Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Místní pravidla Černého Mostu

mkopcak

Guru fóra
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
7,4
Narazil jsem na FCB na aktualizovaná místní pravidla z Černého mostu. Je to krásná ukázka toho, jak takto důležitý herní dokument dává zjevně dohromady někdo, kdo o věci ví velmi málo. Najdete tu věci duplikované společně s pravidly, věci pravidlově netrestatelné a věci, které naprosto jednoznačně patří do provozního řádu. Rád bych viděl chudáka maršála, jak mi dává 2 trestné rány za telefonování...
 
...se s tím pro letošek nemažou. Jsou to drsoni! Takže nepoužívat mobil (tel, sms, zápis skóre, mapa...)...


6604
 
Upraveno:
...se s tím pro letošek nemažou. Jsou to drsoni! Takže nepoužívat mobil (tel, sms, zápis skóre, mapa...)...


Zobrazit přílohu 6604
No, zakazujou používat mobilní telefon. Tak ze svého přenosného kapesního počítače nebudu telefonovat. To si představuju pod slovním spojením "použití mobilního telefonu". Jako golfovou gps mi ho zakázat v neturnajové hře nemůžou a o čekováni fcb tam taky nic nevidím:) o zákazu fotografování tam taky nic není, tak si udělám selfíčko...
 
Narazil jsem na FCB na aktualizovaná místní pravidla z Černého mostu. Je to krásná ukázka toho, jak takto důležitý herní dokument dává zjevně dohromady někdo, kdo o věci ví velmi málo. Najdete tu věci duplikované společně s pravidly, věci pravidlově netrestatelné a věci, které naprosto jednoznačně patří do provozního řádu. Rád bych viděl chudáka maršála, jak mi dává 2 trestné rány za telefonování...

Možná by to zvládli i lépe, kdyby federační ČGF nebyla totálně neschopná a rozeslala ( před mnoha týdny ) vzorová místní pravidla ...
 
Možná by to zvládli i lépe, kdyby federační ČGF nebyla totálně neschopná a rozeslala ( před mnoha týdny ) vzorová místní pravidla ...

Aha, tak proto na můj dotaz na ČGF, kde že je najdu, mi nikdo neodpověděl:).

A byť je to malinko omlouvá, tak nijak dramaticky...
 
Ony jsou ještě překážky? Nejsou to už jen trestné oblasti? Viz sandy waste.

Vida, ono se tam toho najde víc:)
 
Aha, tak proto na můj dotaz na ČGF, kde že je najdu, mi nikdo neodpověděl:).

A byť je to malinko omlouvá, tak nijak dramaticky...

Mají být snad rozeslány do konce února, což je pro hřiště s "křížkem po funuse"...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom