Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Mistrovství 19.Jamky na Simulátoru

Který týden uspořádat mistrovství?


  • Hlasovalo
    4

JanKostalCZE

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Klub
Prague City Golf Vinoř
HI (HCP)
0,2
Drazí členové 19.Jamky,
jelikož se Náčelník @requo rozhodl, že letos nebude indoor tour, rozhodl jsem se já, že udělám jednodenní mistrovství na simlátoru.
Pravděpodobně bych chtěl turnaj pořádat v Hotelu STEP v Praze 9. Mají 8 About Golf simulátorů. tedy kapacita 24 hráčů.
Předpokládáná cena vč. startovného 500-600, záleží na nabídce resortu.
Poháry a ceny pro 1.-3. místo + BEST BRUTTO
Termín: to je to nejdůležitější, rád bych všední den večer od 18-19 hodin. Do komentářů a do ankety pište dny a měsíce, kdy mistrovství udělat. :)
 
Upraveno:
Tak třeba by se toho někdo ujal ... ta Indoor tour byla super :) Já osobně bych asi kvůli jednomu dni na simulátoru do Prahy nejel ... nejlepší by bylo, kdyby bylo možné hrát každý ve svém městě.
 
16.2.2019 odlétáme s @Pitching na týden do Beleku. Když to bude kdykoliv jindy, rádi se zúčastníme.:)
 
16.2.2019 odlétáme s @Pitching na týden do Beleku. Když to bude kdykoliv jindy, rádi se zúčastníme.:)
my 8. do Spanelska, proto je tam max 6. tyden :)
 
Upraveno:
Já si rád přijedu pro první místo, když mi to padne do mého náročného zimního programu (vstávám v 11, 13:00 - 15:00 rozmrazuju fénem greeny a pak jdu zase spát).
 
Upraveno:
Já si rád přijedu pro první místo, když mi to padne do mého náročného zimního programu (vstávám v 11, 13:00 - 15:00 rozmrazuju fénem greene a pak jdu zase spát).
Přijeď, rádi tě uvidíme, ale o prvním místě rozhoduje moje forma, ne tvoje.:cool:
 
Přijeď, rádi tě uvidíme, ale o prvním místě rozhoduje moje forma, ne tvoje.:cool:

Tebe velmi snadno uplatim kapučínem...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom