Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Mišar WITB

Mišar

Nováček
Ahoj,
jako nováček přidávám info o svém nářadí ...

První odpal s nějakou půjčenou 7kou Callaway. Druhý odpal s holemi Wilson/Staff 7,P,Putter jako pozornost v rámci "Jdu na Golf" s CZG.
Na třetí odpal, tedy trénink a na zkoušky, už jsem hledal nějaké skladové staré modely (irons a hybrid) , popř. z druhé ruky (driver a fairway) Stále se psal rok 2015 a já věřil, že se nemusím něco zaplatit bát, že to chci a že to půjde, ... :)

No a s touto výbavou jsem víceméně vydržel dodnes. Vloni mi udělal radost nový putter a letos jsem odložil setovou SW a nahradil ji třemi novými wedgemi. Hru s nimi mám moc rád neb u mě rozhodují, zda se případným jednopatem zaraduji z uhraného PARu. Na mistrovských hřištích/délkách dosahuji greenu v regulaci jen s "běžci" :)

No a nářadí jsem jsem letos poskládal do nového pytle, na nová kolesa. Boty, rukavice, deštník, ručník a podobné mám samozřejmě také ...

-----------------------------------
Driver: Taylor Made SLDR 10,5°, shaft: Fujikura Speeder 57, S
Fairway: Taylor Made SLDR 15°, shaft: Fujikura Speeder 77, S
Hybrid: Taylor Made SLDR 21°, shaft Fujikura Speeder, 82, R
Železa: Taylor Made Burner 6-PW (včetně SW do 2017), shaft graphite Superfast 65, R
Putter: Odyssey Versa LH WBW 1 (od 2016)
Wedge: Cleveland 588 RTX2.0 50°,56°,60°, shaft Clev. WE Dynamic Gold, R (od 2017)

Bag: Taylor Made Corsa, modrý kožený, 14 komor (od 2017, předtím Dunlop)
Vozík: Clicgear Rovic RV1C (od 2017, předtím Hanimex Legend)
Míčky: hrané Callaway nebo Titleist (obyč) za dobré ceny
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom