Mise Bulharsko

Jerry

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
29.12.2016
2,021
2,100
123
Most
Jméno
Jaroslav Peca
Tak sedíme na letišti a čekáme na odlet. Už jsem stihnul "veselou" historku. Přišlo mi nemorální prodávat kapučinko za 120 tak jsem si dal z automatu za 40. Bohužel se zasek kelímek, tak jsem za 40 smutně pozoroval jak jednotlivé ingredience odtékají do kanálu. Kafe za 160 ... to fakt teda ne ....:eek::down:

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
6.2.2016
5,033
3,317
123
38
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
A jste na titulce, krasavci. :) Těšíme se na pravidelné zážitky, fotky, pikatnosti a především skvělé herní výsledky! Užijte si to a hezkou hru!

Marta

Guru fóra
22.2.2016
1,347
989
123
Jméno
Marta N.
Fotky z úvodní procházky. Začínáme v 15h místního času :)
Je to úplně hnusný, šeredný a vůbec nejlepší je pracovat a né si jezdit po golfu po kdovíjakých čertech!:mad::mad::mad:

(uááá tichá závist, co tichá! - hlasitá závist! - užijte si to a posílejte reportáže a fotky ať se tu závistí užeru ;))

Jerry

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
29.12.2016
2,021
2,100
123
Most
Jméno
Jaroslav Peca
To vypadá perfektně, už se těším na fotky z hřiště a výsledky:)
Na výsledky je vyhlášeno embargo. Hlavně na ty moje ...:cool:. Jestli tě zajímá jak jsem hrál na 1., 3. , 16. a 17.jamce, tak se můžeš klidně zeptat. Na necitlivé otázky typu : Kolikrát jsi byl v lese, ve vysoké trávě, nebo na dětském hřišti s prolejzačkama nebudu odpovídat ... :mad::down:

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: kristyna

Francovka

Mazák fóra
26.9.2017
691
603
103
Vsetín
Jméno
František Řepa
Na výsledky je vyhlášeno embargo. Hlavně na ty moje ...:cool:. Jestli tě zajímá jak jsem hrál na 1., 3. , 16. a 17.jamce, tak se můžeš klidně zeptat. Na necitlivé otázky typu : Kolikrát jsi byl v lese, ve vysoké trávě, nebo na dětském hřišti s prolejzačkama nebudu odpovídat ... :mad::down:
Tvoje výsledky nikoho nezajímají:confused:. Jenom to: Kolikrát jsi byl v lese, ve vysoké trávě, nebo na dětském hřišti s prolejzačkama:p. Zkrátka takového, jaký jsi ve skutečnosti;)

Jerry

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
29.12.2016
2,021
2,100
123
Most
Jméno
Jaroslav Peca
Tvoje výsledky nikoho nezajímají:confused:. Jenom to: Kolikrát jsi byl v lese, ve vysoké trávě, nebo na dětském hřišti s prolejzačkama:p. Zkrátka takového, jaký jsi ve skutečnosti;)
No nepomazlili byste se s nim?:mad:

macdav

Guru fóra
7.12.2016
1,107
941
123
Jméno
David Machač
Tak já taky něco přidám. Čas na focení teda fakt nebyl. Hra bez komentáře, ale výhled na moře vždycky potěšil. Na hřišti výhledy nic moc, hezké jamky jen 16. (foceno z ní) a 17. z druhé strany rybníka.
Tak to jsem rád, že tam nejsem ;). žádné pěkné výhledy, jen dvě pěkné jamky.... :cool: na koupání v moři pro samej golf nebude čas...