Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Máte v bagu náhradní rukavici?

Máte v bagu náhradní rukavici?


  • Hlasovalo
    41

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Golfové rukavice jsou pro mnohé nedílnou součástí a funkční pomůckou pro jejich golfový švih. Někdy se ale stane, že rukavici někde odložíme, zapomeneme, nemůžeme najít. Máte v bagu náhradní rukavici?
 
Použiju na osmnáctku několik rukavic. Když je zima, tak dvě, když je teplo, jako dnes, tak šest. Určit, která je náhradní ale neumím :).
 
Náhradní rukavice je nad zlato, když se spustí liják jak v deštným pralese. To ani ta "nepromok" nemá na celou 18 šanci! :D
 
Taky mám v bagu 4 rukavice. Když je teplo, tak je mám zaplé na bagu/vozíku a suším. Mezitím používám jinou a točím je cca po2-3 jamkách. Plus ještě nosím dešťovky na obě ruce.
 
Nemám, nenosím.
 
Rukavic mám několik, starých i nových, párek dešťových, ale nejlíp se mi hraje s ošuntělou stařenkou, kterou jsem si koupila kdysi v Hořehledech ;). Jo a taky je občas lovím různými udělátky ze dna bagu, když některou příliš vehementně zastrčím do volné přihrádky a propadne se až na dno :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom