Mimogolfové zájmy

JanKostalCZE

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Rok ZK
2009
Klub
Prague City Golf
HI (HCP)
0,4
P/L
Pravák
Značka
Mizuno
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
jaký máte hlavní zájem mimo golf?? nepočitejte rodinu, ta je vzdy na prvnim miste (vetisnou :D )

mkopcak

Guru fóra
Rok ZK
2010
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
10,0
P/L
Pravák
Rozhodčí ČGF
II.třída
Golf. trenér
ČGF 3.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Rum!

Jirka75

Aktivní člen
19.jamka:
Představení
WITB
jaký máte hlavní zájem mimo golf?? nepočitejte rodinu, ta je vzdy na prvnim miste (vetisnou :D )
Volejbal, tenis a lyže :) barak a zahrada :)
P.S. V lete udelam asi cvicnou jamku :) a z bazenu rovnou na driving :D

Marek90

Aktivní člen
19.jamka:
WITB
Volejbal, tenis a lyže :) barak a zahrada :)
P.S. V lete udelam asi cvicnou jamku :) a z bazenu rovnou na driving :D
Tak na volejbale se shodnem :), už to plácám... páni, 13 let :eek:, třeba se to ještě naučím :cool:.
Jinak kulečník, pročítání stejných oblíbených knih stále dokola, starý PC hry a hyperaktivní psisko :)

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Taky volejbal! Pak squash, beh. No a mimosport knihy - scifi. V TV koukam uz jenom na golf, dokumenty o vesmiru. A pak 19jamka, samozrejme!

mkopcak

Guru fóra
Rok ZK
2010
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
10,0
P/L
Pravák
Rozhodčí ČGF
II.třída
Golf. trenér
ČGF 3.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Kašlem na golf, pojďte dát do kupy volejbalovej tým, už jsme 4!

doktordee

Guru fóra
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Já jsem šikovný téměř na všechny sporty od přirození. Jen moc nemám rád ty týmové. Vždy jsem měl pocit, že mi to ostatní jen kazí...

Přes zimu tenis. Jinak jsem vlastně pořád na golfu. Ať už při hře na hřišti anebo na drivingu s dětmi. Cizími. Jako trenér. A když ne golf tak většinou běhám.

mkopcak

Guru fóra
Rok ZK
2010
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
10,0
P/L
Pravák
Rozhodčí ČGF
II.třída
Golf. trenér
ČGF 3.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
S Davidovo přirozením jdu do každého sportu!

JanKostalCZE

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Rok ZK
2009
Klub
Prague City Golf
HI (HCP)
0,4
P/L
Pravák
Značka
Mizuno
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Ja nebudu resit Davidovo prirozeni pro sport :D
ale taky pridam do tematu
mimo skolu a golf mi moc casu nezbyva, a pokud ano, venuji ho modernimu letectvi (ne stroje z valky atd), cestovani a ,,obdivovani'' vysokych budov :)
IMG_7914.JPG IMG_7020.JPG IMG_0300.JPG

Dana

Guru fóra
Jméno
Dana
Rok ZK
2015
Klub
Česká Lípa
HI (HCP)
32,7
P/L
Pravák
Značka
Tour Edge, Cobra
19.jamka:
Představení
WITB
Sjezdové lyžování (na běžky jsem líná), fotografování (mobil je mor, mám sen vrátit se ke svému Asahi Pentax) a flamenko ( když jsem pravidelně v pondělí jezdila na flamenko, byla jsem na úterní golfový trénink perfektně rozhýbaná).

Zuziky

Aktivní člen
19.jamka:
Představení
jsem od prirody velmi lina ( od prirozeni ne a od Davidova uz vubec ne :D ), takze mimo golf spis knizky ( taky rada dokola tytez), hafani ( mame dva posuky- belgicky ovcak a york, strasna kombinace :D ), muz me zkousel naucit hrat tenis, nepovedlo se mu to a ted ho zlobi loket ( ja ne, ja jsem hodna :p ), tak uz se k tomu asi nevratime :D

jan

Guru fóra
Klub
Pysely
HI (HCP)
26.7
P/L
Pravák
Značka
Mizuno, Cobra, Cleveland, Bettinardi
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Lyze, strelba. Drive jsem fotil a poslouchal muziku :).

vladik1983

Aktivní člen
19.jamka:
Představení
WITB
Tak aktivně zbraně, badminton, squash, fotbal. Pasivně hubda ( kromě dechovky- to není hudba), divadlo a kultura obecně.

Toams

Aktivní člen
19.jamka:
Představení
WITB
Zo sportov mi ide vsetko, takze uz nerobim skoro ziadny :D
Ale z oblubenych lyzovanie, snowboard, bajk (dufam, ze tento rok odnaucim syna od postrannych koliesok a kupim si novsiu vidlicu, tak 80mm zdvihu staci ;)), lukostrelba (bohuzial luk je uz par rokov zlozeny v kufry).
Z nesportov fotografovanie, chvilu ma drzali hodinky (bez bateriek :)), puttery, noze (sebenza a spol.) a momentalne najviac plniace pera ...

Marta

Guru fóra
Jméno
Marta
Rok ZK
2015
Klub
Golf club Na Vrších
HI (HCP)
33
P/L
Pravák
Značka
Cobra,ale jen dřeva,železa mám Wilson
19.jamka:
Představení
WITB
Kromě golfu - moje práce :cool: Ale ze sportů - kolo, mám předloni koupené nové horské Specialized, skvělé kolečko, jízda na něm je pohoda. Bohužel nestíhám tak často jak bych chtěla, a když volím jestli kolo nebo golf, tak prostě golf vyhrává. Kdysi jsem hrála softbal, dost intenzivně a pohltilo mne to jako nyní golf. Po dětech a kdy jsem se odstěhovala ze svého původního bydliště jsem se už k softbalu nevrátila.

Dana

Guru fóra
Jméno
Dana
Rok ZK
2015
Klub
Česká Lípa
HI (HCP)
32,7
P/L
Pravák
Značka
Tour Edge, Cobra
19.jamka:
Představení
WITB
Kromě golfu - moje práce :cool: Ale ze sportů - kolo, mám předloni koupené nové horské Specialized, skvělé kolečko, jízda na něm je pohoda. Bohužel nestíhám tak často jak bych chtěla, a když volím jestli kolo nebo golf, tak prostě golf vyhrává. Kdysi jsem hrála softbal, dost intenzivně a pohltilo mne to jako nyní golf. Po dětech a kdy jsem se odstěhovala ze svého původního bydliště jsem se už k softbalu nevrátila.
Taky jsem bývalá sofbalistka, po ukončení vysoké jsem pomáhala u nás v České Lípě zakládat oddíl, nakonec hráli jen kluci, dokonce i nějakou vyšší soutěž, jenže to už taky nějak vyšumělo. Teď tu jede spíš florbal, který tenkrát nebyl.

Marta

Guru fóra
Jméno
Marta
Rok ZK
2015
Klub
Golf club Na Vrších
HI (HCP)
33
P/L
Pravák
Značka
Cobra,ale jen dřeva,železa mám Wilson
19.jamka:
Představení
WITB
Taky jsem bývalá sofbalistka, po ukončení vysoké jsem pomáhala u nás v České Lípě zakládat oddíl, nakonec hráli jen kluci, dokonce i nějakou vyšší soutěž, jenže to už taky nějak vyšumělo. Teď tu jede spíš florbal, který tenkrát nebyl.
Vážně? Páni! Byla jsem mezi zakládajícími členkami v Kostelci nad Orlicí, přitáhl nás k tomu tělocvikář na střední. Tenkrát nikdo skoro netušil co je to za sport. Hráli jsme krajský přebor, ale v úplném začátku nás byly 4 ženské oddíly v kraji. Ale v Kostelci softbal dál žije, dokonce velmi. Mají krásné hřiště se zázemím...no, teď už na to nemám ani fyzicky. Bývala jsem kapitánka družstva a nadhazovačka.

Dana

Guru fóra
Jméno
Dana
Rok ZK
2015
Klub
Česká Lípa
HI (HCP)
32,7
P/L
Pravák
Značka
Tour Edge, Cobra
19.jamka:
Představení
WITB
Vážně? Páni! Byla jsem mezi zakládajícími členkami v Kostelci nad Orlicí, přitáhl nás k tomu tělocvikář na střední. Tenkrát nikdo skoro netušil co je to za sport. Hráli jsme krajský přebor, ale v úplném začátku nás byly 4 ženské oddíly v kraji. Ale v Kostelci softbal dál žije, dokonce velmi. Mají krásné hřiště se zázemím...no, teď už na to nemám ani fyzicky. Bývala jsem kapitánka družstva a nadhazovačka.
To já takovou kariéru neudělala :) hrála jsem jen v poli, pár let v pravěku v Praze za Medicínu.

WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2020 patří (více info):
Nahoru Bottom