Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Micek s popisem practice

Dle meho ne. Na 95% to je range micek od titleistu, coz jsou btw. nej range mice.

Jinak muze to byt i nejaka varka micku z tour..
 
nene, jsou to range mice na PRO turnajich, treba na European tour a Challenge tour v CR jich je kazdy rok pouzito cca 15000, jsou tedy RANGE mice a nejsou povoleny na turnajich
 
To nejsou range míče, můžeš s nimi hrát. Někde se to už řešilo a tohle byl z toho závěr...
 
Aha, tak jsem si to spletl, možná se jednalo o něco jiného...
 
Jsou to míčky na driving. Jako takové jsou na hřištích zakázané. Tuším ale ne pravidly golfu ale místními pravidly. To se dělá především jako prevence před krádeží těchto míčků. Ony totiž nemají žádné špatné vlastnosti, které by poškozovaly hřiště. Pro V1 practice jsou kvalitnější než většina míčků střední a nižší třídy.

Bylo by ale zajímavé poslat dotaz na Titleist jaký je v nich rozdíl.
 
To je asi jina debata, ale driving mice jsou konstrukcne udelane dost jinak (hlavne ty levnejsi) a jedna z veci, co ty mice umi je, ze praskaji. Hrani s nimi na hristi je diky tomu nebezpecne.

Jinak obecne jsou odolnejsi (aby vydrzeli), letaji o 10-20% mene (aby mohli byt drivingy kratsi). Nicmene zrovna Pro V Practice je svymi vlastnosmi velmi blizko realite. Je to dost drahy micek btw.
 
Pro V1x, ktere jsiu pouzivane na PRO tour jsou klasicke mice, jake muzete koupit v obchodech. jen s napisem practice
 
Takze vypada ze krome chyb ve vyrobe jim nic neni :)
 

Přílohy

  • tball.jpg
    tball.jpg
    428,1 KB · Zobrazení: 940
No jestli správně chápu tu diskuzi , tak těmto není vůbec nic. Ty, či neprojdou kontrolou ve výrobě se značí jinak.
 
tyhle míčky nejsou jen na Albatrossu, je jich dost i na Kunětický hoře - na drivingu když si bereš míčky ti sem tam nějaký vypadnou :D Hrát se s nima nesmí, jsou považovaný za klasický drivingový, ale jinak jim nic není. Pamatuji si, že když jsem se bavil loni s pořadatelem na Czech challenge, tak mi říkali že před rokem jich zmizelo snad 1000. 
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom