Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Máte rádi spíše kopcovitá nebo rovinatá hřiště?

Máte rádi spíše kopcovitá nebo rovinatá hřiště?


  • Hlasovalo
    37

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Tak jaká hřiště jsou pro vás oblíbenější, kopcovitá nebo rovinatá? Uveďte kdyžtak i příklady, kde se vám líbilo a kde ne a proč.
 
Mimochodem, které hřiště je u nás nejkopcovitější? Já tedy za docela krpálovité považuju Čertovo Břemeno.

Jsem rád, že to u nás zpravidla není placaté, jako popisuje @Jerry Floridu.
 
Mimochodem, které hřiště je u nás nejkopcovitější? Já tedy za docela krpálovité považuju Čertovo Břemeno.

Jsem rád, že to u nás zpravidla není placaté, jako popisuje @Jerry Floridu.
Tak Beroun nebo Ypsilonka taky není zrovna „Polabská nížina”, nemluvě o „horských” hřištích na Moravě ;)
 
Jasně, Morava. Tam mi to nijak nevadilo, neřídil jsem. :-D

Beroun jsem zatím nehrál. Ypsilonka - nevím, tam mi to nějak nepřišlo, jasně, je kopcovitá, ale tak nějak "plynule". Jo, za sebe ještě Karlštejn.
 
Mám rád kopce ( ale hraji na placce ), mám rád parková hřiště ( ale hraji tam kde stromy skoro nejsou ).
Jinak mezi kopcovitá bych zařadil i Motol. Fyzicky asi nejnáročnější Karlštejn s Berounem.
 
Přidal bych Kácov.
Ostravice je taky kopcovitá, ale víc se chodí po vrstevnici.
 
Beroun mi prijde celkem vpohode.
Asi nejvice Kacov, Ostravice, Y, Celadna, Karlstejn a hlavne Harrachov :D
 
Já beru jen to co sem hrál, nejvíc na východ sem byl asi v Molitorově, takže co je dál vůbec nevím :)
 
Já beru jen to co sem hrál, nejvíc na východ sem byl asi v Molitorově, takže co je dál vůbec nevím :)
Dál už je „země nikoho” a hned za ní je „země vína a slivovice” 🤭
 
Líbí se mi spíše kopcovitá hřiště, ty výhledy, převýšení...No, ale když pak tlačím vozík skoro nad hlavou, a snažím se popadnout dech, tak kleju jak pohan. Ale i tak, o to jsou ty dojmy silnější ;) 😁
 
Nejvíce kopcovitý (až moc) Kácov a Karštejn....pak z těch co znám dlouho nic
 
Ale kam se hrabou vsechna tato hriste na Adamstal, Eichenheim nebo Folgarii, tam jsem malem vypustil dusi, golf po sjezdovkach je jiny level :D
 
Ale kam se hrabou vsechna tato hriste na Adamstal, Eichenheim nebo Folgarii, tam jsem malem vypustil dusi, golf po sjezdovkach je jiny level :D

Amfi Tauro?! Salobre?!
 
Amfi Tauro?! Salobre?!
Obe urcite taky, ikdyz tim, jak je tam povinna buggy, je ten dojem zkresleny, urcite by se k tomu radilo i mnoho hrist v oblasty Malaga/Marbella, napr. Alhaurin, El Chaparral, Marbella, Dona Julia, Almenara, Calanova atd.
 
Dpst kopečkovatý je Adamstal, bez buggy bych tam umřel, vloni se tam hrála nějaká challenge tout, chápu jsou to mladý atleti, ale dát si tam 4 kola plus nějaký treninkový pěšky, rak to děkuju a hlavně chudáci kedíci
 
  • To se mi líbí
Reactions: PFP
Dpst kopečkovatý je Adamstal, bez buggy bych tam umřel, vloni se tam hrála nějaká challenge tout, chápu jsou to mladý atleti, ale dát si tam 4 kola plus nějaký treninkový pěšky, rak to děkuju a hlavně chudáci kedíci
vetsina hracu caddy nema a maj elektricky voziky :) A hraci jsou z vetsi casti sportovci, co volny cas mimo golf travi ve fitku, a pupkáči tam nejeli :D
 
Tipoval bych, že na Challenge tour už většina hráčů caddy má, ale ty vozíky jsou tam asi povolený. Každopádně já tam hrál, ldyž bylo vedro a byl jsem za buggy moc rád.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom