Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Máte někdo český návod na ovládání MGI ZIP X5

Věrka

Nováček
Máte někdo český návod na ovládání MGI ZIP X5? Nejde mi zapnout, musím vždy vyndat bateii.
 
Myslím, že tvá dobrá rada po 5 letech přišla trochu pozdě ;) Tazatelka byla na 19 jamce jen ten jediný den 9.3.2019 :oops:
Zeptám se tedy já na jednu otázku.
Můj el. vozík MGI zip x 1 (dárek k vánocům od jamkařů :)) má baterii 24 V 250 Wh. Píší, že je na 18 jamek. Šel jsem 18 jamek na rovině, Kotlina, a 18 jamek lehce členitý terén Terasy. Zelená tečka na displeji zůstala i po hře zelená. Kolik v reálu vydrží tato baterie? Změní se před vybitím dioda ze zelené na červenou? V návodu jsem se to nedočetl.
Děkuji za odpověď. Petr
 
Je vidíš, datumu jsem si nevšiml. Já jen, že jsem ho náhodou našel a předtím jsem četl tenhle dotaz, tak jsem to sem vložil.
Jinak k tvému dotazu.
Co jsem četl vlákna, tak se sice uvádí, že vozík najede 18 jamek, ale najede podstatně více. Třeba si přečti recenzi od requo na vozík MGI ZIZP X5 DHC. Podtím je ve vláknu napsáno, že šel i více hřišť na jedno nabití. :)
 
On měl na tom vozíku tu silnější baterku, pokud si pamatuji. Ale zkusím si tu recenzi najít a prostudovat. Děkuji za radu.
 
I po Karlštejně to svítí zeleně, podle mě to min. 27 dá ale vyzkoušeno nemám, vždy po hře to dám nabít, jak říká návod.
 
Zelená tečka na displeji zůstala i po hře zelená. Kolik v reálu vydrží tato baterie? Změní se před vybitím dioda ze zelené na červenou?
Rovnou ze zelený na červenou se to nezmění....neboj:). Jsou tam ještě tuším 2 přechodové barvy. Mě tam po hodně kopcovitým hřišti zmizí zelená a je tam žlutá....
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom