Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

MASTERS není jen zelené sako

Co na to říct... snad jen to, že první dvě jamky umím zahrát jako Phil:). Jinak můj druhý favorit Rory zatím hraje výborně:up:
1523129985357.png
 
Jsi si jistý, že bys to takhle zahrál? Na tomhle hřišti s tou kondicí?
To určitě ne. Tak jsem to nemyslel. Spíše jsem to bral tak, že často začínám své počínání na hřišti;)
 
Ahoj,
něco málo jsem vypil a koukám nějak tady mačkám co bych neměl. Přesto musím poznamenat, myslím k MASTER, krásná podívaná a neuvěřitelné rány.
Slovy jednoho komunisty, kde jsou ONI, kdy MY budem? Taky chci umět hrát golf.:(:confused::oops:
 
Včera jsme tu u telky všichni vyloženě litovali Leishmana, ne a ne mu to do té jamky spadnout :cry:
 
Patrick Reed!

Ale jako třetí Spieth je borec! To byla jízda.

Tak zase za rok. Pokud něco mělo smysl v TV sledovat, tak to byl tenhle major. Krásné hřiště. Co krásné - nádherné. :)

Výstřižek.PNG
 
Překvapilo mne, že to Reed ustál psychicky. Houf takových vlčáků za sebou... Jinak Jordanova skvělá jízda poslední den, Ricky Fowler hrál fantasticky. A Rory nedokázal navázat na den předtím a kariérní GS mu zase unikl - snad za rok. A John Rahm všem ještě ukáže. Nebýt jeho prvního kola, bylo by to ještě zajímavější.
Jinak počasí skvělé, skoro nefoukalo, spousty lidí, pin pozice tam, kde se nejhůře přihrává - to je to koření, které dělá Augustu jedinečnou.
A ještě obdiv k "seniorům" na leader bordu - Langer a Couples - klobouk dolů před jejich výkonem.:up::up::up: Vyrovnaná kola - mají to pořád v ruce a v hlavě
1523256082347.png
 
MASTERS je svátek. A naštěstí mi ho jako divákovi nekazilo nekonečné/opakující se a doslova otravné plkání mluvků ze stanic NovaSport a Golfchannel. Děkuji panu komentátorovi Bosákovi za kultivovaný a fundovaný slovní doprovod té báječné podívané.

Aspoň se na hřiště do Augusty podívat...je můj životní golfový sen.
 
Masters nádhera, krása, hodiny a hodiny strhující podívané....uteklo mi jen včera prvních 45 minut přenosu, jinak jsem to viděl komplet a teď to budu muset nějak dospat:). Fandil jsem ve finále Jordanovi, Rorymu nebo Rickiemu Fowlerovi...ale nakonec to vyhrál Patrick Reed, který bohužel patří do okruhu nemnoha golfistů, kteří mi nejsou úplně sympatičtí.....no ale sportovně musím uznat, že byl fakt nejlepší a nedělal žádné zásadní chyby. Tak zase za rok......
 
MASTERS je svátek. A naštěstí mi ho jako divákovi nekazilo nekonečné/opakující se a doslova otravné plkání mluvků ze stanic NovaSport a Golfchannel. Děkuji panu komentátorovi Bosákovi za kultivovaný a fundovaný slovní doprovod té báječné podívané.

Aspoň se na hřiště do Augusty podívat...je můj životní golfový sen.
Naprostý souhlas, Mike H.. mi udělá z golfového zážitku v televizi půlku, k Bosákovi by se měli jít učit všichni..
 
Koukám, ze nejsem jediný komu se komentář českých stanic líbí. Jeden čas jsem využíval přepnutí golfchannel do původního jazyka a říkal si, ze mám dva v jednom....lekce angličtiny a jiné komentátory. Bohužel mi to již nejde. Ani jsem se nepídil, zda je to nastavení golfchannel nebo UPC.
 
Naprostý souhlas, Mike H.. mi udělá z golfového zážitku v televizi půlku, k Bosákovi by se měli jít učit všichni..
Bosák je naprostá špička..ale včera neměl svůj den, hlavně teda v první hodině přenosu, tolik přeřeků jsem od něj nikdy neslyšel.

Reed si zaslouží respekt za svou hru, jinak je to ale křivák a jeden z nejméně oblíbených hráčů na tour. Držel jsem palce Rorymu a Rickiemu, škoda, snad příště.

To úvodní video bylo famózní. Jdu se zase přihlásit do losovačky o lístky, naposledy jsem se hlásil někdy před 8 lety :)
 
A pak že není golf napínavej že?;)
 
Bosák je naprostá špička..ale včera neměl svůj den, hlavně teda v první hodině přenosu, tolik přeřeků jsem od něj nikdy neslyšel.

Reed si zaslouží respekt za svou hru, jinak je to ale křivák a jeden z nejméně oblíbených hráčů na tour. Držel jsem palce Rorymu a Rickiemu, škoda, snad příště.

To úvodní video bylo famózní. Jdu se zase přihlásit do losovačky o lístky, naposledy jsem se hlásil někdy před 8 lety :)
No...nechtěl jsem to o Reedovi psát takhle naplno....mě k jeho hodnocení stačilo, když asi před 2-3 lety veřejně prohlašoval, že patří mezi 5 nejlepších golfistů na světě a podobný kecy......a přitom se pohyboval ve světovým žebříčku někde mezi 30 - 50 místem.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom