Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Mé golfové Vánoce 2016 :)

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Už se to blíží, někdo dnes, někdo zítra, někdo později, ale jako každý rok, i letos je tu ježíšek. Samozřejmě ten golfový.
Pochlubte se slovem, fotkou, co golfového jste Vy, nebo Vaši blízcí nalezli letos pod stromečkem?

Transparent_Christmas_Tree_with_Ornaments_PNG_Picture.png

 
Upraveno:
ja uz u vcerejsiho jeziska nalezl: tunu micku. rukavice. obrazek St. Andrews. poukaz na greenfee. spiky. a to me jeste jeden jezisek ceka :)
 
Tak já jsem pod stromeček dostal novou hlavu na driver. Nike, samozřejmě, Vapor Fly Pro. Od jediného člověka co má dovoleno mi dávat dárky - můj šéf :-D
 
15741147_10210000650025720_1554146443447171879_n.jpg


tak muz a syn dostali kazdy svoje potistene micky- blbina pro radost...a ze ji bylo :D muz dostal sedmicku zelezo od Cobry se seniorskym shaftem- pral si ji, no tak ok, no :D , malej pak tasku na boty a par drobnosti do bagu- clicker s vypichovatkem a tak...
a me nejak golfovy Jezisek letos minul, zvlastni :D
 
Zuziky: To se ty míčky nesmí ztratit, kdy je to takovýhle dárek. To je jiná, kdy je golfová celá rodina. Btw. jen sedmičku železo, takže teď bude mít dvě?

Na mě golfový ježíšek doma nějak taky zapomněl. :( Vyjma pěnových tréninkových míčků od Davida, asi se už na to nemůže koukat.
 
Zuziky: To se ty míčky nesmí ztratit, kdy je to takovýhle dárek. To je jiná, kdy je golfová celá rodina. Btw. jen sedmičku železo, takže teď bude mít dvě?

Na mě golfový ježíšek doma nějak taky zapomněl. :( Vyjma pěnových tréninkových míčků od Davida, asi se už na to nemůže koukat.

jj, bude mit dve :D kapku syslik :) micky dostali kazdej tri, tak snad chvilicku vydrzi :D kdyz s tim mladej nebude hrat v Ropici na 16. jamce pres vodu... :D
 
Tak i já už mám Ježíška rozbaleného. Naštěstí mě asi viděl hrát,takže samé golf. dárky ;)
A zaručeně jsem byl hodný - což je u mě samozřejmost :D
 

Přílohy

  • 20161225_211356.jpg
    20161225_211356.jpg
    138,7 KB · Zobrazení: 291
  • 20161225_205545-1.jpg
    20161225_205545-1.jpg
    83,2 KB · Zobrazení: 336
  • 20161225_211142.jpg
    20161225_211142.jpg
    108 KB · Zobrazení: 300
Me jezisek prinesl novy Zepp Golf sensor svihu...
... stejny jako minuly rok. :D

Takze, pokud ma nekdo zajem. Dejte vedet!
 
Tak i já už mám Ježíška rozbaleného. Naštěstí mě asi viděl hrát,takže samé golf. dárky ;)
A zaručeně jsem byl hodný - což je u mě samozřejmost :D

Kurz pro rozhodčí - paráda, byl jsem loni, moc se mi to líbilo. Ukáže to věci trochu z jiné perspektivy. :)

Me jezisek prinesl novy Zepp Golf sensor svihu...
... stejny jako minuly rok. :D

Takze, pokud ma nekdo zajem. Dejte vedet!

Mi řekni, jak je možné, že si tohle ježíšek nepohlídal? Hoď si to na obě ruce, budeš mít 3D analýzu. :)
 
Upraveno:
Kurz pro rozhodčí - paráda, byl jsem loni, moc se mi to líbilo. Ukáže to věci trochu z jiné perspektivy. :)

Taky se na to těším. Navíc tu občas řešíme neznalost pravidel a já se nerad učím z knih ale radši poslouchám nebo pozoruji názorné příklady. Leze mi to pak lépe do hlavy.
 
Ok. Pokud budu mít cestu kolem dám vědět a nechám se protáhnout. ;-)

Když budeš mít někde kolem full swing simulátor tak si zahraj "s námi". Naši tabulku na fóru najdeš tak alespoň uvidíš jak na tom jsi a jak by sis vedla. A pošli fotky výsledků! ;-)
 
Ahoj. Ja dostal golfove kalhoty, 2tricka, neprofuk, 2 zimni cepice :)
Golfovy pobyt v Mystevsi ( jako kazdy rok jeden vikend) a golfovy pobyt na Kaskade :) to bude premiera, pocka na leto.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom