Míček v kapse

Turnaj: hráč jiného flajtu hledá svůj míček, a najednou si potají hodí jiný z kapsy. Co uděláte?

• Nic, vždyť je to v pořádku

Hlasy: 0 0.0%
  • Nic, co se děje v cizím flajtu mě nezajímá

• Nic, nechci si přidělávat starosti

Hlasy: 1 11.1%
  • Dojdu tam a řeknu, že takhle ne!

Hlasy: 5 55.6%
  • Nic, zmíním to soutěžnímu výboru, až odehraju

Hlasy: 3 33.3%
  • Až uvidím rozhodčího, tak mu to řeknu, ať se stará

Hlasy: 4 44.4%
  • Jiné (upřesním ve vlákně) :)

• Hlasovalo
    9

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,217
Hodnocení
2,511
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Už se vám to někdy stalo? Hrajete turnaj, docela vám to jde, tak se tak procházíte s puterem po ferveji k svěmu míčku a najednou vidíte hráče jiného flajtu, jak hledají ztracený míček a najednou zaregistrujete, jak nenápadně jeden z nich hodí míček z kapsy na zem a zakřičí na ostatní, že už ho našel. Co uděláte? Viz anketa, diskuse vítána. :)

bohumil.koval

Aktivní člen
28.11.2016
177
Hodnocení
76
38
Karviná
Jméno
Bohumil Koval
Tak, tohle , s prominutím, dělají i singl?? Obvykle, to sdělím zapisovateli hráče , když se potkáme na odpališti, nebo po hře zapisovateli , nebo celému flajtu. Úplně nej je najít míč a ten mu po hře vrátit před všemi, že je to ten ztracený na te a te jamce . Nevidím důvod takového uvedení jako míče do kamarádské hry.

Klok

Aktivní člen
10.1.2017
196
Hodnocení
169
53
Brno
Jméno
Tomas Pikula
Výše popsanou situaci jsem v životě nezažil a ani zažít nechci. Chápu ale, že se to občas stává, já se ale na turnajích soustředím pouze na svoji hru a na hru hráče kterému zapisuji, po očku sleduji ostatní ve flajtu. Čas na to, sledovat ostatní hráče mimo svůj flajt obvykle nemám.

Petr M.

Aktivní člen
5.10.2017
324
Hodnocení
199
53
Karlovy Vary
Jméno
Petr Matoušek
Taky jsem tohle nezažil a ani nevím, jak bych se v danou situaci zachoval. Ale pokud bych ho zřetelně viděl míč vyhazovat, tak bych asi za ním došel a před ostatními z jeho flajtu bych mu to vytkl. Jen blb tohle udělá a nechá se přitom vidět.

Tomáš Kloud

Aktivní člen
9.2.2017
201
Hodnocení
196
53
Jméno
Tomáš Kloud
u nás na hřišti si děláme takhle legraci z jednoho němce .. skoro pokaždý si najde míček :-D
takže si děláme legraci, že zahrál Bogey se žlutým míčkem, ačkoliv první rána byla s bílým :-D ..

horší než tohle je, když odpálíte krásnou dlouhou ránu. A pak ji hledáte jak blbci a nic nenajdete, protože ten míček je v kapse polského flightu :-D ...

Petr M.

Aktivní člen
5.10.2017
324
Hodnocení
199
53
Karlovy Vary
Jméno
Petr Matoušek
u nás na hřišti si děláme takhle legraci z jednoho němce .. skoro pokaždý si najde míček :-D
takže si děláme legraci, že zahrál Bogey se žlutým míčkem, ačkoliv první rána byla s bílým :-D ..

horší než tohle je, když odpálíte krásnou dlouhou ránu. A pak ji hledáte jak blbci a nic nenajdete, protože ten míček je v kapse polského flightu :-D ...
A ještě horší je, když ho sebere maršál. To se mi stalo už 2x.

Klok

Aktivní člen
10.1.2017
196
Hodnocení
169
53
Brno
Jméno
Tomas Pikula
zrovna včera mi říkal kamarád maršál z kaskády: to takhle na turnaji borec hledal svůj míček na tříparu, našel jej po 5ti minutách a zahrál s ním chip in. To bylo překvapení, když z jamky vytahoval 2 svoje míčky!!!

wasp

Aktivní člen
2.3.2016
265
Hodnocení
164
53
zrovna včera mi říkal kamarád maršál z kaskády: to takhle na turnaji borec hledal svůj míček na tříparu, našel jej po 5ti minutách a zahrál s ním chip in. To bylo překvapení, když z jamky vytahoval 2 svoje míčky!!!
... a do skórkarty napsal par ( 1 + 2 )

Taylor

Nováček
30.9.2018
19
Hodnocení
28
13
Ti se mi až nechce věřit, zní to hodně nepravděpodobně, až skoro jako urban legend. Hole-in-one a chip-in na jedné jamce jedním hráčem, nikdo z flajtu na tříparu neviděl, že míček šel na vlajku...

Klok

Aktivní člen
10.1.2017
196
Hodnocení
169
53
Brno
Jméno
Tomas Pikula
Ti se mi až nechce věřit, zní to hodně nepravděpodobně, až skoro jako urban legend. Hole-in-one a chip-in na jedné jamce jedním hráčem, nikdo z flajtu na tříparu neviděl, že míček šel na vlajku...
Brno, Kaskáda, dřevěná - jamka č.5 - ze žlutých je to asi 185 m - ten kdo to tady hrál, uvěří že to možné zrovna tady je

wasp

Aktivní člen
2.3.2016
265
Hodnocení
164
53
Brno, Kaskáda, dřevěná - jamka č.5 - ze žlutých je to asi 185 m - ten kdo to tady hrál, uvěří že to možné zrovna tady je
No a jak to vyřešili ? Slavili hole in one ? Byl penalizován za hru cizím míčem ? DSQ za podvod ?

Klok

Aktivní člen
10.1.2017
196
Hodnocení
169
53
Brno
Jméno
Tomas Pikula
to netuším, on to viděl na hřišti a byl přítomen toho hledání, jak to nakonec dopadlo, opravdu netuším - musím se ho ještě zeptat.

Klok

Aktivní člen
10.1.2017
196
Hodnocení
169
53
Brno
Jméno
Tomas Pikula
btw, ten stejný kamarád má ještě jednu příhodu, kterou vyřešil opravdu lišácky.

borec hledal míček a když jej nemohl najít tak si vyhodil nový míč na zem s tím , že ten původní našel a bude ho hrát. No a ten můj známý maršál ho při tom hledání pozoroval, vše viděl, dojel k němu a říká - "to nemůžete hrát". On odpověděl "můžu, však jsem jej našel a tak jej budu hrát". No a ten můj kamarád mu odpověděl "nemůžete protože jste v autu!"