Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tours Masters 2019

Od dob Bena Hogana největší comeback v historii golfu. Tiger vyhrál hlavně díky enormnímu umění soustředit se. To byla ta jedna rána navíc. Jsem rád, že jsem to mohl vidět.
 
přidám ještě jednu reakci - s odstupem času musím pochválit Českou televizi, jak se toho zhostila - jedním slovem důstojně. Jaromíra Bosáka všichni známe (někomu se líbí více a někomu méně, mě tak nějak uprostřed - jak kdy), ale velice příjemně mě překvapil Michal Dusík :). A to tím, že do toho vnesl trochu emocí, což podle mě ke sportu patří. Jen jsem chvílemi hledal Usaina Bolta, holt mám pana Dusíka zažitého hlavně jako komentátora atletiky :D.
 
přidám ještě jednu reakci - s odstupem času musím pochválit Českou televizi, jak se toho zhostila - jedním slovem důstojně. Jaromíra Bosáka všichni známe (někomu se líbí více a někomu méně, mě tak nějak uprostřed - jak kdy), ale velice příjemně mě překvapil Michal Dusík :). A to tím, že do toho vnesl trochu emocí, což podle mě ke sportu patří. Jen jsem chvílemi hledal Usaina Bolta, holt mám pana Dusíka zažitého hlavně jako komentátora atletiky :D.
A to zase byla věc, co štvala mě...
Chyběl mi tam Čeněk Lorenc
 
Tímto se ČT veřejně omlouvám. Než to začalo, měl jsem z přenosů nedobrý pocit. Nakonec se mi to moc líbilo. A Dusík mile překvapil.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom