Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Marta WITB

Tak dnes dorazila zásilka ze SportsDirectu, nové dřívko a nová rukavička (nové tričko a cover pro syna nefotím) a jsem velmi, velmi spokojená. Driver Cobra, dřevo Cobra, hybrid Cobra - tak jsem to chtěla. :cool: Jen nevím kde se ve mě vzala ta inklinace k růžové co se týče golfového vybavení (normálně tu barvu nevyhledávám) :D:p A snad mi to bude i lítat kam má.
 

Přílohy

  • IMG_20190227_132501.jpg
    IMG_20190227_132501.jpg
    120,5 KB · Zobrazení: 275
Dobrá volba, taky v bagu chovám jednu Cobru, driver. Navíc jako jedna z mála značek drží ceny nových holí v celkem přijatelné mezi.
 
Dobrá volba, taky v bagu chovám jednu Cobru, driver. Navíc jako jedna z mála značek drží ceny nových holí v celkem přijatelné mezi.
Co se týče dřev, dala jsem na doporučení a mám to komplet Cobru. A líbí se mi, to je pro mě důležité. Dřevo nyní a vloni hybrid jsem si na SportsDirectu vyčíhala za super cenu, a driver jsem koupila tady na Jamce od @jan Jak říkám, ještě jsem zvědavá jak to bude lítat. Rány driverem většinou patří k těm mým lepším ranám, takže když to šlo s driverem (nic moc hůl) od TopFlite ze setu z druhé ruky, tak snad ta Cobra bude lítat líp. Už se těším až to vyzkouším.
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
A tyhle FootJoy rukavičky mám taky moc ráda, jednak se mi líbí desing, od loňska mám ve stejném vzhledu, jen černo-růžovou a krásně mi sedí, kůži na dlani má velice jemnou.
 
Tak se jdu pochlubit novinkou ve své golfové výzbroji. Od kamarádů vtipálků jsem dostala na sobotní oslavě svých nechutně kulatých narozenin nový bag s plnou výbavou holí. Myslím, že zvenku je nepromokavý, je tedy trochu neskladný, do auta se už nic jiného nevejde :eek: ale myslím, že vydrží na věky. Má i držák na pití, dokonce pití bylo k tomu (růžová "bohemka") a jak vidno, duhový slunečník. Od kolegů jsem dostala poukázku na Kaskádu, tak myslím, že až tam s tímhle pojedu směrem k odpališti jedničky, že budou všichni mrkat! 😎
20190914_150357.jpg
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom