Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Střed Mladá Boleslav

Souhlas s @Jerry. Hřiště není žádná super technická sportovní výzva, ale místo, kde i začátečník může zahrát na některých jamkách hezký výsledek. Neztratí u toho moc balónů a na jamky s vodou se bude těšit, protože co kdyby to konečně přes tu vodu vyšlo:D
Krátký přechody, pěkně připravené, trošku monotónní, ale vždy včas narušeno nějakou změnou. "Šestipar" funguje jako taková signature hole, takový odlišovák od ostatních hřišť.
Přítomnost skládky v kombinaci s vhodným prouděním větru může na některých jamkách výrazně urychlit hru ;)
Já se tam klidně vrátím vždycky, když si budu chtít dodat sebevědomí:)
 
Jelikož to byla moje první zkušenost s tímto hřištěm, taky sem hodím svůj názor.
Nejprve musím souhlasit, že ta skládka to celkově příjemné prostředí hřiště tedy pěkně hyzdí. Je to škoda, ale bohužel s tím se asi moc dělat nedá :(
Jinak hřiště samotné mi přišlo celkem fajn a jako celkem zajímavou výzvu u něj hodnotím jeho délku a poměrně dost husté roughy, které mě párkrát lehce potrápily a napomohly mému celkově ne zrovna vydařenému výsledku :)
Za sebe se tady určitě rád vrátím, jen standardní cena feečka mi přijde teda docela vysoká...
Nicméně celkově musím hodnotit kladně, přeci jen to byla první spolhra 19jamky které jsem se zůčastnil a díky které jsem měl možnost poznat fajn lidi :)
 
Nicméně celkově musím hodnotit kladně, přeci jen to byla první spolhra 19jamky které jsem se zůčastnil a díky které jsem měl možnost poznat fajn lidi :)
A...a...a ...v ...vo ... tom to je;) ... V Hořehledech je moc autů a divnej šéf:D, v Bolce skládka, Na Ypsilonce předražený bagety, Štiřín žere míčky ... No a co, hlavně když se máme rádi:)
 
A...a...a ...v ...vo ... tom to je;) ... V Hořehledech je moc autů a divnej šéf:D, v Bolce skládka, Na Ypsilonce předražený bagety, Štiřín žere míčky ... No a co, hlavně když se máme rádi:)
Tak s tím nelze jinak než absolutně souhlasit :)
 
Za 30 let až se uzavře a zaroste skládka a na hřišti vyrostou stromy to bude pěkné hřiště :)
 
A...a...a ...v ...vo ... tom to je;) ... V Hořehledech je moc autů a divnej šéf:D, v Bolce skládka, Na Ypsilonce předražený bagety, Štiřín žere míčky ... No a co, hlavně když se máme rádi:)
Tak jestli mě na Ypsilonce to nejhorší čeká v drahé bagetě, tak se docela těším. Mám ji v plánu 29.9. - první návštěva plná očekávání z vašich komentářů :D
 
Za 30 let až se uzavře a zaroste skládka a na hřišti vyrostou stromy to bude pěkné hřiště :)
jenže za těch 30 let tu už nebudu já :(
 
No, a když tu budeš, budeš mít jiný starosti, než jaký hřiště si pojedeš zahrát :D
Kluci nestrašte! Já doufám, že tak ještě 10-15 let budu schopná hrát....nebo aspoň jezdit bugynou po hřišti :D Od mladíků takovýhle řeči. :rolleyes:
 
Kluci nestrašte! Já doufám, že tak ještě 10-15 let budu schopná hrát....nebo aspoň jezdit bugynou po hřišti :D Od mladíků takovýhle řeči. :rolleyes:
Přesně, tipuji, že jsem s klukama cca stejně starý a dle tempa vývoje mé hry se za 30 let akorát dostanu na úroveň, o které stojí zato psát někde na fóru....do té doby tu budu jen spamovat :D:D:D
 
Jelikož to byla moje první zkušenost s tímto hřištěm, taky sem hodím svůj názor.
Nejprve musím souhlasit, že ta skládka to celkově příjemné prostředí hřiště tedy pěkně hyzdí. Je to škoda, ale bohužel s tím se asi moc dělat nedá :(
Jinak hřiště samotné mi přišlo celkem fajn a jako celkem zajímavou výzvu u něj hodnotím jeho délku a poměrně dost husté roughy, které mě párkrát lehce potrápily a napomohly mému celkově ne zrovna vydařenému výsledku :)
Za sebe se tady určitě rád vrátím, jen standardní cena feečka mi přijde teda docela vysoká...
Nicméně celkově musím hodnotit kladně, přeci jen to byla první spolhra 19jamky které jsem se zůčastnil a díky které jsem měl možnost poznat fajn lidi :)
Njn....ta nešťastná skládka.....když se to tady v roce 2007 otevíralo, tak měla tuším za tři roky končit. Od té doby jede už na bůhvíkolikátou výjimku........no a jak už tu někdo psal, když fouká západní vítr (a ten tu fouká skoro pořád), takto opravu je to na jamkách cca 2 - 6 nechutný a hru to urychlí:)
 
A...a...a ...v ...vo ... tom to je;) ... V Hořehledech je moc autů a divnej šéf:D, v Bolce skládka, Na Ypsilonce předražený bagety, Štiřín žere míčky ... No a co, hlavně když se máme rádi:)
...a v Hluboký moc vody, v Motole arogantní maršál, v Benátkách moc tvdý tankama ujetý fairwaye, na Zbraslavi příšerná restaurace, Černej most u dálnice a paneláků, ve Mstěticích to peru furt do drátů, na Konopišti samej šikmovokej, v Terezíně a Starý Bolce furt ty nutrie :)...........asi je čas s tím golfem seknout:):)
 
Po roce jsem navštívil. Některé grýny byly flekaté, jakoby vyžrané a stejně tak i odpaliště. Jinak vše jak má být. Stromy už jsou celkem vysoké, a co mě překvapilo, že spousta je jich přivázaných, i poměrně vysokých. Vila za grýnem 15 tky vypadala stále volná ;)

1570085241423.png
 
Po roce jsem navštívil. Některé grýny byly flekaté, jakoby vyžrané a stejně tak i odpaliště. Jinak vše jak má být. Stromy už jsou celkem vysoké, a co mě překvapilo, že spousta je jich přivázaných, i poměrně vysokých. Vila za grýnem 15 tky vypadala stále volná
Po roce jsem navštívil. Některé grýny byly flekaté, jakoby vyžrané a stejně tak i odpaliště. Jinak vše jak má být. Stromy už jsou celkem vysoké, a co mě překvapilo, že spousta je jich přivázaných, i poměrně vysokých. Vila za grýnem 15 tky vypadala stále volná ;)

Zobrazit přílohu 8449
Vila u greenu 15-ky je prezidenta klubu.....ale má po Bolce vícero lukrativních možností k bydlení, tak sem tak nějak zatím nedorazil :). Jinak určitě ještě hezčí bydlení bude na začátku 15-ky......za jezerem (které je mimochodem taky jeho) by měl - snad - příští rok stavět barák Radim Vrbata.....
 
A tak co si tu 9 jít v sobotu od 10 zahrát? Třeba by ani nemuselo pršet a stejně nemáte doma do čeho píchnout. Byl by zájem o spolhru?
 
Kdyby nebyla předpověď 7 st a déšť, možná bych o tom uvažoval ...
 
A tak co si tu 9 jít v sobotu od 10 zahrát? Třeba by ani nemuselo pršet a stejně nemáte doma do čeho píchnout. Byl by zájem o spolhru?
Bolí mě koleno, mám s golfem dočasně utrum :cry:
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom