Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Mizuno hole a vse kolem

Tak dnes dorazili, jsou nádherný ( MP-18 SC ), ještě krásně zabalené ve folii, to jsem ještě neměl, vše bylo do teď bazar.
Mám neodolatelnou potřebu je vyzkoušet ale to do soboty neklapne ..
 
Tak koukám, že do toho ti “kluci japonský” pořádně šlápli.
O tom, že Mizuno železa jsou jedny z nejlepších na trhu, jsem přesvědčen už dávno. Zdá se, že jim “na chut´” přicházejí už i profíci :up:
Aktuální situaci na The Honda Classic komentuje tento tweet ;)
6679
 
Jinak letos Mizuno fakt "šláplo na plyn".
V HOT LIST 2019 od GolfDigest získali 8 zlatých v 6 různých kategoriích :up:
6686
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Pokaždé, když Mizuno představí nová železa a wedge, tak si říkám, že hezčí hole už snad nemohou udělat a ejhle, nová železa MP-20 pro příští rok jsou opět designový skvost a wedge stejně tak:D Jen škoda, že hlava s měděnou úpravou je jen pro prezentaci měděné vrstvy pod chromovou vrchní vrstvou, jako konečná povrchová úprava by to byla pecka :up::D
Ach jo, zase jsem se zamiloval a od teďka nutně potřebuju nové hole :p
mizuno-mp-20-family.jpg
IMG_3350.jpg
Screen-Shot-2019-07-11-at-7.43.20-AM.png
 
Já už čekám na nové wedge řady „T” jak na smilování. Moje současné už jsou celkem slušně ohoblované a drážky už skoro nejsou. Takže T20 už mám na „nákupním seznamu” :up:
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Nevím jestli jste MIZUNÁŘI zaregistrovali , ale jsou tady nová železa.

 
Kromě nových želez JPX921 (modely Tour; Forged; Hot Metal a Hot Metal PRO) byly představeny i nové wedge ES21

87736298-234E-4402-89BD-095C000FF979.jpeg
 
jaký je vztah mezi těmi jednotlivými řadami? je v tom nějaký zásadní rozdíl?
 
jestli mas v planu brat modry, tak to nedelej, ta modra jde docela rychle dolu, mam ho taky :)

V tvém pojetí "rychle" znamená přesně co? Tvůj golfový rok jsou pro mě tři mé golfové roky co se týče počtu her a to ještě, když se mi zadaří. :)
 
já mám narozky 22.12. takže Vánoce a narozeniny vezmu najednou.... :up: :up: :up::up:
Tak to jsme na tom "na chlup stejně" 🤭

Nikdy jsem za celý svůj život nedostal dvojnásobek dárků.
22.12. se to odbylo dortem se svíčkama a tím, že dárky dostaneš pod stromeček :cry:
Když jsem byl dítě, tak mě to i dost mrzelo a cítil jsem to jako nespravedlnost - ale už jsem si zvykl 😂
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom