Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Mizuno MP-18

  • Autor vlákna Pavel1975
  • Založeno
P

Pavel1975

Neregistrovaný
jako milovník této značky :) se dívám na nový model MP-18, co mě ale překvapilo, že v JPN se prodává pod jiným názvem Mizuno Pro 118, což samo o sobě neznamená nic, až na fakt, že pro JPN trh je tam jedna vrstva (mědi) navíc. Tedy nejde o stejnou hůl a stejný feel :(

#nothingfeelslikeamizuno

poznal bych ten rozdíl mezi MP-18 a Pro 118? asi ne. Poznal bych rozdíl od mých MP-4? asi ne, ale kruci trápí mě to :D
 
jako milovník této značky :) se dívám na nový model MP-18, co mě ale překvapilo, že v JPN se prodává pod jiným názvem Mizuno Pro 118, což samo o sobě neznamená nic, až na fakt, že pro JPN trh je tam jedna vrstva (mědi) navíc. Tedy nejde o stejnou hůl a stejný feel :(

#nothingfeelslikeamizuno

poznal bych ten rozdíl mezi MP-18 a Pro 118? asi ne. Poznal bych rozdíl od mých MP-4? asi ne, ale kruci trápí mě to :D
Ty mas stejny problem jako ja :D zamiloval jsi se do MP-18 :D
ja mel MP-69 a ted mam JPX900Tour, ze ja ten rok nepockal :D:(
ale jinak to asi nepoznas
 
Nechci ložit nové téma tak svůj dotaz pošlu sem, řeším nová železa, byl sem na fittingu v golf gearu, dopracovali jsme se k Mizuno MP18 SC, moc hezký hole, MP18 už pro leváky ani nedělají, ty jsou ještě hezčí.
Nicméně ještě mě zaujala železa Srixon Z 765 ale nikdo nemá tyhle hole pro leváky k vyzkoušení, dle zahraniční fór to vypadá, že Srixon ani tyhle demo hole na levo obchodům nenabízí. Dokonce stejně jako Mizuno tak Srixon svoje Z 795 také vůbec nalevo nenabízí. Takže být levák je opravdu v tomhle sportu za trest, firmy na nás prostě serou :) Takže pokud chce levák nějaký kombo set tak má prostě smůlu.

Nehraje někdo ty Srixony alespoň napravo, že by se podělil o nějaké zkušenosti?
 
Nechci ložit nové téma tak svůj dotaz pošlu sem, řeším nová železa, byl sem na fittingu v golf gearu, dopracovali jsme se k Mizuno MP18 SC, moc hezký hole, MP18 už pro leváky ani nedělají, ty jsou ještě hezčí.
Nicméně ještě mě zaujala železa Srixon Z 765 ale nikdo nemá tyhle hole pro leváky k vyzkoušení, dle zahraniční fór to vypadá, že Srixon ani tyhle demo hole na levo obchodům nenabízí. Dokonce stejně jako Mizuno tak Srixon svoje Z 795 také vůbec nalevo nenabízí. Takže být levák je opravdu v tomhle sportu za trest, firmy na nás prostě serou :) Takže pokud chce levák nějaký kombo set tak má prostě smůlu.

Nehraje někdo ty Srixony alespoň napravo, že by se podělil o nějaké zkušenosti?

@Marklar je ma ;)
https://www.19jamka.cz/threads/marklar-witb.610/
 
Nechci ložit nové téma tak svůj dotaz pošlu sem, řeším nová železa, byl sem na fittingu v golf gearu, dopracovali jsme se k Mizuno MP18 SC, moc hezký hole, MP18 už pro leváky ani nedělají, ty jsou ještě hezčí.
Nicméně ještě mě zaujala železa Srixon Z 765 ale nikdo nemá tyhle hole pro leváky k vyzkoušení, dle zahraniční fór to vypadá, že Srixon ani tyhle demo hole na levo obchodům nenabízí. Dokonce stejně jako Mizuno tak Srixon svoje Z 795 také vůbec nalevo nenabízí. Takže být levák je opravdu v tomhle sportu za trest, firmy na nás prostě serou :) Takže pokud chce levák nějaký kombo set tak má prostě smůlu.

Nehraje někdo ty Srixony alespoň napravo, že by se podělil o nějaké zkušenosti?
Koupil jsem si 765 loni. Měl jsem hcp 22 a chtěl a poté co jsem s prvním setem snížil z 54 jsem chtěl změnu, nepotřeboval....jen chtěl ;) . Golfarts mi naměřili rychlost a dali mi stiff Nippon. Měl jsem na cca 40 míčů všechny ostatní co mají v Holešovicích a pocitově byly nejlepší. Hole super, ale i přes postupné snižování na aktuálních hcp 18,x jsou na mě docela přísné. Měl jsem před par měsíci v ruce 565 a nyní bych asi volil tuhle variantu (při nákupu mě doprovázelo ego a nějak vytesnilo mozek) Stejná délka, měkčí pocit. Každopádně vím o každém nepovedenem úderu a hole ke mě promlouvaji s každým svihem. O trosku víc konzistence v mem pohybu a jsme skvělá dvojice.
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Nechci ložit nové téma tak svůj dotaz pošlu sem, řeším nová železa, byl sem na fittingu v golf gearu, dopracovali jsme se k Mizuno MP18 SC, moc hezký hole, MP18 už pro leváky ani nedělají, ty jsou ještě hezčí.
Nicméně ještě mě zaujala železa Srixon Z 765 ale nikdo nemá tyhle hole pro leváky k vyzkoušení, dle zahraniční fór to vypadá, že Srixon ani tyhle demo hole na levo obchodům nenabízí. Dokonce stejně jako Mizuno tak Srixon svoje Z 795 také vůbec nalevo nenabízí. Takže být levák je opravdu v tomhle sportu za trest, firmy na nás prostě serou :) Takže pokud chce levák nějaký kombo set tak má prostě smůlu.

Nehraje někdo ty Srixony alespoň napravo, že by se podělil o nějaké zkušenosti?
Měl jsem stejnej "problem" vloni na podzim a SRIXON 565 jsem zkoušel. Musím říct, že už jsem pro ně byl rozhodnut, protože měkký pocit, hratelnost, krásný zvuk a nádherný vzhled mě uchvátil. V poslední fázi jsem půjčil 1 hůl ven, abych vyzkoušel i chování v přírodním prostředí mimo laboratorní prostředí rohožky. A na trávě se u mě rozhodlo - projevila se moje preference těžších holí, takže jsem nakonec vybral hole s podobným charakterem ze stejné "stáje" = Cleveland CBX, což je loňská podzimní novinka. Syn, který je "švihový", měl přesně opačnou preferenci. Takže doporučuju pro výběr těchto holí si dobře uvědomit, co chci hrát, na co momentálně mám a jaký mám švih. A v případě rychlejšího švihu a preference váhově lehčích holí určitě doporučuju. Za takovou cenu a v takové kvalitě jiné kované hole momentálně dle mého názoru nejsou. A to nemluvím o vzhledu - SRIXON Z565/Z765 jsou prostě krásné:). PF
 
Já měl na víkend na hřišti to Mizuno MP18 SC, taky krásný hole, měl sem to na shaftu Nippon Modus 120 stiff.
Z fleku bych je objednal ALE prostě mi pořád vrtá hlavou ten Srixon a nemůžu se rozhodnout a proto mě sere, že to nikde nejde vyzkoušet. Chci vyměnit starý Nike hole za něco kovanýho a naopak přímo chci hole co mi nic nedají zadarmo a donutí mě hrát lépe.

Update: tak bingo, v Golfprofi v Praze prý demo mají.
 
Upraveno:
Já měl na víkend na hřišti to Mizuno MP18 SC, taky krásný hole, měl sem to na shaftu Nippon Modus 120 stiff.
Z fleku bych je objednal ALE prostě mi pořád vrtá hlavou ten Srixon a nemůžu se rozhodnout a proto mě sere, že to nikde nejde vyzkoušet. Chci vyměnit starý Nike hole za něco kovanýho a naopak přímo chci hole co mi nic nedají zadarmo a donutí mě hrát lépe.

Update: tak bingo, v Golfprofi v Praze prý demo mají.
No vidis, nakonec se to mozna vyresi. Jeste mozna drobnost navic: kdyz jsem zkousel 565 a 765, tak 565 se lip trefovaly, zrejme maji opravdu vetsi sweet spot. 765 byly tezsi na trefeni, ale pocit z rany trefene na sweet spot byl o malinko lepsi. Delka plusminus stejna. Takze preju dobre rozhodnuti .
BTW: V nedeli se nam slo spolu dobre, pod tim nickem si vzdycky tezko predstavit konkretni osobu:up:...... PF
 
Ano, v neděli jsme se předháněli v tom, kdo zahraje větší šrot :)

Preferuji ty 765 ale uvidíme až se mi dostanou do ruky.
 
  • To se mi líbí
Reactions: PFP
Ano, v neděli jsme se předháněli v tom, kdo zahraje větší šrot :)

Preferuji ty 765 ale uvidíme až se mi dostanou do ruky.
Jojo, radeji bych soutezil v jine discipline, nez je srotovne. Musime to priste napravit. PF
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom