Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Měsíční členství

mkopcak

Guru fóra
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
7,6
V několika golfových resortech (např. Park Golf v HK) přišli s novinkou měsíčního členství v klubu. Pokud produkt správně chápu, jde o rozložení původně vyšší částky do 12ti splátek. A protože je ten produkt poměrně revolučně komunikován, snažím se pochopit tu extra výhodu. Přiznám se, že netuším, zda je to po novu levnější či dražší nebo stejné. A zatím se mi nedaří rozluštit, v čem (krom lepšího cashflow golfové rodiny) spočívá ta extra výhoda. Setkal se s tím už někdo z vás?
 
Pokud je to jen roční členství rozpočítané po měsících, výhody moc nechápu.
Matně si pamatuji, že na Kotlině měli něco podobného, nějakou letní hrací kartu, to mi přišlo super..
 
Pokud je to jen roční členství rozpočítané po měsících, výhody moc nechápu.
Matně si pamatuji, že na Kotlině měli něco podobného, nějakou letní hrací kartu, to mi přišlo super..

Jj, já to původně chápal podobně. Že si člověk může koupit členství jen na konkrétní měsíc(e). S tím, že to bude o nějakou korunu dražší, než kdybych klasické členství rozpočítal na 12 splátek, ale výhoda bude v tom, že si to koupím právě třeba jen na prázdniny - vím, že budu mít volněji a budu tam jezdit za dětmi na tábor např. Ale dle webu Park Golfu je to 12 kontinuélních splátek. Neví k tomu @Paudr víc?
 
Přiznávám, že jsem to nezkoumal, ale nemůže to být záměrem resortu, aby si rozložil příchozí platby za členství a lépe pak pokrýval režii celého resortu?
Mě osobně by to asi nevyhovovalo myslet každý měsíc na to, že musím zaplatit poplatek.
 
Koukám na to jednorázové členství na 45 dní, co nabízí Parkgolf a za 1,500 je to super, pokud klasické roční aktuálně stojí 10,500. Pokud není ještě nezbytné uhradit vstupní poplatek. To je prakticky za víkend zpět.....
1613391279553.png

Dovedu si to představit že by mě zajímalo, kdybych někam na týden jel, ale když pojedu k tobě do hotelu, tak to asi budeš mít v ceně ubytování.... Nebo v létě při dovolených, ale zase, je otázkou, jestli bych chtěl týden v kuse se motat po jedné devítce. Nic ve zlým... Ano, když budu vědět, že chci na jedno hříště alespoň třikrát za jeden měsíc, tak si to koupím, když o tom budu vědět. Ale kolik takových lidí je...
 
Mně se to líbí moc. :) Jako myšlenka. Konečně se začíná více hýbat trh a začínají být flexibilnější produkty, nebo alespoň se mi tak zdá. Koneckocnů, minimálně u těch příměstských hřišť má prostě měsíční, čtvrletní permice něco do sebe.

Trochu se akorát obávám, že to donutí x lidí, kteří si své členství roční platí, přehodnotit, jestli se jim spíš nevyplatí si zaplatit 3-5x45 dnů, než mít roční kartu. A taky, asi bych možná frflal, kdybych tohle nevěděl jako člen předtím, než sem si prodloužil své roční členství. :)
 
Koukám na to jednorázové členství na 45 dní, co nabízí Parkgolf a za 1,500 je to super, pokud klasické roční aktuálně stojí 10,500. Pokud není ještě nezbytné uhradit vstupní poplatek. To je prakticky za víkend zpět.....
Zobrazit přílohu 15939
Dovedu si to představit že by mě zajímalo, kdybych někam na týden jel, ale když pojedu k tobě do hotelu, tak to asi budeš mít v ceně ubytování.... Nebo v létě při dovolených, ale zase, je otázkou, jestli bych chtěl týden v kuse se motat po jedné devítce. Nic ve zlým... Ano, když budu vědět, že chci na jedno hříště alespoň třikrát za jeden měsíc, tak si to koupím, když o tom budu vědět. Ale kolik takových lidí je...

Aha, tohohle jsem si nevsiml. Kazdopadne maji tam omezeni, ze to lze koupit jen 1x. Nevim zda za rok nebo za cely zivot, ale chapu z toho, ze to je primarne cileno na ty, co si jeste nejsou jisti. Nikoliv jako napr. letni doplnek k jinemu clenstvi...
 
Trochu se akorát obávám, že to donutí x lidí, kteří si své členství roční platí, přehodnotit, jestli se jim spíš nevyplatí si zaplatit 3-5x45 dnů, než mít roční kartu. A taky, asi bych možná frflal, kdybych tohle nevěděl jako člen předtím, než sem si prodloužil své roční členství. :)

Muselo by se to cenove vychytat...a samozrejme u levnych hrist jako jsme my ta vyhodnost bude mensi...
 
To se mi líbí. Doma jsem jen pět měsíců, to by se mi hodilo. Škoda že Hradec je trochu z ruky. @mkopcak u jakých dalších resortů jsi to viděl? Díky
 
To se mi líbí. Doma jsem jen pět měsíců, to by se mi hodilo. Škoda že Hradec je trochu z ruky. @mkopcak u jakých dalších resortů jsi to viděl? Díky

Vim, ze se o tom mluvilo, ale zadny dalsi priklad jsem jeste nenasel. Ale myslim, ze @requo to odhadl spravne - vetsina hrist ma svou ekonomiku postavenou na rocnich clenstvich a doplnit to tak, aby se tenhle system nezhroutil, nebude snadne...
 
Jj, já to původně chápal podobně. Že si člověk může koupit členství jen na konkrétní měsíc(e). S tím, že to bude o nějakou korunu dražší, než kdybych klasické členství rozpočítal na 12 splátek, ale výhoda bude v tom, že si to koupím právě třeba jen na prázdniny - vím, že budu mít volněji a budu tam jezdit za dětmi na tábor např. Ale dle webu Park Golfu je to 12 kontinuélních splátek. Neví k tomu @Paudr víc?
Dá se to platit najednou i na splátky. Já, vzhledem k tomu, že jsem to zaplatil jednorázově, jsem ani dál nestudoval.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom