Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfers McIlroy by omezil alkohol mezi fanoušky, je pro pivo

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
McIlroy by omezil alkohol mezi fanoušky, je pro pivo
Zdroj: http://www.golfextra.cz/detail/3523/mcilroy-by-omezil-alkohol-mezi-fanousky-je-pro-pivo

---
...Vše nejspíše začíná u Waste Management Phoenix Open, kde se jako na prvním turnaji v minulosti povolily hranice a celý týden je jedná velká párty. Hráči to pro ten týden berou. Někteří fanoušci to však začínají brát za standard i na ostatních akcích, kde začíná vládnout fotbalové prostředí...

..."Měli byste si buď pivo na hřiště přinést, nebo si ho koupit. Ale ne kořalku. Nyní mi přijde, že každý chodí kolem s koktejly. Nevím, jestli by to šlo vrátit do situace, kdy lidé chodili kolem hřiště s pivem. To je totiž v pohodě, jinak nevím," dodal k celé situaci McIlroy....
---

Mno, tak jak dle vás? Když jdu jako divák - jsem host a mám se dle toho chovat, nebo?
 
Kdyz chces cokoli popularizovat nebo popularitu udrzet, musis se priblizit co nejvetsimu poctu lidi. A to sebou zakonite nese i komplikace, tohle bude jedna z nich (byt z naseho ceskeho pohledu vnimani spise usmevna). Takze si chlapci v USA musi udelat tabulku, co jim za to jeste stoji a co uz ne. A mezi nami alkoholiky nespatruji prilis velky rozdil v tom, zda do sebe v 30
Stupnich na slunicku zlomim 4 koktejly nebo 10 piv...
 
Asi vidím rozdíl v rychlosti. Rozdíl je, když se naláduju na místě a nebo když už "zpracovaný" přijdu.

Ale rozumím - když vyhráváš a vše je sluníčkové, kontakt s diváky uvítáš, nabijí... když se ti nedaří, tak by bylo pro každého nejlepší, kdyby mezi nimi byla zeď. Ona i ta úroveň schopnosti snášení kritiky je jiná, když se ti daří a nebo když se ti kazí vše, na co šáhneš...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom