Mexico Championship

Klok

Aktivní člen
10.1.2017
286
227
53
Brno
Rory se rozvedl? včerejší kolo jsem neviděl a teď po 4 jamkách -3. Celkově -11 a leader. Má nějak stabilnější spodek.
Nechval dne před večerem

doktordee

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
11.2.2016
1,968
2,066
123
Praha
www.samolepky-online.com
Jméno
David
Jen to asi nebude on. Jestli se nepletu tak ten moderátor je Vít Koďousek. Že se bavili s Petrem říkal právě ten druhý. Jsem zvědavý kdo to je.

Jarek

Člen fóra
8.2.2019
82
57
18
Ať to byl, kdo byl, tak trochu mi připomínal Petra Benčíka při komentování cyklistiky. Také často pokusy o to být vtipný za každou cenu.

Dana

Guru fóra
4.3.2017
1,654
1,203
123
61
Česká Lípa
Jméno
Dana Pospíšilová
Byl to určitě Uhlík, poznám ho bezpečně, většinou komentoval s Petrem Janouchem ( náš PRO). Bavili jsme se o tom. Mně to vždycky připadalo jako hodný a zlý policajt. Janouch byl smířlivý, chápající, Uhlík konstatoval, že takhle teda ne. :D Janoucha jsem poslouchala ráda, říkal k tomu spoustu dalších informací, ať už o hráčích, hře či hřišti. Je fakt, že to tady kdysi někdo naopak kritizoval, že moc mluví, že to ruší....No, každý jsme jiný. Naštěstí. ;)

Upraveno:

Marta

Guru fóra
22.2.2016
1,320
951
123
Jméno
Marta N.
Byl to určitě Uhlík, poznám ho bezpečně, většinou komentoval s Petrem Janouchem ( náš PRO). Bavili jsme se o tom. Mně to vždycky připadalo jako hodný a zlý policajt. Janouch byl smířlivý, chápající, Uhlík konstatoval, že takhle teda ne. :D Janoucha jsem poslouchala ráda, říkal k tomu spoustu dalších informací, ať už o hráčích, hře či hřišti. Je fakt, že to tady kdysi někdo naopak kritizoval, že moc mluví, že to ruší....No, každý jsme jiný. Naštěstí. ;)
Dominik Janouch od vás je syn Petra Janoucha? Vloni šel párkrát s Vojtou ve flajtu a je to moc milý kluk.

doktordee

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
11.2.2016
1,968
2,066
123
Praha
www.samolepky-online.com
Jméno
David
Včera byl za "odborníka" Tomáš Vymazal. Znám ho ze hřiště a je naprosto v pohodě. Netušil jsem, že začal dělat tohle. Je fajn moct k hlasu přiřadit tvář. Navíc osobně známou.

karlos

Mazák fóra
25.2.2016
800
776
103
Benešov
Jméno
Karel
Po zrušení přenosů na nova sportu přešlo duo Janouch-Uhlík na Golfchannel, proč nekomentují spolu dál netuším, je pravda že na Gch komentují většinou jen v jednom.. Uhlíka znám osobně, hráli jsme spolu několikrát, turnaj jeden, přátelskou nebo úplně tréninkovou často v létě navečer.. Stopro vím že má profesionální deformaci, kecá pořád, ale v rámci golfové etiky, při odpalech a puttech samozřejmě mlčí, vzorově se chová ke hřišti.. Co se týče komentování tak žádný špičkový komentátory nemáme, nebo o nich nevím, a Uhlík mi připadá jako skoro nejmenší zlo..:)

Dana

Guru fóra
4.3.2017
1,654
1,203
123
61
Česká Lípa
Jméno
Dana Pospíšilová
Po zrušení přenosů na nova sportu přešlo duo Janouch-Uhlík na Golfchannel, proč nekomentují spolu dál netuším, je pravda že na Gch komentují většinou jen v jednom.. Uhlíka znám osobně, hráli jsme spolu několikrát, turnaj jeden, přátelskou nebo úplně tréninkovou často v létě navečer.. Stopro vím že má profesionální deformaci, kecá pořád, ale v rámci golfové etiky, při odpalech a puttech samozřejmě mlčí, vzorově se chová ke hřišti.. Co se týče komentování tak žádný špičkový komentátory nemáme, nebo o nich nevím, a Uhlík mi připadá jako skoro nejmenší zlo..:)
Já je mám ráda na poslech oba, pro mě ideální kombinace. To přiřazení hlasu konkrétní osobě (PJ) je mi také příjemné.

Mikroshoty (zeď 19.jamky)

Dobrou hru "nasim" amaterum na Zbraslav. Drzim palce
Hezkou hru, kdo dneska ci zitra jde!
Rychlé mikroshoty, obnoveno po roce. Pro krátka sdělení, info, pozdravy, vzkazy. Takže, zdravím! (odpovědi kliknutím na tři tečky u vzkazu - jen na velkém monitoru)
Nemáte někdo zkušenosti s Black Stork na Slovensku? Cena za fee je docela vysoká, máte tipy, jak tam hrát levněji? Popř. nemá někdo nějaký voucher za lepší cenu? Díky za info. Camiro

Členové online

Statistiky fóra

Vlákna
1,922
Členové
467
Nejnovější uživatel
bettycanter