Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tours Masters 2019

Ne, bylo to nechtene a skoncilo to na odpalisti

I kdyby to skončilo v klubovně ve skleničce Aperolu a balancovalo to na tom pomerančovým plátku, tak to na pravidlové rozhodnutí nemá vliv. A když jsme u toho, tak na odpališti to tedy rozhodně neskončilo:).
 
A byla za to trestná nebo bez trestu? A proč?
Pravidlo 6.2b(5)
“Jestliže nasazený míč spadne z týčka, nebo je z týčka shozen hráčem předtím, než s ním hráč zahraje ránu, může být beztrestně znovu nasazen kdekoli na odpališti.”
Definice
Rána; Úder (Stroke)
Dopředný pohyb hole s úmyslem zasáhnout míč.
Nicméně se nejedná o ránu, jestliže hráč:

• Se během prošvihu rozhodne nezasáhnout míč a vyhne se tomu buď tak, že úmyslně zastaví hlavu hole předtím, než dosáhne míče, nebo pokud toto nezvládne, že míč úmyslně mine.
Náhodou zasáhne svůj míč při provádění cvičného švihu nebo při přípravě k ráně.

Takže bez trestu, znovu natýčkovat a hrát “jako by se nic nestalo”
 
Tak jestli ČT neposune nedělní začátek přenosu, tak to ve 20h bude “s křižkem po funusu” :mad:
AB24AA0D-69D2-4921-B0F7-CD3B5A6B6BA1.jpeg
 
“CBS will now begin its broadcast of the final round of the 2019 Masters at 9 a.m. ET on Sunday morning. It was originally scheduled to begin its live coverage at 2 p.m. ET on Sunday afternoon.”

Takže signál bude o 5 hodin dříve, tak doufám, že to ČT pustí aspoň na webu LIVE.
 
PIN pozice pro finálové kolo ;)
716CFEC6-651B-4D15-9D27-5F324CAFE20C.jpeg
 
Jeden i kroupu uroní, byl to nervák a pecka návrat krále!
 
Krásný Masters s ještě lepším koncem!......Tigerovi to moc přeju, přesto je mi trochu líto Molinariho......hrál přesně jak stroj včetně úžasných puttů, pak udělá jednu hrubku a jednou smolně trefí šišku......a zelený sako je v.....
 
Krásný Masters s ještě lepším koncem!......Tigerovi to moc přeju, přesto je mi trochu líto Molinariho......hrál přesně jak stroj včetně úžasných puttů, pak udělá jednu hrubku a jednou smolně trefí šišku......a zelený sako je v.....
Souhlas, taky mi bylo líto Molinariho, znovu ukázka toho, jak může být golf nekompromisní. Ta tlačenice na prvních místech! Seděli jsme u toho doma všichni 4 golfisté :D
 
Pro zvýšení popularity golfu jenom dobře. Ty studené psí čumáky nikoho příliš nenadchnou (např. Reed...). Ale bylo vidět, jak se ke konci "staré páky" tlačí dopředu (Dustin Johnson, Rickie Fowler...).
Jinak nejlepší amatér byl na 29. místě:up: - není to výzva pro @JanKostalCZE ;)

7150
 
Za sebe můžu říct, že letošní Masters (a především neděle) bylo nejbožejší reklamou na golf, jakou si lze představit. Tam bylo prostě všechno:
  • Dechberoucí nádherné hřiště, které ale nebylo nesmyslně obtížné, takže zvládlo perfektně vyváženě odměnit dobrou a potrestat špatnou ránu
  • Velmi dobře zvládnutý komentář ČT
  • Divácká kulisa přímo na hřišti, která příjemně podtrhovala reakcemi důležitost právě se odehrávajících ran
  • Neuvěřitelně napínavý průběh, vždyť bylo 5 jamek do konce a mohl vyhrát kdokoli z 10ti hráčů a co rána to změna
  • Vyhrál ten nejlepší možný - nejen pro sebe nebo pro mne, ale především pro golf
Já si to perfektně užil od začátku do konce, držel palce, potili se mi ruce, chytal jsem se za hlavu, slzu uronil, BOMBA, díky Tigře!
 
Za sebe můžu říct, že letošní Masters (a především neděle) bylo nejbožejší reklamou na golf, jakou si lze představit. Tam bylo prostě všechno:
  • Dechberoucí nádherné hřiště, které ale nebylo nesmyslně obtížné, takže zvládlo perfektně vyváženě odměnit dobrou a potrestat špatnou ránu
  • Velmi dobře zvládnutý komentář ČT
  • Divácká kulisa přímo na hřišti, která příjemně podtrhovala reakcemi důležitost právě se odehrávajících ran
  • Neuvěřitelně napínavý průběh, vždyť bylo 5 jamek do konce a mohl vyhrát kdokoli z 10ti hráčů a co rána to změna
  • Vyhrál ten nejlepší možný - nejen pro sebe nebo pro mne, ale především pro golf
Já si to perfektně užil od začátku do konce, držel palce, potili se mi ruce, chytal jsem se za hlavu, slzu uronil, BOMBA, díky Tigře!
Naprosto souhlasím. Já, když jsem zjistil, že to kvůli bouřce posunuli, nevydržel jsem to a sledoval stav na livesport.cz., takže jsem věděl už někdy kolem deváté jak to dopadlo. Přesto jsem si to pak na ČT pustil. Sledoval jsem to od 11. jamky posledního flightu a nelitoval ani minutu, protože to byla opravdu luxusní golfová podívaná. :up:;)
 
Za sebe můžu říct, že letošní Masters (a především neděle) bylo nejbožejší reklamou na golf, jakou si lze představit. Tam bylo prostě všechno:
  • Dechberoucí nádherné hřiště, které ale nebylo nesmyslně obtížné, takže zvládlo perfektně vyváženě odměnit dobrou a potrestat špatnou ránu
  • Velmi dobře zvládnutý komentář ČT
  • Divácká kulisa přímo na hřišti, která příjemně podtrhovala reakcemi důležitost právě se odehrávajících ran
  • Neuvěřitelně napínavý průběh, vždyť bylo 5 jamek do konce a mohl vyhrát kdokoli z 10ti hráčů a co rána to změna
  • Vyhrál ten nejlepší možný - nejen pro sebe nebo pro mne, ale především pro golf
Já si to perfektně užil od začátku do konce, držel palce, potili se mi ruce, chytal jsem se za hlavu, slzu uronil, BOMBA, díky Tigře!
Podepisuju. Líp bych to nenapsal.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom