Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Místo spolhry v roce 2020

Na jakém hřišti byste chtěli spolhru v roce 2020?

  • Molitorov

    Hlasy: 10 50,0%
  • Ústí n/Labem

    Hlasy: 3 15,0%
  • Teplice - Barbora

    Hlasy: 11 55,0%
  • Hluboká

    Hlasy: 1 5,0%
  • Č. Krumlov

    Hlasy: 2 10,0%
  • Benátky n/Jizerou

    Hlasy: 3 15,0%
  • Č. Lípa

    Hlasy: 9 45,0%
  • Vlastní návrhy do komentářů :-)

    Hlasy: 5 25,0%

  • Hlasovalo
    20

Marklar

Guru fóra
Ahoj, v příštím roce máme připravené spolhry v novém formátu. V pátek se na večírku @requo podělí o nějaké novinky :) Kde byste si chtěli přijít na spolhru zahrát vy? Dejte hlas jednomu či více hřištím. Případně přidejte své jako novou možnost, kde byste se rádi potkali....
 
Já jako SČ patriot volil jednoznačně a přidal Molitorov, protože tam jsem ještě nebyl.
 
Já bych taky rád Molitorov. Nevím, čím to je, ale mám to hřiště rád. Teda vyjma cesty zpátky do Prahy... desně se to vleče a přitom to není daleko :(

Hmhm, to je docela zajímavý, že ani jeden hlas zatím není pro Hlubokou.
 
ad Hluboká - ten pohled na zámek se neomrzí, ale hřiště stačí vidět a hrát jednou ....

Přidal bych do výčtu Lázně Bohdaneč - do 1.000 určitě, hrací plochy v rozumné kvalitě a dostupné z mnoha míst v rozumných časech.

@requo , máš info o "geografické skladbě" členů jamky, aby se podle toho místo pro spolhru dala navhovat?
 
ani jeden hlas zatím není pro Hlubokou
Já tam byl jednou a nijak zvlášť mě tedy nezaujala. Ne, že bych byl nějak otrávenej, ale nenašel jsem důvod, proč bych se měl těšit tam znovu jet.
 
ad Hluboká - ten pohled na zámek se neomrzí, ale hřiště stačí vidět a hrát jednou ....

Přidal bych do výčtu Lázně Bohdaneč - do 1.000 určitě, hrací plochy v rozumné kvalitě a dostupné z mnoha míst v rozumných časech.

@requo , máš info o "geografické skladbě" členů jamky, aby se podle toho místo pro spolhru dala navhovat?
Tak zas pro mě Bohdaneč stačí jednou a dost...
 
Tak zas pro mě Bohdaneč stačí jednou a dost...
Taky mě to hřiště nijak nevadí ale ani nijak neláká, když mám 40km od baráku jeho zmenšeninu (myslím tím Terezín)
 
Taky mě to hřiště nijak nevadí ale ani nijak neláká, když mám 40km od baráku jeho zmenšeninu (myslím tím Terezín)
co ti prijde podobne na Bohdanci s Terezinem??
 
co ti prijde podobne na Bohdanci s Terezinem??

Napadla mne stejná otázka. Ale pár společných bodů tam je - obě maj recepci, driving, odpaliště a greeny. A pak jsou tam asi 3 hodně podobný břízy!
 
Všechno je mrtě daleko...Č. Lípa taky, ale mám to tam ráda. Bohdaneč mám nejblíže, ale to je hřiště jak z ruský bajky. No, neni tam žádnej krpál, to he výhoda. Kdyby tak už otevřeli tu novou osmnáctku v Dobrouči, mohli bychom prubnout nový hřiště a měli bychom to s @Paudr blízko :D Ale nemám žádnou povědomost jak to tam vypadá.

Tak já neznalec jsem si zagůglila a Molitorov je docela v dojezdu.
 
Všechno je mrtě daleko...Č. Lípa taky, ale mám to tam ráda. Bohdaneč mám nejblíže, ale to je hřiště jak z ruský bajky. No, neni tam žádnej krpál, to he výhoda. Kdyby tak už otevřeli tu novou osmnáctku v Dobrouči, mohli bychom prubnout nový hřiště a měli bychom to s @Paudr blízko :D Ale nemám žádnou povědomost jak to tam vypadá.

Tak já neznalec jsem si zagůglila a Molitorov je docela v dojezdu.

No a nebo Semily, kdo neznáte, to je veselé
hřiště včetně obsluhy. Kam se hrabou Hoořehledy.😊🤗😊
 
Napadla mne i Svratka, no je to devitka, ale pěkná a fajnový lidí v zázemí. A bezvadnej golf shop. :D :D
 
Jako nováček sice netuším kolik se plánuje spolher v roce 2020, ale v anketní
nabídce jsem zadal Molitorov ,jako určitý středobod cest z různých směrů,také proto,že i víkendová cena 18jamek je velmi příznivá,a také z důvodů,že v poslední
době tento resort doznal výrazných změn,které tady dokumentoval např.@Ferrry posezením v nové klubovně. Dále jsem zadal Českou Lípu,a to proto že jsem tam ještě nehrál a také jsem zaznamenal poměrně dost členů ze Severočeského kraje.
Ještě se vyjádřím k Hodkovičkám,samozřejmě,že na hřišti na kterém odehraji daleko nejvíce her v roce,by se mně taková Spolhra hrála velmi dobře,ale nevím jestli není
limitem pro tuto událost pouze 9 jamek na tomto hřišti.
 
Upraveno:
Taky nemám problém s Molitorovem. Hezčí by sice byla Barbora, ale ta je dost z ruky. Já bych přidal ještě jedno hřiště, je taky dost mimo, ale mám ho rád, a sice Kestřany
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom