Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Míření

alda

Guru fóra
Mam problém s mirenim. Když se snazim vyrovnat telo pomoci hole prilozene k telu, napr. stehna, hlava to vidi jako dobry směr. Když to vyhodnoti někdo zezadu je to poradne mimo...
Zkousim to třeba i podle nejakeho trsu travy před mickem.... to se mi zda jako lepsi reseni.
Jake je doporuceni?
 
Re: Mireni

Já osobně se snažím najít nějaký tahák před míčkem jak píšeš, cokoliv, divot, drn, lupen, a k tomu upravit postoj. Ale když nevím co ze mně vyleze za ránu tak (slice, hook, draw, fade, nebo nedej bože rovná rána), tak je to stejně spíše orientační   :D . Zkouším to i na greenu, různý fleky, jiná barva trávy a tak.
 
Re: Mireni

Já si hlídám hlavně ramena. Ale tu svou rutinu si na to musí každý najít sám. Stavím se k cíli spíše pocitově.
 
Re: Mireni

Já patřím mezi ty, co ještě hledají...
 
Re: Mireni

Tez hledam.
Mj. mam casto problem, kdyz jsou "krive" ony zlute kameny. Velmi casto se stavim dle nich bez ohledu na cil...
 
Re: Mireni

jan řekl:
Tez hledam.
Mj. mam casto problem, kdyz jsou "krive" ony zlute kameny. Velmi casto se stavim dle nich bez ohledu na cil...

Křivě nastavené kameny jsou hnus! Pozor na to!! Stává se mi, že díky nim natýčkuju před nimi. Tedy mimo odpaliště. :(
 
Re: Mireni

doktordee řekl:
jan řekl:
Tez hledam.
Mj. mam casto problem, kdyz jsou "krive" ony zlute kameny. Velmi casto se stavim dle nich bez ohledu na cil...

Křivě nastavené kameny jsou hnus! Pozor na to!! Stává se mi, že díky nim natýčkuju před nimi. Tedy mimo odpaliště. :(

Presne!
 
Re: Mireni

alda řekl:
Mam problém s mirenim. Když se snazim vyrovnat telo pomoci hole prilozene k telu, napr. stehna, hlava to vidi jako dobry směr. Když to vyhodnoti někdo zezadu je to poradne mimo...
Zkousim to třeba i podle nejakeho trsu travy před mickem.... to se mi zda jako lepsi reseni.
Jake je doporuceni?
Míření podle hole přiložené k tělu je hrozně obtížné, lidské oko nemá takovou prostorovou orientaci a představivost, aby tohle spolehlivě fungovalo. Nejlépe si odstoupit dozadu na míč a v linii oko - míč - cíl si najít nějaký snadno rozeznatelný bod max 2 - 3 metry před míčem směrem k cíli. A poté si nad míčem udělat dvě rovnoběžky, jedna je míč - bod a druhou tvoří špičky nohou.
 
Re: Mireni

Je to hodně o trénování odhadu, po určité době hraní se to zlepšuje, chyba daná nepřesným mířením se zmenšuje.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom