Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Míček v kapse

Turnaj: hráč jiného flajtu hledá svůj míček, a najednou si potají hodí jiný z kapsy. Co uděláte?

  • Nic, vždyť je to v pořádku

    Hlasy: 0 0,0%
  • Nic, co se děje v cizím flajtu mě nezajímá

    Hlasy: 0 0,0%
  • Nic, nechci si přidělávat starosti

    Hlasy: 1 11,1%
  • Dojdu tam a řeknu, že takhle ne!

    Hlasy: 5 55,6%
  • Nic, zmíním to soutěžnímu výboru, až odehraju

    Hlasy: 3 33,3%
  • Až uvidím rozhodčího, tak mu to řeknu, ať se stará

    Hlasy: 4 44,4%
  • Jiné (upřesním ve vlákně) :)

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    9

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Už se vám to někdy stalo? Hrajete turnaj, docela vám to jde, tak se tak procházíte s puterem po ferveji k svěmu míčku a najednou vidíte hráče jiného flajtu, jak hledají ztracený míček a najednou zaregistrujete, jak nenápadně jeden z nich hodí míček z kapsy na zem a zakřičí na ostatní, že už ho našel. Co uděláte? Viz anketa, diskuse vítána. :)
 
Tak, tohle , s prominutím, dělají i singl?? Obvykle, to sdělím zapisovateli hráče , když se potkáme na odpališti, nebo po hře zapisovateli , nebo celému flajtu. Úplně nej je najít míč a ten mu po hře vrátit před všemi, že je to ten ztracený na te a te jamce . Nevidím důvod takového uvedení jako míče do kamarádské hry.
 
obvykle?
Chces rict, ze jsi toto videl nekdy vickrat? Mi se to jeste nepovedlo videt neco takoveho :)

Ja mam uz dvojitou takovou zkusenost...
 
Je blbý říct hráči že hraje cizím míčem, zvlášť když ten jeho leží u Vás v kapse :devil:

Tomu nerozumim...:oops:
 
Výše popsanou situaci jsem v životě nezažil a ani zažít nechci. Chápu ale, že se to občas stává, já se ale na turnajích soustředím pouze na svoji hru a na hru hráče kterému zapisuji, po očku sleduji ostatní ve flajtu. Čas na to, sledovat ostatní hráče mimo svůj flajt obvykle nemám.
 
Taky jsem tohle nezažil a ani nevím, jak bych se v danou situaci zachoval. Ale pokud bych ho zřetelně viděl míč vyhazovat, tak bych asi za ním došel a před ostatními z jeho flajtu bych mu to vytkl. Jen blb tohle udělá a nechá se přitom vidět.
 
Jen blb tohle udělá a nechá se přitom vidět.

Tahle část se mi extrémně líbí!
 
u nás na hřišti si děláme takhle legraci z jednoho němce .. skoro pokaždý si najde míček :-D
takže si děláme legraci, že zahrál Bogey se žlutým míčkem, ačkoliv první rána byla s bílým :-D ..

horší než tohle je, když odpálíte krásnou dlouhou ránu. A pak ji hledáte jak blbci a nic nenajdete, protože ten míček je v kapse polského flightu :-D ...
 
u nás na hřišti si děláme takhle legraci z jednoho němce .. skoro pokaždý si najde míček :-D
takže si děláme legraci, že zahrál Bogey se žlutým míčkem, ačkoliv první rána byla s bílým :-D ..

horší než tohle je, když odpálíte krásnou dlouhou ránu. A pak ji hledáte jak blbci a nic nenajdete, protože ten míček je v kapse polského flightu :-D ...

A ještě horší je, když ho sebere maršál. To se mi stalo už 2x.
 
je znam jeden pripad, kdy si hrac na federacnim turnaji hodil micek, dostal distanc od disciplinarky a dnes uz nehraje golf
 
zrovna včera mi říkal kamarád maršál z kaskády: to takhle na turnaji borec hledal svůj míček na tříparu, našel jej po 5ti minutách a zahrál s ním chip in. To bylo překvapení, když z jamky vytahoval 2 svoje míčky!!!
 
zrovna včera mi říkal kamarád maršál z kaskády: to takhle na turnaji borec hledal svůj míček na tříparu, našel jej po 5ti minutách a zahrál s ním chip in. To bylo překvapení, když z jamky vytahoval 2 svoje míčky!!!

... a do skórkarty napsal par ( 1 + 2 )
 
zrovna včera mi říkal kamarád maršál z kaskády: to takhle na turnaji borec hledal svůj míček na tříparu, našel jej po 5ti minutách a zahrál s ním chip in. To bylo překvapení, když z jamky vytahoval 2 svoje míčky!!!
Ti se mi až nechce věřit, zní to hodně nepravděpodobně, až skoro jako urban legend. Hole-in-one a chip-in na jedné jamce jedním hráčem, nikdo z flajtu na tříparu neviděl, že míček šel na vlajku...
 
Ti se mi až nechce věřit, zní to hodně nepravděpodobně, až skoro jako urban legend. Hole-in-one a chip-in na jedné jamce jedním hráčem, nikdo z flajtu na tříparu neviděl, že míček šel na vlajku...

Brno, Kaskáda, dřevěná - jamka č.5 - ze žlutých je to asi 185 m - ten kdo to tady hrál, uvěří že to možné zrovna tady je
 
Brno, Kaskáda, dřevěná - jamka č.5 - ze žlutých je to asi 185 m - ten kdo to tady hrál, uvěří že to možné zrovna tady je

No a jak to vyřešili ? Slavili hole in one ? Byl penalizován za hru cizím míčem ? DSQ za podvod ?
 
to netuším, on to viděl na hřišti a byl přítomen toho hledání, jak to nakonec dopadlo, opravdu netuším - musím se ho ještě zeptat.
 
btw, ten stejný kamarád má ještě jednu příhodu, kterou vyřešil opravdu lišácky.

borec hledal míček a když jej nemohl najít tak si vyhodil nový míč na zem s tím , že ten původní našel a bude ho hrát. No a ten můj známý maršál ho při tom hledání pozoroval, vše viděl, dojel k němu a říká - "to nemůžete hrát". On odpověděl "můžu, však jsem jej našel a tak jej budu hrát". No a ten můj kamarád mu odpověděl "nemůžete protože jste v autu!"
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom