Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Mistr Green

A takhle se vyhazují prachy ( ta dotace bude na část ceny té úchvatné aleje) na totální hovadiny k prdu, jen aby se vyčerpala dotace. Na kraji té aleje bude cedule o tom že je to financováno že zdrojů EU. Paní starostce přijde lepší alej, kde jistě budou o svém volnu hojně korzovat obyvatelé Janova místo trénujících dětí. Doufám, že aspoň ta alej povede podél nějaké smysluplné cesty od někud někam, no s ohledem na to, že je tam teď hřiště asi ale ne, že? Děsný...kéž by se to paní starostce a celému zastupitelstvu v příštích volbách vratilo.
Povede po odpališti, ferveji, grýnu, dalším odpališti, rafu, ferveji k odpališti a tam už "dávaj lišky dobrou noc"
Ve volbách se jí to nevrátí, "vládne" a škodí už druhé období, důchodce má "zmáknutý" a ostatní voliči tam prakticky nejsou. Jinak už z dotace postavila "park tří generací", kde jsou lavičky, okruh pro chůzi, pingpongový stůl, hřiště pro pétanque - za ty tři roky, co to stojí, tak byla jedna akce dopoledne, kam přišlo asi 15 lidí. Jinak kdykoliv jsem na hřišti (je to hned u odpaliště 1. jamky), tak tam nikdo není - jen na cestičkách jsou 💩 po pejskařích. Tak teď budou moci neuklízet pro svých pejscích i v Aleji - takže tam nebude slovy klasika "nablito", ale "nasráno" 🤭
 
A takhle se vyhazují prachy ( ta dotace bude na část ceny té úchvatné aleje) na totální hovadiny k prdu, jen aby se vyčerpala dotace. Na kraji té aleje bude cedule o tom že je to financováno že zdrojů EU. Paní starostce přijde lepší alej, kde jistě budou o svém volnu hojně korzovat obyvatelé Janova místo trénujících dětí. Doufám, že aspoň ta alej povede podél nějaké smysluplné cesty od někud někam, no s ohledem na to, že je tam teď hřiště asi ale ne, že? Děsný...kéž by se to paní starostce a celému zastupitelstvu v příštích volbách vratilo.

Njn, to je prostě EU.
A pozor co si přeješ, protože ono se to babě pravděpodobně opravdu vrátí v příštích volbách - zvýšeným počtem hlasů[emoji6]
 
@Mirek_62 , prosím nezmiňuj mne s žádným sdružením,@Dana za plány měst nemohu. Nevím, proč bych měl chtít stavět hřiště , jen jseM Pro jamku
opsal co jsem se dočetl jinde, a ano přidal jsem se k myšlence, že takhle by to bylo pro rozvoj golfu asi to nejlepší,adostat ho do osnov základek to už je z říše snů a nebo alespoň tak jak to mají golfové akademie MFK KARVINA nebo BANÍK OSTRAVA. Ten už dokonce otevřel specializovanou střední školu .



 
@Mirek_62 , prosím nezmiňuj mne s žádným sdružením,@Dana za plány měst nemohu. Nevím, proč bych měl chtít stavět hřiště , jen jseM Pro jamku
opsal co jsem se dočetl jinde, a ano přidal jsem se k myšlence, že takhle by to bylo pro rozvoj golfu asi to nejlepší,adostat ho do osnov základek to už je z říše snů a nebo alespoň tak jak to mají golfové akademie MFK KARVINA nebo BANÍK OSTRAVA. Ten už dokonce otevřel specializovanou střední školu .



Se žádným sdružením tě nespojuji, nevím kdes na to přišel.
Ty tu jsi propagátor sice bohulibé, ale zcela naivní a nerealizovatelné myšlenky „golf do každé obce”, proto jsem tě zmínil, aby sis přečetl, jak to reálně chodí v jedné obci (a obávám se, že obcí s podobným přístupem je v republice přehršel).
Také srovnávat či argumentovat s fotbalovou akademií je opravdu úplně mimo mísu.
 
Se žádným sdružením tě nespojuji, nevím kdes na to přišel.
Ty tu jsi propagátor sice bohulibé, ale zcela naivní a nerealizovatelné myšlenky „golf do každé obce”, proto jsem tě zmínil, aby sis přečetl, jak to reálně chodí v jedné obci (a obávám se, že obcí s podobným přístupem je v republice přehršel).
Také srovnávat či argumentovat s fotbalovou akademií je opravdu úplně mimo mísu.
Proč by nemohly vzniknout golfové akademie a postavené na shodných základech?? Ano pokud to budou všichni zodpovědní takhle shodně s tebou nesrovnávat a argumentovat, že to je opravdu mimo mísu, tak bude ve všech očích golf pouze pro vyvolené a hřiště postavené na obecním se budou zaorávat 😩👎🏿
 
Proč by nemohly vzniknout golfové akademie a postavené na shodných základech?? Ano pokud to budou všichni zodpovědní takhle shodně s tebou nesrovnávat a argumentovat, že to je opravdu mimo mísu, tak bude ve všech očích golf pouze pro vyvolené a hřiště postavené na obecním se budou zaorávat [emoji30][emoji1532]
A proč ano? Protože si to přeješ?
Zajdi za svým zastupitelstvem, oni ti rádi vysvětlí, kde máš chybu.
Nebo ještě jednodušší bude, když obejdeš místní hospody a zeptáš se lidí, jak by se jim to líbilo. Tam potkáš poměrně reprezentativní vzorek názorů, které motivují politiky. Ať se ti to líbí nebo ne...
 
A u nás na Janově už s tím zastupitelstvo začalo.
Vypovědělo nám smlouvu o pronájmu obecních pozemků a tak přijdeme o celou jednu jamku vč. grýnu a části dvou dalších (odpaliště a část fervejí). Navíc o část drivingu a chipping.
Nepomohla ani argumentace tím, že v TCM je 20 dětí a ty přijdou o svůj sport.

A nejvtipnější na tom je, že na uvedených pozemcích bude „Alej přátelství”, to prosím na vesnici, kde to má každý „50m do lesa”.
Soudružka starostka prohlásila „Nám se tady žádní zazobaní snobové roztahovat nebudou, my jim ten zasranej golf zrušíme”.

No nezruší, naštěstí většina pozemků je v soukromém vlastnictví a tak jsme začli s výstavbou 3 nových jamek, abychom ke dni ukončení smlouvy (31.7.2020) měli znormovaných 9 jamek.

Tak co @bohumil.koval ještě pořád bys stavěl „public” devítky na „každé vesnici”? Oni ti to SOUDRUZI stejně nepovolí.
muzes byt konrtenejsi?? rusi jamky 1 2 a 4?? kde se stavi nove??
 
muzes byt konrtenejsi?? rusi jamky 1 2 a 4?? kde se stavi nove??
Jamka č.1 kompletně zrušená, jamka č.4 nově odpaliště u lesa - pravoúhlý dogleg na původní grýn 4. Nové jamky (2x4PAR) - proti směru jamky č. 5 v prostoru mezi současnou jamkou č.1 a jamkou č. 5. Pro jednu jamku se staví nový grýn a pro druhou bude využit grýn jamky č. 2. Všechny nové jamky nebudou sice dlouhé, ale o to víc technické. Troufnu si tvrdit, že 4. z nových odpališť bude nejtěžší jamkou hřiště.
Po celé délce obecního pozemku bude aut, mezi novými a 5. je uvažován vnitřní aut.
Přikládám obrázek - červeně pozemky obce (zrušeno); modře - nové jamky
144081D2-B900-4790-A5D5-C56EE2828D30.jpeg
 
Proč by nemohly vzniknout golfové akademie a postavené na shodných základech?? Ano pokud to budou všichni zodpovědní takhle shodně s tebou nesrovnávat a argumentovat, že to je opravdu mimo mísu, tak bude ve všech očích golf pouze pro vyvolené a hřiště postavené na obecním se budou zaorávat 😩👎🏿
Zkusim navrhnout na pristim zastupitelstvu aby se misto víceúčelového hřiště za obecnim uradem - na návsi - vybudovala jedna jamka a chipping ( víc se tam těžko vejde). Můžu ti říci jak to dopadne. Ona zatím nedopadla dotace ani na to hřiště a celé to z rozpočtu naše obec prostě neutáhne.
Tvoje vize o šestijamkových hřištích u kazdeho města je hezká, ale fakt utopická, proc to porad nechápeš? Dvacet jiných sportů by chtělo mít své sportoviště - a nemá ho. Proč asi? Zcela vážně zajdi na jednání zastupitelstva vaší obce ( města), jsou veřejná tato jednání, a navrhni to, zasaď se o to, zkus to prosadit. Třeba se ti to povede a třeba se chytnou i další obce.
 
A proč ano? Protože si to přeješ?
Zajdi za svým zastupitelstvem, oni ti rádi vysvětlí, kde máš chybu.
Nebo ještě jednodušší bude, když obejdeš místní hospody a zeptáš se lidí, jak by se jim to líbilo. Tam potkáš poměrně reprezentativní vzorek názorů, které motivují politiky. Ať se ti to líbí nebo ne...
jelikož jsme fotbalové město s příměstským golfovým hřištěm( adresa místní) , které zeje prázdnotou a dotace jdou do fotbalu tak se bude budovat opět fotbalové hřiště asi 7-mé, jen s tím rozdílem že bude jediné městské a bude součástí sportovně odpočinkové zóny pro občany za cca 90 míčů.
 
jelikož jsme fotbalové město s příměstským golfovým hřištěm( adresa místní) , které zeje prázdnotou a dotace jdou do fotbalu tak se bude budovat opět fotbalové hřiště asi 7-mé, jen s tím rozdílem že bude jediné městské a bude součástí sportovně odpočinkové zóny pro občany za cca 90 míčů.
Každé golfové hřiště z pohledu negolfisty zeje prázdnotou..
Už jsi byl obejít ty hospody? Nebo se bojíš, že bys tam dostal po čuni? [emoji6]
 
jelikož jsme fotbalové město s příměstským golfovým hřištěm( adresa místní) , které zeje prázdnotou a dotace jdou do fotbalu tak se bude budovat opět fotbalové hřiště asi 7-mé, jen s tím rozdílem že bude jediné městské a bude součástí sportovně odpočinkové zóny pro občany za cca 90 míčů.
Marně se tomu snažím porozumět. Jste fotbalové město s příměstským golfovým hřištěm, které zeje prázdnotou...a tebe štve, že se investuje do fotbalu, když to golfové hřiště nikdo nevyužívá? Mělo by se víc investovat do toho golfového hřiště? Když je nevyužité?
 
Každé golfové hřiště z pohledu negolfisty zeje prázdnotou..
Už jsi byl obejít ty hospody? Nebo se bojíš, že bys tam dostal po čuni? [emoji6]
Do hospy ani nemusím chodit, odpovím ti hned , “ hlavněže tu máme fotbal” v hospodě se nemluví o nicěm jiném než fotbal a rubání. V restauracích tam už je to jiné tam skoro 50/50.
Ty už jsi byl a @Mirek_62 ve svém městě provést v hospodách diskusi o golfu, že mě tam posíláš.
 
Marně se tomu snažím porozumět. Jste fotbalové město s příměstským golfovým hřištěm, které zeje prázdnotou...a tebe štve, že se investuje do fotbalu, když to golfové hřiště nikdo nevyužívá? Mělo by se víc investovat do toho golfového hřiště? Když je nevyužité?
Víš , celé to golfové hřiště je zajímavé, svým způsobem krásné , pečlivě udržované , už jsem tomu psal, před 5-ti léty plné, teď nevím asi to je obraz doby so+ne poloprázdné. možná to bude tím, že aktivní se z regionu vytracují.
 
Do hospy ani nemusím chodit, odpovím ti hned , “ hlavněže tu máme fotbal” v hospodě se nemluví o nicěm jiném než fotbal a rubání. V restauracích tam už je to jiné tam skoro 50/50.
Ty už jsi byl a @Mirek_62 ve svém městě provést v hospodách diskusi o golfu, že mě tam posíláš.
Proč bych chodil po hospodách? Já tu nerealizovatelné (byť krásné) sny nešířím.
Žiju v ekonomicko-společenské realitě, kde je golf stále považován za něco neslušného.
A jak už zde bylo řečeno - žádný současný politik si golfem nebude veřejně špinit „kádrový profil”.
 
Do hospy ani nemusím chodit, odpovím ti hned , “ hlavněže tu máme fotbal” v hospodě se nemluví o nicěm jiném než fotbal a rubání. V restauracích tam už je to jiné tam skoro 50/50.
Ty už jsi byl a @Mirek_62 ve svém městě provést v hospodách diskusi o golfu, že mě tam posíláš.

Hospod máte odhadem minimalne 5x víc než restaurací odhaduji. Takže názor většiny bude snad jasný i tobě ne? A to je názor voličů, politici se podle toho odhaduji budou chovat.
Proč já bych to chodil diskutovat? Já nepotřebuju vrátit do reality, můj svět se neřídí mými přáními a většinou i chápu proč. Zkus se zamyslet...
 
Víš , celé to golfové hřiště je zajímavé, svým způsobem krásné , pečlivě udržované , už jsem tomu psal, před 5-ti léty plné, teď nevím asi to je obraz doby so+ne poloprázdné. možná to bude tím, že aktivní se z regionu vytracují.
Pak vůbec nerozumím tvé vizi o příměstských golfových hřištích, když přímo u nosu máš krásný příklad toho, jak po něčem takovém obyvatelstvo zrovna netouží.
 
Pak vůbec nerozumím tvé vizi o příměstských golfových hřištích, když přímo u nosu máš krásný příklad toho, jak po něčem takovém obyvatelstvo zrovna netouží.
[/QUOTE
Protože, když čtu to co možná i čtou jiní zodpovědní a nekonají tak mne to mrzí, že co je dobře vymyšleno není o to zájem .( 6-kove příměstské hřiště). Další když je vůle pro školní mládežnický systém skloubení výuky a sportu pro jeden sport ( fotbal) o takovéto možnosti není ani zmínka , ale jen, že se zapojilo deset škol na přípravné konferenci. Proto tady o tom píšu , aby ti co to čtou o tom hovořili tak i tak a hlavně ti co mohou zodpovědné nějak ovlivnit je o tom zpravit.
 
A u nás na Janově už s tím zastupitelstvo začalo.
Vypovědělo nám smlouvu o pronájmu obecních pozemků a tak přijdeme o celou jednu jamku vč. grýnu a části dvou dalších (odpaliště a část fervejí). Navíc o část drivingu a chipping.
Nepomohla ani argumentace tím, že v TCM je 20 dětí a ty přijdou o svůj sport.

A nejvtipnější na tom je, že na uvedených pozemcích bude „Alej přátelství”, to prosím na vesnici, kde to má každý „50m do lesa”.
Soudružka starostka prohlásila „Nám se tady žádní zazobaní snobové roztahovat nebudou, my jim ten zasranej golf zrušíme”.

No nezruší, naštěstí většina pozemků je v soukromém vlastnictví a tak jsme začli s výstavbou 3 nových jamek, abychom ke dni ukončení smlouvy (31.7.2020) měli znormovaných 9 jamek.

Tak co @bohumil.koval ještě pořád bys stavěl „public” devítky na „každé vesnici”? Oni ti to SOUDRUZI stejně nepovolí.
Tak to je drsný, Janov mám rád 😕
Jaké jamky se budou rušit?
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom