Micek s popisem practice

• Thread starter alda
  • Založeno
  • Tagged users Výchozí

alda

Guru fóra
19.jamka:
Představení
WITB
Ahoj
Poslední dobou najdu docela dost micku Titleis ProV1 s prodavnym napisem PRACTICE.
Je mozne s temito micky hrat i turnaj? Co to vlastne znamena?

Ales 

jan

Guru fóra
Klub
Pysely
HI (HCP)
26.7
P/L
Pravák
Značka
Mizuno, Cobra, Cleveland, Bettinardi
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Dle meho ne. Na 95% to je range micek od titleistu, coz jsou btw. nej range mice.

Jinak muze to byt i nejaka varka micku z tour..

JanKostalCZE

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Rok ZK
2009
Klub
Prague City Golf
HI (HCP)
0,4
P/L
Pravák
Značka
Mizuno
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
nene, jsou to range mice na PRO turnajich, treba na European tour a Challenge tour v CR jich je kazdy rok pouzito cca 15000, jsou tedy RANGE mice a nejsou povoleny na turnajich

JardaK

Guru fóra
Klub
Beřovice
19.jamka:
Představení
To nejsou range míče, můžeš s nimi hrát. Někde se to už řešilo a tohle byl z toho závěr...

JardaK

Guru fóra
Klub
Beřovice
19.jamka:
Představení
Aha, tak jsem si to spletl, možná se jednalo o něco jiného...

doktordee

Guru fóra
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Jsou to míčky na driving. Jako takové jsou na hřištích zakázané. Tuším ale ne pravidly golfu ale místními pravidly. To se dělá především jako prevence před krádeží těchto míčků. Ony totiž nemají žádné špatné vlastnosti, které by poškozovaly hřiště. Pro V1 practice jsou kvalitnější než většina míčků střední a nižší třídy.

Bylo by ale zajímavé poslat dotaz na Titleist jaký je v nich rozdíl.

jan

Guru fóra
Klub
Pysely
HI (HCP)
26.7
P/L
Pravák
Značka
Mizuno, Cobra, Cleveland, Bettinardi
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
To je asi jina debata, ale driving mice jsou konstrukcne udelane dost jinak (hlavne ty levnejsi) a jedna z veci, co ty mice umi je, ze praskaji. Hrani s nimi na hristi je diky tomu nebezpecne.

Jinak obecne jsou odolnejsi (aby vydrzeli), letaji o 10-20% mene (aby mohli byt drivingy kratsi). Nicmene zrovna Pro V Practice je svymi vlastnosmi velmi blizko realite. Je to dost drahy micek btw.

JanKostalCZE

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Rok ZK
2009
Klub
Prague City Golf
HI (HCP)
0,4
P/L
Pravák
Značka
Mizuno
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Pro V1x, ktere jsiu pouzivane na PRO tour jsou klasicke mice, jake muzete koupit v obchodech. jen s napisem practice

JardaK

Guru fóra
Klub
Beřovice
19.jamka:
Představení
No jestli správně chápu tu diskuzi , tak těmto není vůbec nic. Ty, či neprojdou kontrolou ve výrobě se značí jinak.

Svacinar

Člen fóra
tyhle míčky nejsou jen na Albatrossu, je jich dost i na Kunětický hoře - na drivingu když si bereš míčky ti sem tam nějaký vypadnou :D Hrát se s nima nesmí, jsou považovaný za klasický drivingový, ale jinak jim nic není. Pamatuji si, že když jsem se bavil loni s pořadatelem na Czech challenge, tak mi říkali že před rokem jich zmizelo snad 1000. 

WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2020 patří (více info):
Nahoru Bottom