Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Mirek_62 WIBT

A to je kde? Škoda, už jsem koupil Titleist :oops:
tak ne, omlouvam se, HMB jsou jen lehce trefitelne zeleza, mam MP-18 MMC Fli-Hi z roku 2018, ale na oceli Project X 6.5, dostava sanci, kdyz je hybrid na hanbe :D
 
Jestli hraješ 3w 230 carry tak smekám Bohumile, to tady nahraje 99% ani dogou.
Nevím jak vy já znám pouze 2 kteří hrají s touto holí , oba jsou nad 190cm a švihají cca 110mph a ano potom to je i z ferveje 220 carry. Žádného seniora jsem neviděl ( budou to možná vyjímky atletických švihů a s muskulaturou) aby měl tuto bazuku v bagu. Taky mám 2 a 3 na železe nehraji nemá to smysl 5w a 3w a2h jsou lepší volbou. Možná na simulátoru ano.
 
Nevím jak vy já znám pouze 2 kteří hrají s touto holí , oba jsou nad 190cm a švihají cca 110mph a ano potom to je i z ferveje 220 carry. Žádného seniora jsem neviděl ( budou to možná vyjímky atletických švihů a s muskulaturou) aby měl tuto bazuku v bagu. Taky mám 2 a 3 na železe nehraji nemá to smysl 5w a 3w a2h jsou lepší volbou. Možná na simulátoru ano.
190cm nemam, atletickou postavu taky ne a kdyz to trefim, tak 210-215m tim dam, jde o to jak to trefujes :)
 
444
 
Upraveno:
66
 
Upraveno:
190cm nemam, atletickou postavu taky ne a kdyz to trefim, tak 210-215m tim dam, jde o to jak to trefujes :)
Dobře jsi to napsal, když to trefím, já jsem psal o těch co takto nehovoří, když to trefím , ti takhle hraji 9/10 a mluví sem tam to netrefím, a to že generují rychlost hovoří D cca 250m normální , a o této holí hovoří s respektem. Mirek má měřák je zběhlý, sečtělý , takže určitě ví kolik 2i a ten shaft co tam má 6.0 potřebuje!?
Můj názor raději 60i než 2i.
 
789
 
Upraveno:
Dobře jsi to napsal, když to trefím, já jsem psal o těch co takto nehovoří, když to trefím , ti takhle hraji 9/10 a mluví sem tam to netrefím, a to že generují rychlost hovoří D cca 250m normální , a o této holí hovoří s respektem. Mirek má měřák je zběhlý, sečtělý , takže určitě ví kolik 2i a ten shaft co tam má 6.0 potřebuje!?
Můj názor raději 60i než 2i.
kdyz to trefim znamena, ze je to uplne ciste, tedy nejlepsi co dokazu, kdyz to netrefim, je to cca o 10m kratsi, ne o polovinu...
 
6️⃣
 
Upraveno:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom