Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Míčkoslepá

slunecnisvit

Nováček
Ahoj souputníci,
začala jsem do toho bílého nesmyslu plácat od března, kdy už jsem to nevydržela a vyrazila na "cvičnou louku" (rozuměj jako louku za vsí) s třemi půjčenými holemi a pěti míčky v kapse. Jooo, to běhání za balony mě fakt bavilo asi měsíc než otevřeli hřiště :D

Vzpomínám si na doby, kdy řada mých klientů vykládala o golfu a já si ťukala na čelo a koulela očima, jak někdo tuhle snobárnu může takhle žrát..... a jsem v tom taky.

Jelikož pro mě bylo důležité, aby dostali golfové vzdělání (opravdu odborný trénink) i mé děti, vybrala jsem klub a malé hřišťátko v Rakousku a jezdím(e) pravidelně 2x týdně. Trochu mě u cgf odradila ta nutnost karty, členství atd.

Do konce sezony tedy chci absolvovat nějaký ten turnaj, protože obecenstvo mi dělá opravdový problém i na odpališti :) a poznat prima parťáky a parťačky, co hrají v mém okolí - malebných jižních Čech. Jo a trpím totální míčkoslepostí :)
 
Vítej na jamce, podobně jsem tomu propadl i já a začínal na louce (taky za vsí, jezdil jsem tam autem a ženský už drbali bůhví jako s kým..:):):)), nejsi míčkoslepá, tráva žere míčky..:):):)
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Vite!
Presne tak... je treba si pamatovat zasadu cisla 1: JE TO VZDY VINA VYBAVENI!

Kdyby ten micek mel v prumeru metr, tak se to jiste nestane... :D
 
Vítej.
Zrovna se k vám na jih chystám, neděle a pondělí Krumlov, už se nemůžu dočkat.
Ty míčky žere míčkožrout, teda aspoň v Hořehledech. Mám podezření, že tohle zvíře vyšlechtil @mkopcak a jsou spolu domluvený.
Počítám, že se spřáhli s majiteli většiny resortů kde jsem hrál a míčkožrouty nasadili, aby mi kradli míčky po drajvech doprostřed fairwaie...
 
Vítej.
Zrovna se k vám na jih chystám, neděle a pondělí Krumlov, už se nemůžu dočkat.
Ty míčky žere míčkožrout, teda aspoň v Hořehledech. Mám podezření, že tohle zvíře vyšlechtil @mkopcak a jsou spolu domluvený.
Počítám, že se spřáhli s majiteli většiny resortů kde jsem hrál a míčkožrouty nasadili, aby mi kradli míčky po drajvech doprostřed fairwaie...

K dané problematice se nemohu vyjádřit, neb mne váže klauzule o mlčenlivosti v uzavřené smlouvě s míčkožroutem...
 
Tož vitaj, Sunshine,
na míčkoslepost existuje lék z Valašska. Po něm uvidíš, jak všechny rány jsou krásné a dokonalé a uvidíš 2 míčky místo jednoho. Akorát se po něm nedá řídit auto:)
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Francovka
Tož vitaj, Sunshine,
na míčkoslepost existuje lék z Valašska. Po něm uvidíš, jak všechny rány jsou krásné a dokonalé a uvidíš 2 míčky místo jednoho. Akorát se po něm nedá řídit auto:)

Francovko, že by znamenitý Francův nápoj byl užíván i jinak než na mazání kolene? :D Trenér mi při odpalu vždy klade na srdce, ať nečumim a i když teda poctivka fakt nejsem a očkem švidrám, tak je mi to ve finále k ničemu :)
 
Francovka


Francovko, že by znamenitý Francův nápoj byl užíván i jinak než na mazání kolene? :D Trenér mi při odpalu vždy klade na srdce, ať nečumim a i když teda poctivka fakt nejsem a očkem švidrám, tak je mi to ve finále k ničemu :)
Valašská Francovka je trochu vyšší level než drogistické zboží. Zvláště proto, že neškodí, je-li podávána v malých dávkách v jakémkoliv množství.;)
 
Jelikož pro mě bylo důležité, aby dostali golfové vzdělání (opravdu odborný trénink) i mé děti, vybrala jsem klub a malé hřišťátko v Rakousku a jezdím(e) pravidelně 2x týdně. Trochu mě u cgf odradila ta nutnost karty, členství atd.

Vítej na jamce. Ono to v s cgf není tak zhavé, jasně, potřebuješ, ale je to po chvíli rutina. I v ČR existují veřejná hřiště, bez karet, kam pustí hrát. Jaké rakouské hřištátko? Fotku :)
 
Vítej na jamce. Ono to v s cgf není tak zhavé, jasně, potřebuješ, ale je to po chvíli rutina. I v ČR existují veřejná hřiště, bez karet, kam pustí hrát. Jaké rakouské hřištátko? Fotku :)
Nechtěla jsem tady spamovat. Jezdim na hřiště, co je 10 km od hranic, do Litschau - GC Herrensee. Super malé hřišťátko s 18 jamkami, ideál pro odfrknutí a děti do 14 let zdarma, tak jasně vyhrálo, protože kluky s sebou občas beru.
 

Přílohy

  • 31946222_1899516616748072_1895921572317757440_n.jpg
    31946222_1899516616748072_1895921572317757440_n.jpg
    129,9 KB · Zobrazení: 517
  • herbst-herrensee.jpg
    herbst-herrensee.jpg
    124,7 KB · Zobrazení: 554
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom