Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Mkopcak WITB

Kdepak, von s tím loví ve vlastní garáži, kterou má plnou našich ztracených míčků.
Občas v tom i plave..
Měli jsme také v klubu jednoho, co měl na chalupě vanu plnou “nalezenců”. :D
Bohužel, už hraje golf “tam nahoře” :(
 
Bobek už je doma!

DRIVER: 9° PING G410 SFT, 60 gr S TENSEI CK series shaft

3310CD49-6581-4FFB-A170-5F565320E2A0.jpeg
8088BC95-38EF-4B3E-A518-390DEC63E2A2.jpeg
7EBA5A97-E628-4D62-A616-51C9B10CD891.jpeg
 
Některý lidi jsou prostě ku..y.. Sory , musel jsem, mi co závidíme s obyčejným čtyřkilem.. ;) :D ;)
Stejně mu to je houby platný, když mu k tomu Ježíšek nepřibalil i nové ruce 🤭
 
Stejně mu to je houby platný, když mu k tomu Ježíšek nepřibalil i nové ruce 🤭

Tohle je mi uplně u zadku. Já se jak malej Jarda těším na zítřejší driving, kde to budu uplně stejně jako dosud posílat do všech stran a výšek. Avšak tentokrát s několika zcela zásadníma změnama:

1. Poprvé to bude s holí nafitovanou přímo na mě.
2. Budu u toho vypadat ještě líp než dosud = nezpochybnitelně božky!
3. Ty šlajzy a hooky nabudou díky týhle krásce ultragaliktickejch rozměrů!
 
Upraveno:
Některý lidi jsou prostě ku..y.. Sory , musel jsem, mi co závidíme s obyčejným čtyřkilem.. ;) :D ;)

Dokážeš si s tímhle kladivem na čarodějnice představit ten zátah na tý vaší 3ce na Konopišti? To nejen že přepálim ten rybník, ale cestou pokácim i polovinu toho knížepánskýho lesa a provrtám skrz tu skálu na 4ce novou Blanku!
 
Upraveno:
Některý lidi jsou prostě ku..y.. Sory , musel jsem, mi co závidíme s obyčejným čtyřkilem.. ;) :D ;)
Jestli chceš mít opravdu důvod závidět, pojďme udělat výměnu. S mojí 910D3 teprve uvidíš, jak dobře jsi se měl :)
 
zkousel jsi ten shaft v regularu? Jeden spoluhrac mi tvrdil, ze tento stiff mu zmensil slice

Po cca 50 odpalech novym driverem mohu s klidem prohlasit, ze i kdyz si koupite za 12 000 Kc hul, ktera je presne na miru vasemu svihu a je navic o 3 generace vyvojove napred oproti tomu, co ste meli dosud v bagu, nezmeni se prakticky nic.

Ano, kdyz se mi rana nahodou povede, tak je o cca 10-20 m delsi a mozna se muzeme bavit o tom,ze kombinace shaftu a zavazi na hlave ty slajzy narovnava malinko vic. Ale urcite to neni tak, ze si stoupnu na odpaliste, krapnu do toho a je z toho pokazdy 250 m raketa na stred FW.

Jo, prestrelil jsem asi 4x driving, jednou dokonce az skoro k lesu, coz by mohl byt ekvivalent 300m rany pri 2 stupnich nad 0.

Ale taky jsem poslal 10 slajzu a 10 zatahu, co se do drivingu vubec nevesly...

Abych ti odpovedel - R jsem nezkousel.
 
Po cca 50 odpalech novym driverem mohu s klidem prohlasit, ze i kdyz si koupite za 12 000 Kc hul, ktera je presne na miru vasemu svihu a je navic o 3 generace vyvojove napred oproti tomu, co ste meli dosud v bagu, nezmeni se prakticky nic.

Ano, kdyz se mi rana nahodou povede, tak je o cca 10-20 m delsi a mozna se muzeme bavit o tom,ze kombinace shaftu a zavazi na hlave ty slajzy narovnava malinko vic. Ale urcite to neni tak, ze si stoupnu na odpaliste, krapnu do toho a je z toho pokazdy 250 m raketa na stred FW.

Jo, prestrelil jsem asi 4x driving, jednou dokonce az skoro k lesu, coz by mohl byt ekvivalent 300m rany pri 2 stupnich nad 0.

Ale taky jsem poslal 10 slajzu a 10 zatahu, co se do drivingu vubec nevesly...

Abych ti odpovedel - R jsem nezkousel.
hele, je to krásnej kousek a krásná práce 🏌️‍♂️
když tě čtu, tak já se zatím na výkon svého driveru jen těším... 😒 ale @Martin73 (také levák) mi předvedl, jak to z něj lítá, když to umíš👍
to byla taková pingová nádhera 👍
takový věci mě vždycky povzbudí
 
Ale taky jsem poslal 10 slajzu a 10 zatahu, co se do drivingu vubec nevesly...
Ono i na fittivanou hůl si chce trošku zvyknout, ale hlavně jí začít 100% věřit.
Takže z 50 ran šlo 20 „do kopru”. Otázkou je, kolik by jich bylo špatných se starým driverem.
Nicméně to, že to „rozprašuješ” na všechny strany není chyba driveru, ale toho, kdo jej drží v ruce.
Tak tý holi dej šanci, vykašli se na 300m rány a zaměř se na přesnost. Obvykle stačí lehce ubrat a švihat na 90% ;)
 
Ono i na fittivanou hůl si chce trošku zvyknout, ale hlavně jí začít 100% věřit.
Takže z 50 ran šlo 20 „do kopru”. Otázkou je, kolik by jich bylo špatných se starým driverem.
Nicméně to, že to „rozprašuješ” na všechny strany není chyba driveru, ale toho, kdo jej drží v ruce.
Tak tý holi dej šanci, vykašli se na 300m rány a zaměř se na přesnost. Obvykle stačí lehce ubrat a švihat na 90% ;)

1. Holím nevěřim, jsou to podvodný svině!
2. To že je to rukama a hlavou vim, reagoval jsem na dotaz o rovnání šlajzů.
3. Jak už dávno psal @Jerry , nehraju golf kvůli ranám na 90%!
 
Nová výbava se finalizuje, od dnešního dne v bagu po dloooouhém čekání Cobra irons King Forged TEC BLACK Set 5-PW na shaftu OCEL - KBS TOUR 90 S. Ještě čekám na driving iron, to mám zatím půjčené ve stříbrné barvě hlavy. Pak už bude rodinka kompletní:).

IMG_0319.jpg
IMG_0320.jpg
 
Nová výbava se finalizuje, od dnešního dne v bagu po dloooouhém čekání Cobra irons King Forged TEC BLACK Set 5-PW na shaftu OCEL - KBS TOUR 90 S. Ještě čekám na driving iron, to mám zatím půjčené ve stříbrné barvě hlavy. Pak už bude rodinka kompletní:).

Zobrazit přílohu 11548Zobrazit přílohu 11549
nadhera, dej vedet, jak dlouho trvalo, nez se cerna osoupala
 
nadhera, dej vedet, jak dlouho trvalo, nez se cerna osoupala

No jestli budu hrát jako v Hodko, tak chvilku vydrží, protože za 9 jamek jsem z želez použil 2x P, 2x 9, 1x 7, 1x driving iron. Jinak driver, wedge a putter:).
 
No jestli budu hrát jako v Hodko, tak chvilku vydrží, protože za 9 jamek jsem z želez použil 2x P, 2x 9, 1x 7, 1x driving iron. Jinak driver, wedge a putter:).
musis na normalni hriste a ne na mestske akademie :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom