Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Míčky - uskladnění

Toby

Nováček
Dobrý den,
chtěl bych nějak uskladnit míčky, které najdu / koupím podle kvality a použití. Proto by mě zajímalo, jestli někdo z vás nemá nějaký tip..

1.) Uskladnění míčků (napadlo mě velké plato od vajec, ale to není až tak hezké a ,, profesionální") klidně něco z Číny...
2.) Řazení míčků - je dobrý nápad zjistit si cenu každého typu míčku a řadit to podle ní + stejná značka?
 
Používám plata od vajíček. "profesionální" je mi buřt, mám to v garáži.
Až se budu cítit "profesionálně", budu hrát novými a ty se prodávají v krabičkách;)
Roztříděné mám slušnou kvalitu podle značek, "brabory" pohromadě. Jinak neřeším, tak dobrej hráč, abych řešil rozdíl mezi ProV1X a NXT Tour, bohužel nejsem...
 
Plato od vajíček udělá službu parádní a zadarmo. Pokud to nebude nikde na očích, tak je to přeci jedno, nebo? Pro osobní potřebu a skladování úplně stejně dobře poslouží i jakákoli krabice od bot. Míčku je to poměrně jedno - pokud s ním chceš v dohledné době (do roka) hrát. :) Pokud na památku, tak nějaká vitrína.

Ad dotaz dvě: tady moc nevím, k čemu dotaz směřuje. U nových je krabička. Pokud koupíš hrané, je to úplně fuk, nevíš, jestli se rok válel někde v moři nebo v rybníce. Obecně se hrané míčky dělí do kategorií, především podle opotřebení. V případě, že je pak prodáváš, tak pak má smysl řešit značku a konkrétní typ. Jestli je chceš prodávat, koukni pak na kategorizaci na prodejce, co se tím zabývají - pro inspiraci. Např. lakeball.cz, golfaky.cz ale i další.
 
Upraveno:
Já je skladuji v Berovicich, konkretne rybnik na dvojce, pole vlevo na trojce, strouha na petce vpravo, na devitce vlevo, rybnik na desitce a pak tak různě.

Doma držím zásobu tak 30-40 kousků v krabici a 2x ročně dokupuji.
 
Já jsem v jednom malém železářství v centru Prahy objevil při víkendové procházce stejné plastové kyblíky, které měli na drivingu, kde jsem kdysi trénoval. Cena 19 Kč a měl jsem z něj takovou radost, že jsem ho celou procházku držel pyšně v ruce. Zásobu míčku nakoupených a nalezených míčků jsem ale postupně poztrácel a kyblík už pak nebyl potřeba. Dnes kupuji tucet, to dám do bagu a když už se blíží nule, tak zase dokoupím jednu dvě krabičky.
 
Jinak prakticky v autě vozím pořád zásobu míčků. Jak hrajeme celá rodina, tak mít takovouto čerpací stanici těch kulatých nesmyslů po ruce pro všechny případy se dost hodí. Bych někdy po příjezdu na hřiště musel dokupovat míčky pro všechny. :(

Přes různé pytlíky, tašky a krabičky se mi na tohle nejvíc osvědčila starší taška na hygienu - pevný, zpravidla nepromokavý materiál (občas se mi v kufru něco vyleje, nebo rozmrzne z krámu a tak) který se rychle dá vyčistit. Necinkají v tom jako v krabici. A hygienická taška se dá hodně otevřít, takže se v tom pohodlně ty správné míčky pro každého hledají. Ideální je velká, s jednou kapsou. Obdobnou menší mám na mix týček a různá vypichovátka.

Kdybych byl jeden, tak to asi neřeším takhle mimo bag... Ale praxe s rodinou mě naučila. :up:
 
Upraveno:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom