Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Míček v kapse

Turnaj: hráč jiného flajtu hledá svůj míček, a najednou si potají hodí jiný z kapsy. Co uděláte?

  • Nic, vždyť je to v pořádku

    Hlasy: 0 0,0%
  • Nic, co se děje v cizím flajtu mě nezajímá

    Hlasy: 0 0,0%
  • Nic, nechci si přidělávat starosti

    Hlasy: 1 11,1%
  • Dojdu tam a řeknu, že takhle ne!

    Hlasy: 5 55,6%
  • Nic, zmíním to soutěžnímu výboru, až odehraju

    Hlasy: 3 33,3%
  • Až uvidím rozhodčího, tak mu to řeknu, ať se stará

    Hlasy: 4 44,4%
  • Jiné (upřesním ve vlákně) :)

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    9
Brno, Kaskáda, dřevěná - jamka č.5 - ze žlutých je to asi 185 m - ten kdo to tady hrál, uvěří že to možné zrovna tady je
Pětka na dřevěné má odpaliště nad grýnem, docela výrazně a na celý grýn je z těch odpališť dobře vidět, kdybys napsal trojka železná, která se hraje do kopce a na plochu grýnu z odpališť nevidíš, to bych za uvěřitelné brát mohl. Ale je to fuk, ani jeden z nás u toho nebyl, mě to jen zarazilo...
 
Live jsem to nezazil. Asi bych na nej neco trapneho zakricel, zamaval.
Bavi me predstava, ze netusi zda jsem to videl ci ne a co udelam. Idealne, aby mel alespon 9 jam pred sebou a ja sel pred nim..
 
u nás na hřišti si děláme takhle legraci z jednoho němce .. skoro pokaždý si najde míček :-D
takže si děláme legraci, že zahrál Bogey se žlutým míčkem, ačkoliv první rána byla s bílým :-D ..

horší než tohle je, když odpálíte krásnou dlouhou ránu. A pak ji hledáte jak blbci a nic nenajdete, protože ten míček je v kapse polského flightu :-D ...

pockej... snad nechces rict, ze kazdy co najde micek v nejake horsi pozici (treba v housti, lesev hluboke trave ci nevim kde) tak si tam hodi novy micek?
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom