Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Máte vlastní lovítko míčku?

Máte vlastní lovítko míčku?

  • Jiné (upřesním ve vlakně)

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    34

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Lovítka míčku jsou užitečným doplňkem pro mnoho golfistů. Díky lovítku dosáhnete na míček, který je ve vodě, za plotem, v pichlavém křoví bez toho, abyste se namočili, potrhali oblečení... Někteří z nás lovítko využívají poměrně často a díky lovítku ušetříme za neustále nové míčky. :)

Co vy, máte a nosíte lovítko? Nebo nemáte? Které se vám postupně nejvíce osvědčilo?
 
Lovítko mám, nicméně moc ho nepoužívám, protože když už to pošlu někam mimo (a to je často :D),tak většinou někam, kde mi už i lovítko nepomůže :D:D:D
A co se týká vody, velmi často je velmi zkalená, či tam není vidět. Skutečně průzračnou vodu jsem viděl snad jen v Benátkách.
 
Když jsem začínal, byl jsem na turnaji na 2.místě a ceny se vybíraly...nevěděl jsem, co si vybrat a zkušenější kamarád řekl větu za 10 000 Kč..."nebuď blbej, vezmi si lovítko "...byla to opravdu geniální rada za velmi velmi mnoho peněz 👍je to nádherný pocit najít krásný míček...manželka nesnáší, když s ní hraju a koukám do biozón a vytahuju míčky, ale mě jako muže, lovce, to baví 😀
 
Já mám Gotcha. K sehnání třeba tu https://www.golfuk.cz/detail/i-gotcha-lovitko-290cm-delka-pri-slozeni-je-cca-49cm-1

Při maximální délce to chce trochu cviku. Blbý je, že když je míček zabořený v bahně, tak to někdy nejde vyndat. Pružina vyskočí, musíte stáhnout k sobě,nastavit a zkusit pak znovu. Ale dosáhne daleko. Takže když leží míč dobře, poslouží parádně...
To mohu podepsat, už pět let mám stejný model a až na problém se zabořenými míčky na něj nedám dopustit.
 
Bez lovitka ani ranu .... kdyz mrknu do sklepa, tak tech par tisicu micku potesi ...
timto chci povzbudit hrace co pouzivaji ProV1 a podobne kvalitni micky, aby se neobavali kupovat nove micky na hru nebot na Diamondu je vody nepocitane :):):)
Za tebou bych chtěl jít. :D
 
To mohu podepsat, už pět let mám stejný model a až na problém se zabořenými míčky na něj nedám dopustit.

Trochu jsem měl obavy z té teleskopické konstrukce, že to dlouho nevydrží, ale překvapivě už dva roky funguje naprosto bez problémů. Narozdíl od některých "plastových" modelů, takže taky spokojenost. A když píšeš, že i pět let v pohodě, tak o to jsem raději, že jsme si ho nakonec vybral. Prima. :up:
 
Ročně ztratím cca 70míčků. Dejme tomu, že do vody 30 %, dejme tomu, že vylovitelných 30% z vodních. Hraju Bridgestony e6 z lakeball.cz za 30,--/ks.

70 * 0,3 * 0,3 * 30 = 189. Lovítko stojí litr. Takže by se mi zaplatilo za 6 let a při hře bych se rozptyloval hovadinama na břehu.

Co nevytáhnu lobkou, patří klubu.
 
Ročně ztratím cca 70míčků. Dejme tomu, že do vody 30 %, dejme tomu, že vylovitelných 30% z vodních. Hraju Bridgestony e6 z lakeball.cz za 30,--/ks.

70 * 0,3 * 0,3 * 30 = 189. Lovítko stojí litr. Takže by se mi zaplatilo za 6 let a při hře bych se rozptyloval hovadinama na břehu.

Co nevytáhnu lobkou, patří klubu.
Mě se zaplatilo za měsíc, pokud počítám 15Kč za vylovený míč. Drivingáče a brambory nepočítám, nechávám je ležet na břehu. Lovítko mě stálo cca 600Kč. První relativně krátké jsem nosil 5 let, nové megadlouhé mám necelé dva měsíce.
Než se rozptylovat neustálým postáváním za megašneky, krátím si čas lovením.
Při hře ztratím průměrně méně než jeden míč na kolo, co já budu s těma vylovenejma dělat jsem zatím nevymyslel..
Zajímavé, kolik drivingáčů člověk při lovení potká, na parkovišti je můj superb jedno z horších aut, ale krást budou stejně:(
 
Mě se zaplatilo za měsíc, pokud počítám 15Kč za vylovený míč. Drivingáče a brambory nepočítám, nechávám je ležet na břehu. Lovítko mě stálo cca 600Kč. První relativně krátké jsem nosil 5 let, nové megadlouhé mám necelé dva měsíce.
Než se rozptylovat neustálým postáváním za megašneky, krátím si čas lovením.
Při hře ztratím průměrně méně než jeden míč na kolo, co já budu s těma vylovenejma dělat jsem zatím nevymyslel..
Zajímavé, kolik drivingáčů člověk při lovení potká, na parkovišti je můj superb jedno z horších aut, ale krást budou stejně:(

Kdyby ses chtěl nějakých zbavovat, klidně budu tvůj odběratel. Já jich ztratím tak 3 na kolo. Umím i 7 třeba.
 
Kdyby ses chtěl nějakých zbavovat, klidně budu tvůj odběratel. Já jich ztratím tak 3 na kolo. Umím i 7 třeba.
Zatím mám pocit, že mám málo:) ale kdyby došlo na úklid, dám vědět…
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom