Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ostatní Míra popularity sportu v CZ

takže lidí co střílí z kuše a luku je víc jak lidí co hraje golf ???

kde se ti blbci ptali ?

omg vždyť je tu 45 tisíc registrovaných golfistů
 
takže lidí co střílí z kuše a luku je víc jak lidí co hraje golf ???

kde se ti blbci ptali ?

omg vždyť je tu 45 tisíc registrovaných golfistů

Tam je ještě zajímavější věc - na 15ti prvních místech není fotbal!
 
Fotbal je na 8. místě... což je samozřejmě úplná blbost.

edit: ted se dívám, že záleží na žebříčku... já se původně díval jen na sledovanost sportu v tv
 
škoda že nenapsali jak zněla otázka a na jakém vzorku a kde se ptali,

takhle to vypadá, že se ptali někde v hospodě (s prominutím) na Kladně,

myslím si, že fotbal z toho vyšel ještě hůře než golf
 
Fotbal ve sledovanosti až za krasobruslením a proto O2TV padá vždy při derby nebo LM ... to by mě zajímalo jak tenhle paskvil vzniknul a kolik ta sranda stála.

EDIT

Tohle je taky vtipný, víc lidí závodí s auty a na motorkách než hraje fotbal. Pokud to chápu dobře ty tabulky.

1610527151921.png
 
Upraveno:
otázka nejspíš zněla: Který ze sportů je pro Vás natolik atraktivní, že jste ho někdy za poslední dobu provozovali.

Je to paskvil, je to paskvil, autoři studie by měli vrátit peníze.
 
Četl jsem si to několikrát a pořád se nemohu dopátrat toho, zda míra atraktivity provozování je posuzována podle toho, že sport skutečně provozuji a nebo že by pro mě bylo atraktivní ho provozovat. Protože pokud je to to druhé, tak by to částečně dávalo smysl. Pokud je to to první, tak mi to skutečně přijde přinejmenším zvláštní - znamenalo by to, že ve vybraném vzorku 5 000 osob bylo víc aktivních lukostřelců, tanečních sportovců nebo automobilových závodníků či šipkařů než třeba golfistů nebo squashistů.

Navíc se mi nezdá zrovna nejšťastnější realizovat takový průzkum v době, kdy je vše zavřené a zakázané. V nějaké míře se to musí ve výsledcích projevit.

A pokud má být tento průzkum zdrojem pro budoucí rozdělování dotací, tak budem brzo kuželkářskou velmocí!

Ponechávám uplně stranou to, že cílem NSA je rozhýbat Čechy, protože dle průzkumu se sportovně pohybuje slabší polovina obyvatel. Když jim pak z toho průzkumu vzejde, že mezi předních 50 sportů v atraktivnosti patří mimo jiné šipky, billiard, šachy a modelářství, nebude to s tím pohybem tak žhavé...
 
Výsledek tohoto "výzkumu" by měla použít opozice k trestnímu podání na Národní sportovní agenturu pro podezření z trestných činů podvodu, respektive krádeže. :mad::mad::mad::mad::mad:
 
Četl jsem si to několikrát a pořád se nemohu dopátrat toho, zda míra atraktivity provozování je posuzována podle toho, že sport skutečně provozuji a nebo že by pro mě bylo atraktivní ho provozovat. Protože pokud je to to druhé, tak by to částečně dávalo smysl. Pokud je to to první, tak mi to skutečně přijde přinejmenším zvláštní - znamenalo by to, že ve vybraném vzorku 5 000 osob bylo víc aktivních lukostřelců, tanečních sportovců nebo automobilových závodníků či šipkařů než třeba golfistů nebo squashistů.

Navíc se mi nezdá zrovna nejšťastnější realizovat takový průzkum v době, kdy je vše zavřené a zakázané. V nějaké míře se to musí ve výsledcích projevit.

A pokud má být tento průzkum zdrojem pro budoucí rozdělování dotací, tak budem brzo kuželkářskou velmocí!

Ponechávám uplně stranou to, že cílem NSA je rozhýbat Čechy, protože dle průzkumu se sportovně pohybuje slabší polovina obyvatel. Když jim pak z toho průzkumu vzejde, že mezi předních 50 sportů v atraktivnosti patří mimo jiné šipky, billiard, šachy a modelářství, nebude to s tím pohybem tak žhavé...
na 100% souhlasím, je to jako zeptat se jaká lokalita by pro Vás byla atraktivní na dovolenou? No já bych chtěl do Karibiku, na Havaj nebo výlet s lodí Artemis na Měsíc. To ale neznamená, že na to mám peníze ...
 
Včera v ČT říkali, že průzkum probíhal přes internet.
 
... víc lidí závodí s auty a na motorkách než hraje fotbal.
Pokud v průzkumu odpovídali i „závodníci”, které denně potkávám na silnicích, tak se tomu ani nedivím 🤭
 
Dostalo se ke mě info, že panu Hniličkovi od rána nonstop zvoní telefon ze všech svazů, které se jim podařilo touhle analýzou naštvat. Takže krom střelky z kuše volaj asi všichni:-D
 
Když se tak dívám na TOP 10, tak to zase není úplný nesmysl, když se podívám po svém okolí a uvědomím si, kdo se čemu aspoň trochu věnuje. Že tam není hokej a fotbal mě nepřekvapuje i s ohledem, že pravděpodobně hlasovalo dost žen. Možná badminton a šipky??? Divím se, že tam není florbal, to je fenomén poslední doby, ale já osobně jsem rád, protože ho považuji za jeden z nejhorších sportů vůbec, Čekal bych ho tak v TOP 5. A jestli Hnilička avizuje, že bude podle toho rozdělovat dotace, tak se vůbec nedivím, že se to většině svazů nelíbí!
 
Když se tak dívám na TOP 10, tak to zase není úplný nesmysl, když se podívám po svém okolí a uvědomím si, kdo se čemu aspoň trochu věnuje. Že tam není hokej a fotbal mě nepřekvapuje i s ohledem, že pravděpodobně hlasovalo dost žen. Možná badminton a šipky??? Divím se, že tam není florbal, to je fenomén poslední doby, ale já osobně jsem rád, protože ho považuji za jeden z nejhorších sportů vůbec, Čekal bych ho tak v TOP 5. A jestli Hnilička avizuje, že bude podle toho rozdělovat dotace, tak se vůbec nedivím, že se to většině svazů nelíbí!
Florbal je na 26. místě, ale je to prostě paskvil...před florbalem lukostřelba a střelba z kuše? (florbal nehraju :) )
Zajímalo by mě, jak byly položeny ty otázky a výběr lidí...
 
Dostalo se ke mě info, že panu Hniličkovi od rána nonstop zvoní telefon ze všech svazů, které se jim podařilo touhle analýzou naštvat. Takže krom střelky z kuše volaj asi všichni:-D
To bylo vidět hned ve zprávách, kdy se okamžitě vůči tomu vymezil PR fotbalu, že jsou vlastně největší sportovní organizací dle počtu lidí.
Ale je to jednoduchý, bojí se, že by začala NSA podle toho rozdělovat peníze.... A kvůli tomu si to asi nechali udělat, aby měli bič ....
 
A kvůli tomu si to asi nechali udělat, aby měli bič ....

Bič na koho a k čemu?
 
Prerozdelovani penez? Dotace...

Tomu nerozumím. To, že tato aktivita má vést v budoucnu k částečnému určování dotací sami říkají. Myslíš jako že to je schválně upravené tak, aby např. hokej a fotbal nemohli tolik sát ze státní kasy? To si nemyslím...
 
Tomu nerozumím. To, že tato aktivita má vést v budoucnu k částečnému určování dotací sami říkají. Myslíš jako že to je schválně upravené tak, aby např. hokej a fotbal nemohli tolik sát ze státní kasy? To si nemyslím...
Poslechni si ner zde p.Hnilicku
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom