Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfers MCIlroy přechází ke Callaway

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Panečku, to je pro Callaway úlovek. Holt, pořád škoda, že NIKE končí. Snad to bude dobrá volba. Jednou bych se chtěl dostat do stavu, kdy poznám, že nějaká železa si nerozumí s konkurenčním míčkem. :-D

„Chci hrát s novým míčkem ProV1x a vím, že driver od Callaway s ním funguje nejlépe. Navíc vím, že železa od Nike si s tímto míčkem nerozumí, protože mu dodávají příliš mnoho rotace a ubírají vzdálenost." (zdroj: http://www.golfdigest.cz/2017/01/mcilroy-bude-hrat-s-holemi-callaway/)

Poprvé už bychom ho měli vidět s novými holemi BMW South African Open. Tož, uvidíme.
 
Upraveno:
Davide neříkej mi, že poznáš, že železa nike přidávají ProV1x přílíš mnoho rotace a ubírají ti vzdálenost. :)
 
Vždycky jsem na ty míčky nadával a byl s nimi kratší. To poznáš obzvláště na jamce par 3 na hřišti které máš nachozené. Když jsi s 7i na začátku Greenu namísto uprostřed... toho si všimne každý. A tohle jsem měl vždy když jsem vzal na tee Provéčko.
 
Netušil jsem, že je v tom tahle souvislost. Jen jsem s nimi byl kratší. Proč jsem moc neřešil. Prostě je nehraju. :)
 
Já zatím poznám rozdíl jen když zahraju s míčem,který předtím ležel 2 roky ve vodě jinak ani náhodou :D
 
To budeš hodný. Mou adresu taky znáš, takže bych prosil zaslat jeden větší balík ;)

Nerad bych vám kazil radost pánové, ale vzhledem ke spotřebě míčků jich bude mít Mcilroy tak max 2 krabičky:))
 
Konecne uz presne rozumim, co znamena "ball fiting"...
proste si vyberes micek, co se ti libi a zbytek uz k tomu dokoupis. :)
 
Konecne uz presne rozumim, co znamena "ball fiting"...
proste si vyberes micek, co se ti libi a zbytek uz k tomu dokoupis. :)


Máš pochvalu. Tohle mě opravdu rozesmálo :D
 
Max rozdí v total 7Y? To už si to člověk může vybírat podle toho co se mu líbí vzhledem...:):)
 
Max rozdí v total 7Y? To už si to člověk může vybírat podle toho co se mu líbí vzhledem...:):)
a hlavne cenou :D
 
Na to jsem radši ani nekoukal, jde to pár let mimo mně....:D
 
8875cbf913d86806761c2e515c5ffdd8.jpg

panove, ne, ze bych chtela frajerit :D ale .... :)
 
Upraveno moderátorem:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom