Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Máte na letošek čerstvě přigripováno?

Máte na letošek čerstvě přigripováno?


  • Hlasovalo
    29

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Ne vždy je potřeba zrovna měnit hole. Občas postačí pro obnovení jistoty na golfové vozovce nový tlumič - tedy grip. :) Přegripovali jste před letošní sezónou? Jaký grip jste zvolili a proč vám zrovna tento vyhovuje? V anketě více možností.
 
Letos jsem nechal přegripovat, dokončeno teď v neděli. Ještě tak se pro hole zastavit a jít odzkoušet.
Nakonec jsem zvolil grip částečně pletený (nebo jak mi to říkali), příjemné na držení a dostupnost.
Už jsem to plánoval loni, ale nevyšlo to.
Jen doufám, že mi to ve hře pomůže, ale bojím se, že hlava a ruce budou silnější než nový grip :D:D
 
Budu přegripovávat až dorazí tyhle bomby od Pure Grips je klukům z Golf59, ty barvy jsou brutal :D určitě železa půjdou do Neon žlutý grip a černá ferule, wedge uvidím, dřeva taky :)
 

Přílohy

  • IMG_916AF773E1D4-1.jpeg
    IMG_916AF773E1D4-1.jpeg
    64,8 KB · Zobrazení: 167
Protože nám Bureš zavřel golf shopy, tak zatím přegripováno nemám.
V plánu jsou hybrid, železa a wedge.
Hybrid a wedge - Golf Pride Multi Compound Plus4
Železa - Golf Pride Multi Compound Plus4 Golf Align
 
Budu přegripovávat až dorazí tyhle bomby od Pure Grips je klukům z Golf59, ty barvy jsou brutal :D určitě železa půjdou do Neon žlutý grip a černá ferule, wedge uvidím, dřeva taky :)

Měl sem je od Milana na dřevech ale za mokra na můj vkus dost klouzaly.
Jinak gripy na železech budou už 3. sezonu a zatím potřebu výměny necítím, stále plní funkci jak mají.
 
proč si dáváte jiné gripy na řeleza/dřeva/wedge?
 
Měl sem je od Milana na dřevech ale za mokra na můj vkus dost klouzaly.
Jinak gripy na železech budou už 3. sezonu a zatím potřebu výměny necítím, stále plní funkci jak mají.
Tohle je jen přehled barev, používám jejich WRAP řadu, která lehce lepí a i za mokra drží skvěle :)
 
proč si dáváte jiné gripy na řeleza/dřeva/wedge?
Opotřebení v prvé řadě, design v druhé řadě :D
 
Na kolik Vás to tak finančně vyjde na jednu hůl?
Zalezi na gripu, ale cca 400-500 kc i s praci
 
Mám připraveny GT na sezonu , vyzkouším černou barvu, měl jsem alcantra neon žlutá , byly super jen ta povrchová úprava nevydržela tolik co lepivá hladká , kterou jsem použil loni( modrá azurová) a hraji ji teď na jaře.Lepivá vydrží s přehledem celou sezonu, kdežto alcantra cca u nejvíce používané hole 3 měsíce zbytek půl sezóny.
Takže asi zůstanu natrvalo u lepivé povrchové úpravě GT, mám vyzkoušeno, že drží i při slejváku.
 
Budu přegripovávat až dorazí tyhle bomby od Pure Grips je klukům z Golf59, ty barvy jsou brutal :D určitě železa půjdou do Neon žlutý grip a černá ferule, wedge uvidím, dřeva taky :)
parada - budu potrebovat zlute :)

jen by mne zajimalo, kdyz vyrobci gripu pisou 60 her co to nekdo tak skutecne meni. To bych musel pregripovat 3 x rocne
 
Měnila jsem vloni, po deseti letech, z toho 8 nehrály, tak uvidím, jak budou po letošku (jestli se, ovšem, vůbec dostaneme na hřiště :mad:).
 
Mám asi 6 let staré TM RBZ 4-SW a zatím jsem gripy neměnil ... teď to schytám, protože hraju víc než 100x za rok (většinou teda jen devítky).. nemám srovnání, přijde mi, že se mi s tím hraje dobře, žádné viditelné poškození, ale asi už ta přilnavost nebude úplně ono :) .... trochu váhám, jestli vyměnit celý set nebo jen gripy, ale přijde mi, že gripy ani hole za moji hru (v průměru hraju bogey golf) zatím nemůžou :)
 
Mám na všech holích měkké gripy, prostě mi vyhovují a jsou mi příjemné do ruky. Driver byl již prodřený, takže ten mám přegripovaný. Ostatní jsou v pohodě, takže ještě vydrží. A už se těším na hřiště!!!
 
Jiné : Ne, mělo to být už dávno a nevím jestli se letos dokopu...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom