Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Mistrovství klubů 2021 - Hezkou hru všem!

Tento pohled jsem získal od těch lepších hráčů. Neříkám že od všech, ale řada z nich to tak vnímá. Já samozřejmě plně rozumím i tomu druhému pohledu. Ale zatím se mi to nepodařilo protnout...
Např. na neděli jsem letos vymyslel kanon start, kde jsem si říkal, že všechny potěším - budou mít rychleji odehráno, nebudou muset čekat a všichni budou moct hned začít jíst raut a udělat vyhlášení. No a dozvěděl jsem se, že každá jamka je přeci jinak těžká a je tak zjevně nespravedlivé, že někdo bude začínat na 5ce a někdo např. na 7ce nebo 8ce...takže já fakt nevím, jak to udělat správně...
Já to říkám pořád...je to jenom o lidech...jedni jsou takoví a druzí makoví :D:D nemůžeš se zavděčit všem. Najít nějaký schůdný kompromis je těžké...
 
Jinak ohledně motivace pro vyšší HI. Pro mě byla v době vysokého HI motivací při MK umístit se alespoň před jedním nižšším HI a současně nebýt poražen vyšším HI než jsem měl já.
 
Díky za nabídku, řešil jsem s předstihem, jedu na Barboru😉
Minulý víkend byla boží ta Barborka ;) Hezkou hru
 
Bez urážky, ale nějak nechápeš psaný text? Nikdo tu nechce mistrovství klubu na stb. Dokonce ani to tvoje na rány s vyrovnáním, co je na tom spravedlivého? Mistr klubu má být čistě na rány. Jen se tu řeší, jak to udělat zajímavé i pro ostatní.
Jsem v klasickém klubu, jak budu uvažovat mi opravdu nikdo říkat nebude. Prostě nevidím důvod se zůčastnit, slova jako prestižní událost a plebs mě v tom jen utvrzují. Díky za ně, už o tom ani neuvažuji.
Nápodobně! Bez urážky. Nechápeš psaný text, stejně jako já.
 
V případě mistra klubu je misterm prostě a jednoduše ten, který zahrál nejméně úderů (bez vyrovnání) soutěži na rány a ten, který ve finále vyhrál nejvíc jamek v jamkovce (opět bez vyrovnání).
Prostě mistr je mistr - je to tak i u jiných sportů (ať se jedná o údery, góly, body, čas atd.) Představ si, že by sprint na 100m vyhrál atlet, který díky „hendikepu” běžel jen 90m 😉

Jinak se zbytkem tvého příspěku plně souhlasím.
Samozřejmě jsem to myslel jako vedlejší kategorii, aby měli ti další motivaci. Ale to snad zrovna tobě asi vysvětlovat nemusím.
 
No já bych klidně i Mistrovství klubu hrál, hrozně rád. Vím, že dojdu v poslední pětině startovní listiny, nicméně poznal bych nějaké lidi z klubu a určitě bych měl motivaci být co nejvýše.
Ale bohužel na Slapech je MK dříve a vzhledem k tomu, že se nechci rozvádět, tak to prostě nedávám. Blbý termín svatby (to jsem ještě golf nehrál)
 
Nevíte jak jednoduše zjistit skutečný počet členů klubu? Kolik se zůčastnilo je dané počtem startujících.
Když tady mluvíme o účasti na MK kolik to je % . Bylo by to možná zajímavé číslo, ale o čem by vypovídalo?
Odhaduji, že to bude cca do 10%.
 
Upraveno:
Nevíte jak jednoduše zjistit skutečný počet členů klubu? Kolik se zůčastnilo je dané počtem startujících.
Když tady mluvíme o účasti na MK kolik to je % . Bylo by to možná zajímavé číslo, ale o čem by vypovídalo?
Odhaduji, že to bude cca do 10%.
My jsme na cca 6%
 
Takže cíl splněn - nakonec 3.místo a 149 ran 😀
A jako bonus - poprvé v turnaji jsem pokořil PAR hřiště 🤪
 
Je pravda, že ty PINy v kombinaci s rychlostí mohou část lidí odradit...🤣🤣🤣

Doufám Martine,že ta rychlost a nejtěžší pin pozice zůstanou až do víkendu 19 jamky ;););)
 
Doufám Martine,že ta rychlost a nejtěžší pin pozice zůstanou až do víkendu 19 jamky ;););)

To fakt nechceš. Moc mě nepotěšilo, když díky první rane na grýn a dobré šanci na birdie z toho byl upocený dabláč. Člověka to úplně natěší na výsledné score. :)
 
To fakt nechceš. Moc mě nepotěšilo, když díky první rane na grýn a dobré šanci na birdie z toho byl upocený dabláč. Člověka to úplně natěší na výsledné score. :)
Neboj,jenom pokus o trapnej vtip :D:D:D Také nejsem masochista ;);)
 
Takže cíl splněn - nakonec 3.místo a 149 ran 😀
A jako bonus - poprvé v turnaji jsem pokořil PAR hřiště 🤪
A mladej druhej koukam, gratulace. Co ta DQ?
 
A mladej druhej koukam, gratulace. Co ta DQ?
Díky.
DQ - škrtnutá jamka 🙈 je to Němec, asi tam mají jiná pravidla 🤭
 
Takže cíl splněn - nakonec 3.místo a 149 ran 😀
A jako bonus - poprvé v turnaji jsem pokořil PAR hřiště 🤪

Taky gratuluju. Kolik vas bylo, je u vas o Mistrovstvi klubu zajem?
 
Taky gratuluju. Kolik vas bylo, je u vas o Mistrovstvi klubu zajem?
Zájem je každý rok menší a menší 😟
Jinak 6 žen a 16 mužů (vč. 4 mládežníků do 15 let).
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom