Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

mGolf by 19.jamka (ARCHIV, UZAMČENO)

Stav
Uzamčeno.

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
MujGolf by 19.jamka.JPG

mGolf by 19.jamka
"Můj život, moje hra, můj mGolf."
www.19jamka.cz/mgolf

mGolf jsou osobní golfové statistiky pro každého Jamkaře. Jedná se o samostatný "podweb" 19.jamky, který každému z nadšených Jamkařů umožní si evidovat vlastní dosažené golfové statistiky a ukládat si pro něj užitečná data + jako bonus sbírat odznaky. Něco jako lovení bobříků. Některé z odznaků se budou následně promítat i sem na 19.jamku. A co dál? Dál se uvidí - plány jsou veliké. Větší počet modulů, pokročilejší žebříčky a tak. Ano, mnohé je řešeno jinde a už funkční jinak, ale tady to je tak nějak pro zájemce po ruce.

  • vyplněné údaje nejsou nijak ověřovány (každý má vlastní svědomí)
  • plně použitelné jak z PC tak z mobilu
  • je a bude ZDARMA pro všechny Jamkaře

Budu rád za jakoukoli zpětnou vazbu a pomoc s postupným rozvojem - kritiku, tipy k opravě, nápady, co by mohlo být jinak. Cokoli, co vás napadne. Směle s tím sem, do tohoto vlákna. I dotazy - cokoli, co by stálo za to doplnit formou FAQ, nebo jinou. Přeji ať dobře slouží, tomu, kdo využije. :up:

Michal

======
Screeny:


mujgolf_1.JPG mujgolf_2.JPG

Screeny PC z mGolf:
mujgolf_3.JPG mujgolf_4.JPG mujgolf_5.JPG

Mobilní verze:

3620E1E4-0D7B-477F-A072-B975418A6436.png E9E2F93F-A81B-40B5-B266-5ADDC729CFEF.png 26F2E886-8556-475A-902F-07EC3D13606B.png
 
Upraveno:
Moc hezký....Jen jsem měl asi počkat pár let než to vyplním. Ale někdo poslední být musí, že ano. :D
 
Souhlasím, pěkné. A jelikož za každý dobrý skutek by měl být autor potrestán musím tě pokárat, že si tam nemůžu zadat poslední a nejlepší výsledek na hřišti. Já si je sice nepamatuju, ale takhle mě nebude nic nutit záznamy aktualizovat. :p
 
Michale, skvělý! 👏 👏👏
Už se těším na zaklikávání tréninkových her jako je na TT a propojení s Garminem. A bude to dokonalý. 😂
 
když už sem dáváte ty akademie, tak mi tu chybí akademie:
- Slavkov (6jamek - krásná akademie v zámeckém parku)
- Kaskáda (6 jamek - akademie kvalitativně srovnatelná s hřištěm)
 
no a u Čeladné a Konopí bych zvážil, zda nedat 2 x - každé z těchto hřišť má 2 varianty, Čeladná - New a Old Course, Konopiště - Radecký a ...
 
když už sem dáváte ty akademie, tak mi tu chybí akademie:
- Slavkov (6jamek - krásná akademie v zámeckém parku)
- Kaskáda (6 jamek - akademie kvalitativně srovnatelná s hřištěm)
A Grabštejn akademie ;)
 
Jeje, to je hezký. Myslela jsem, že to nebude nic pro mne, ale zíram kolik hřišť už jsem hrála!
A jen dotaz - @requo - proč je Na Vrších zapsáno jako akademie? Vždyť jsme 9 jamkové hřiště a ano, i akademie. A hřiště v Lukavici u Rychnova nad Kněžnou už neexistuje.
 
Jako je to fakt hezký, o víkendu budu fajfkovat :D
Akorát nechci být hnidopich, ale Botanika má 12 jamek, ne.
 
Správně, jen mu dejte! Hořehledy maj od letoška cvičnou, 50m jamku, takže tam chci taky přidat akademii!
 
Proč se odehraná zaniklá a uzavřená hřiště nepočítají do celkového počtu odehraných hřišť?
 
Lipiny normované “public hřiště“ plus 3jamková akademie a cvičná 120m Jamka, když to tu ostatní Uvádějí pro doplnění
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom