Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

mkopcak

mkopcak

Guru fóra
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
8,0
Ahoj,

Prý bych se také měl představit. Je mi 72 let, ale cítím se na 19. Dělal jsem toho v životě hodně - lovil ondatry na Borneu, chytal kraby na Aljašce, řídil Kennedyho cadillac při tom nešťastnym incidentu, stavěl Eiffelovku a boural Berlínskou zeď, byl jsem první pes ve vesmíru a poslední platící golfista na Nový Americe. Mezi moje záliby patří sjíždění po struhadle do bazénku s rtutí, luštění křižovek, sbírání lidských nehtů, AZ kvíz, lov Čupakábry a samořejmě golf. Nehraju pro radost ani pro poháry, ale pro slzy a krev svých soupeřů. Mým největším vzorem je Rasputin!
 
Ano, vítej. Každé fórum potřebuje mít svého maskota a trolla.
Krásný tvůj 1157 příspěvek. :-D
 
Upraveno:
Ano, vítej. Každé fórum potřebuje mít svého maskota a trolla.
Krásný tvůj 1157. příspěvek. :-D

Potřeboval jsem získat jistotu, že na tohle místo patřím a že mne dokážete přijmout takového, jaký jsem...
 
Upraveno moderátorem:
Ano, vítej. Každé fórum potřebuje mít svého maskota a trolla.
Krásný tvůj 1157 příspěvek. :-D
Michale, nedělej z nás naivky ... jsi si ho sem na Jamku nasadil, aby za tebe dělal špinavou práci ;)
Nudíte se? Pořiďte si medvídka mývala. Chcete někoho exemplárně urazit? Pořiďte si @mkopcak :up:
 
Michale, nedělej z nás naivky ... jsi si ho sem na Jamku nasadil, aby za tebe dělal špinavou práci ;)
Nudíte se? Pořiďte si medvídka mývala. Chcete někoho exemplárně urazit? Pořiďte si @mkopcak :up:

Drž hubu!
 
Michale, nedělej z nás naivky ... jsi si ho sem na Jamku nasadil, aby za tebe dělal špinavou práci ;)

Takové zákeřnosti a podlosti nejsem vůbec schopen. Jsem čistej, jak lilie! Ale vidíš, teď mě napadlo, že by to jako varování mohlo být. Něco jako "Uděluji ti kopčáka prvního stupně...!" A on přiskočí a zanadává, druhý stupeň by mohl být... nic, hmhm, promyslím to. :up:
 
Pochopil jsem, že největší výzva pro mě bude přežít ve zdraví čtení některých příspěvků ve fóru... je za to nějaký odznak?:up::D:up:
Lepší než odznak je přesun příspěvku do stoky:up: Když se osmělíš, určitě se tam jednou dostaneš:)
 
Pochopil jsem, že největší výzva pro mě bude přežít ve zdraví čtení některých příspěvků ve fóru... je za to nějaký odznak?:up::D:up:

Odznáček za to není, ale své pravidelné obdivovatele pak zvu na víkend do Hořehled. Vypráví se o něm těžko uvěřitelné historky plné skořice, análních kolíků a kofoly, ale nesmíš všemu věřit!
 
Lepší než odznak je přesun příspěvku do stoky:up: Když se osmělíš, určitě se tam jednou dostaneš:)

Viděl bych to tak, že stoka je pro amatéry. Je potřeba jít hloubš!
 
Pochopil jsem, že největší výzva pro mě bude přežít ve zdraví čtení některých příspěvků ve fóru... je za to nějaký odznak?:up::D:up:
čtení je pouze lehká rozcvička na účast na společné akci. :D A za účast už odznáček je. :devil:
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom