Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Míč na jamkovišti odražen do jamky

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Měl bych otázku, kterou jsme řešili se ženou včera při sledování Golf Channelu a na kteoru jsem nevěděl odpověď. Klasická hra, třípar. Hraju jako první a podaří se mi míček z odpaliště umístit na jamkoviště vzdálené cca 130 metrů. Žena hraje po mně, a také se jí povede odpal až na jamkoviště, ale tak šikovně, že odrazí můj míček do jamky. Vím, že bych měl v souladu s pravidlem 18-5 vrátit svůj míček na původní místo, jenže jaké to je? 130 metrů nevidím, jak se v tomto případě správně zachovat? Na jamkovišti je ta vzdálenost a přesná pozice docela důležitá... 
 
Hm, jasné, dík, takže se tedy nějak společně domluvíme, kde asi to tak mohlo být a míček tam na jamkovišti umístím. No, v tomto případě asi spíše tipnu.
 
Ano, přibližně. Tuhle situaci řešil i Tiger, byť mu nebyl míček odpinkut do jamky. Naštěstí bylo kolem mraky diváků a ti mu řekli kde to asi přibližně bylo. I když bylo evidentní, že původní místo bylo asi 3 metry dál než kam ho poslali. Prostě miláček a chtěli mu asi pomoct. Nicméně jiný zdroj informací o půovdním místě nebyl tak rozhodčí souhlasil s hlasem lidu :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom