Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Mkopcak WITB

Rodinka pohromadě…

IMG_4626.jpeg
 
Letošní kosmetický upgrade kompletní.

Loni jsem si koupil nový deštník Cobra, protože stoletý Callaway mne opustil - byl se mnou 10 let, protože úchyty měl kovové a látka nebyla z papíru. Nová Cobra měla úchyty plastové a vydržela přesně 5 měsíců - vaz jí zlomil poryv větru v Beleku a tamtéž odpočívá v koši na 9 jamce, věnujte jí tichou vzpomínku. Proto jsem koupil nový šedivý deštník Big Max Aqua (aby mi ladil k černému Big Max vozíku) a jako hrobník budu patrně v brzké době opět úspěšný, protože technické plastové řešení úchytů je zcela totožné jako u nebožtíka Cobry.

A protože ultraluxusní nepromokavý bag Callaway za těžké peníze se ukázal jako néjen promokavý, ale také jako předražený snadnoprotrhnutelný a obecně blbě použitelný šmejd, vyměnil jsem ho za nový, o dost méně luxusní a o trochu levnější Big Max. V oblíbených marvelovských barvách a v touze mít bag, který sedí na vozík stejné značky. No ani mě moc nepřekvapilo, že nesedí:-D. Ale to neseděl ani děravej Callaway, takže vlastně žádnej smutek...

IMG_4902.jpeg
IMG_4903.jpeg
IMG_4904.jpeg
 
To je škoda s tím vůbec hrát, aby se to neumazalo :D Moc hezky vystajlováno Matýsku @mkopcak ;) ať slouží vercajk dobře a pomáhá ti zahrát kola blížící se paru hřiště :)
 
Co ta wedčka na levo, náhoda či standard v bagu?
Není tož wedžka, ale 6 kov. A nosím ji už mnoho let:)
 
Není tož wedžka, ale 6 kov. A nosím ji už mnoho let:)
Já se už mnoho let přemlouvám, že nějaké železo -9ku nalevo si přidám do bagu. A pokaždé, když by se na hřišti hodila, třeba v Motole je to snad každou hru, si řikám "vole, proč sis ji už nekoupil".
 
U nás v Hořehledech je to dost podobné, používám ji skoro každou hru😉
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom