poprve zde a troufnu si rict ze naposled.
Jak jste psali, nahoru dolu. Zadny misto rovne. Jamky naslepo, nechapu, nektere prechody.Navic foukalo jaxvin.... greeny dobry, odpaliste ale nektera neposekane:(
Jako zazil jsem ale stacilo.
Dík :cool: ušetřil jsi mi cestu. ;)

Jirka75

Aktivní člen
31.7.2016
368
355
73
okolí Prahy :-)
Jméno
ten co tančí s vlky
Tak pro me dnes Buky po 1. v zivote.
S cajkama na zadech docela pekna prochazka, prechody mezi jamkami celkem dlouhe, vzpomnel jsem si na Floridu :)
Hledal jsem bila odpaliste, nenasel.
Fairwaye vyborny. Greeny pomale :( a chlupate jak .... v DDR rok 1970 :)
Rafy narostle, na hledani to uz moc neni.
Cvicne plochy pripravene a paradni na trenink.
Restaurace funguje fajn, Pifko 0,5 Plzen 65,-
Slusne jidlo kolem 250.

Tak a zitra znova, nekdo se prida ? EC02F466-7E9C-486A-9823-BA1AC5224602.jpeg3B9F40AE-8230-47B2-9A5B-C146206DE2D7.jpeg

macdav

Guru fóra
7.12.2016
1,117
953
123
Jméno
David Machač
S cajkama na zadech docela pekna prochazka, prechody mezi jamkami celkem dlouhe, vzpomnel jsem si na Floridu :)
Slusne jidlo kolem 250.

Tak a zitra znova, nekdo se prida ? Zobrazit přílohu 7374Zobrazit přílohu 7375
Vydrz jeste dva tydny a bude nas tam.

ligi

Aktivní člen
23.2.2017
140
115
53
Jméno
Libor Klus
Slusne jidlo kolem 250.

Tak a zitra znova, nekdo se prida ? Zobrazit přílohu 7374Zobrazit přílohu 7375
Za 65 Kč Plzeň??!!......na co si tam proboha
hrajou?

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: Jirka75

DzejBee

Aktivní člen
20.8.2017
268
399
73
Praha, Česko
Jméno
Jiří Bolehovsky
Je to asi taky jeden z důvodu proč mnoho lidi z Buku uteklo na Prosecne.
Když jsem tam byl vloni na turnaji, dost na Buky nadávali :(

macdav

Guru fóra
7.12.2016
1,117
953
123
Jméno
David Machač
Hriste je to pekne, v cervnu krasne a huste rafy. Ackoliv posekane, micek neni snadne najit. Nekolik jamek na slepo, delsi prechody. Krasne vyhledy. Co prekvapilo, jak malo lidi bylo na hristi.
Jen ta restaurace, nesmyslne draha a i obsluha nebyla uplne privetiva.

Marklar

Mazák fóra
8.3.2017
736
696
103
Praha
Jméno
Jirka L.
Pro sebe srovnávám pobyt v 2016 a tento víkend.

Po pravdě kvalitu hřiště si z prvního pobytu moc nepamatuji. Pocitově jsem byl nyní mile překvapen, čekal jsem hrací plochy horší. I když mi raf žere hole 🙈

V restauraci bylo skvělé jídlo na obou pobytech. Trosku mě mrzí, že tentokrat jsme dostali na 3 dny zúžený jídelní lístek. Provozně to vzhledem k několika větším skupinám asi dávalo smysl, ale....... kdo si nedal Portobelo nebo panenku ve čtvrtek už měl smůlu.

Obsluha při prvním pobytu dokonalá a přístup dokresloval zážitek z pobytu. Tentokrat to občas zaskřípalo, pro mě to naštěstí dojem z pobytu nezkazilo.

Až se naučím hrát 4 jamku a srovnám se s cenami jídel, tak budu všude chválit 😂

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
6.2.2016
5,033
3,322
123
38
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Trochu se zpožděním, ale přidám i své dojmy z Mladých Buků z letošního druhého červnového víkendu, jako návštěvníka a účastníka akce (nikoli organizátora):
  • hřiště - příjemně mě překvapilo. Čekal jsem to mnohem slabší. Bylo to tedy dáno i příznivým počasím, vše krásně zelené, různorodé jamky, pro mě zábavné. Rozumné dopadové zóny, až na vyjímky nezákeřné, to ale neznamená, že míček neumí ulítnout. V čas, kdy jsme tam byli, hřiště v dobrém stavu, ferveje zelené, greeny konstantní, bez plísní, homogenní... (až na půdu v opravě tuším 13., do které vtipálci píchli greenkeepeři jeden den jamku, docela pravidlová zapeklitost). Hřiště mě až na pár jamek bavilo celé 4 dny, což se o mnoha jiných hřištích říct nedá, takže si velmi dobře dokážu představit i další vícedenní pobyt na tomto hřišti. Je to hezky různorodé, mnoho jamek kratších, tzn i pro hobby hráče skorovací nebo alespoň hratelné v paru. Prostě to tam hezky jde. Když na to teď s odstupem času vzpomínám a koukám na fotky, fakt se mi to hřiště líbí a myslím, že ho zařadím mezi své oblíbené... zajímalo by mě, jestli je to dáno skupinou lidí, když jsme tam byli a jestli se mi bude líbit takto i někdy později samostatně. Co určitě chce zmínit, hodně jamek je na slepo, ale druhou hru už víte co a jak. První hra je otrava a pokud před vámi jde flajt, chce to hodně obezřetnosti a opatrnosti.
  • Jamky, které mě z nějakého důvodu moc napoprvé nebavily nebo naopak zaujaly:
    • NE 14 - nevím proč, asi tím sklonem, kdy mi to všechno táhlo do lesa
    • NE 11 - nemám dýlku na to první ranou být až nahoře, takže druhá rána přes ten záhyb, v podstatě naslepo, a několikrát jsem byl svědkem, jak vcelku povedená rána vedla ke ztracenému míči... nejspíš husté rafy.
    • NE 4 - blbej začátek jamky. Přijde mi to tam nefér, holky to mají výrazně lehčí. :)
    • ANO - 5 a 8 když se to trefí, tak velká šance na prima skore
    • ANO - 7 - nevím proč, ale tenhle třípar se mi prostě líbil, pěkně na kopeček...
    • ANO - 12 - sice mě tam štve to křoví před pánskými odpalištmi a stromy uprostřed ferveje, ale tuhle jamku si budu pamatovat asi nejvíc, líbila vizuálně i herně moc
  • ubytování: já bydlel v apartmánu, hotel měli jiní. Apartmán se mi moc líbil, vybavením. Nové, čisté, prostorné, hezké. Náš měl sprchu, ale myslím, že někdo z kluků měl i vanu. Drobné výtky: je to k ním daleko, od recepce a od hřiště, zadní cesta ke každému apartmánu by se hodila. A chybí žaluzie. Jsou tam přes francouzská okna velké závěsy, udělají dokonalou tmu, ale pokud ve spací místnosti je odhrnete, tak vám každý z horního parkoviště kouká přímo do postele. Ty žaluzie by to chtělo.
  • restaurace: za mě v pořádku, jídlo mi chutnalo, s cenou za jídlo jsem neměl problém, na žebrech jsem si vyložené pochutnal. Nápoje drahé, na dlouhé sezení to moc není. "Domácí" limonady - dobrá byla kiwi.
  • wellness: nevyzkoušel jsem
  • tréninkové plochy: 6 jamek, nicméně jsem osobně nezkoušel, ale jsou v hodně hustém džihádu, tak to bude tréninkové pro profíky (byl tam @Marklar s @Marky137 ) tak poreferují. Drajving a cvičný green, včetně chippingu v pořádku. Co mi chybělo k dokonalosti - malý cviční green u tee1.
  • místnost na bagy v hotelu: debilní. Resp. je, ale jdete po cca 20 ti schodech do takového dolního kumbálu (předpokládám, že se tam v zimě dávají lyže). Schody mají betonové kolejničky, ale rozhodně nepasují dobře na všechny vozíky, tak je to docela dřina, po x jamkáh za den v nohách. Na druhou stranu, lepší než nic, protože do apartmánů daleko a jak by se to do hotelových pokojů vešlo, netuším.
  • obsluha: tady mohu za sebe, až na jednu vyjimku po celou dobu pobytu obsluha jak v recepci tak v restauraci příjemná, ochotná a usměvavá (v průběhu s naší skupinou tam byla ještě jiná skupina, tak to byl docela cvrkot)
Za sebe resumé: líbilo se mi tam. Hřiště mile překvapilo, ostatní (ubytování, restaurace) splnilo pro mě očekávanou úroveň, takže ok. Škoda jen toho drahého piva. Pokud vyjde počasí a je zalito, tak hřiště pro domácí golf pohodové, s krásnými výhledy na Krkonoše. :)

IMG-3106.JPG

Upraveno: