Míč na jamkovišti odražen do jamky

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Měl bych otázku, kterou jsme řešili se ženou včera při sledování Golf Channelu a na kteoru jsem nevěděl odpověď. Klasická hra, třípar. Hraju jako první a podaří se mi míček z odpaliště umístit na jamkoviště vzdálené cca 130 metrů. Žena hraje po mně, a také se jí povede odpal až na jamkoviště, ale tak šikovně, že odrazí můj míček do jamky. Vím, že bych měl v souladu s pravidlem 18-5 vrátit svůj míček na původní místo, jenže jaké to je? 130 metrů nevidím, jak se v tomto případě správně zachovat? Na jamkovišti je ta vzdálenost a přesná pozice docela důležitá... 

doktordee

Guru fóra
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Pravidlo 18-5 a umístění se řeší 20-3

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Hm, jasné, dík, takže se tedy nějak společně domluvíme, kde asi to tak mohlo být a míček tam na jamkovišti umístím. No, v tomto případě asi spíše tipnu.

doktordee

Guru fóra
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Ano, přibližně. Tuhle situaci řešil i Tiger, byť mu nebyl míček odpinkut do jamky. Naštěstí bylo kolem mraky diváků a ti mu řekli kde to asi přibližně bylo. I když bylo evidentní, že původní místo bylo asi 3 metry dál než kam ho poslali. Prostě miláček a chtěli mu asi pomoct. Nicméně jiný zdroj informací o půovdním místě nebyl tak rozhodčí souhlasil s hlasem lidu :)

WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2020 patří (více info):
Nahoru Bottom