Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Markovátka a vypichovátka

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
No nesmějte se, je to golfové vybavení? Je. Tak co. Já mám ke svému markovátku nahodou moc pěkný vztah. Tady je, a doufám, ze ještě dlouho bude provázet moje míčky na greenu.

IMG_20170417_183645.jpg

Koupeno kdysi s peněženkou v Tchibo, kde to je jako 'mince' do vozíku. Perfektně se to hodí.

Jak u vás? Markovátka, vypichovátka - nechť tu mají své čestné téma.
 
Pokerove zetony, nejcasteji Abu Dhabi golf club, Ryder cup 2014 nebo Trump national Doral :)
Vypichovatko=tycko
IMG_0847.JPG
 
Upraveno:
Ja pouzivam co mam v kapse. Nosim tam vzdy drobne. Takze nekdy je to 1kc, nekdy 50kc
 
Nesmějte se mi, markovátka mám jako módní doplněk... ;) Myslím, že se rodinka do budoucna ještě rozroste. Vypichovátko Victorinox je praktická věcička, takový švýcarský nožík pro holky.
 

Přílohy

  • markovátka Katy.jpg
    markovátka Katy.jpg
    145,8 KB · Zobrazení: 359
Upraveno:
Vypichovátko má i nožík, asi abych si na hřišti mohl uříznout ostudu;) Dřív jsem kupoval rukavice s markovátkem, ale vždycky jsem ho poměrně brzo ztratil.
Možná by mohl někdo fundovaně popsat, jak správně vypichovat? Viděl už jsem vícero způsobů, jak je to zaručeně správně, aby člověk neudělal víc škody, než užitku?
 

Přílohy

  • Markovátko_vypichovátko.jpg
    Markovátko_vypichovátko.jpg
    87,6 KB · Zobrazení: 293
Originál Pitchmaster brand PilsnerGolf Resort Hořehledy. Tohle vystřelovací vypichovátko s magnetickým markovátkem není k prodeji, dostávají ho pouze vítězové našich turnajů. V podstatě něco jako Stanley cup!
image.png
 
Já vypichuji přesně jak uvádí tento pán...směrem k ďůlku...nedloubat ďolík nahoru....doufám, že to je i dle nejnovějších trendů správně :)
delam uplne stejne ;)
 
pouzivam, co mam zrovna v kapse, paradoxne velmi casto to jsou polske grosze ( drobne zlotych )....chtela bych nejake holcici :) a porad jsem nenasla to "ach"....ovsem to kaceri je pecka ! s gumidkama by nebylo ? :D
Zloty, nejsi ty z Tesina?? :D
 
Originál Pitchmaster brand PilsnerGolf Resort Hořehledy. Tohle vystřelovací vypichovátko s magnetickým markovátkem není k prodeji, dostávají ho pouze vítězové našich turnajů. V podstatě něco jako Stanley cup!
Zobrazit přílohu 987
To má kde kdo, i já :)
Na posledním turnaji mi někdo (a nebudu říkat kdo) říkal, že toho má plnej šuplík... Kdo umí ten umí, já ho chovám jako relikvii :)

Markovátko zde:
313975049b20372447f8f452da40d729.jpg
 
To má kde kdo, i já :)
Na posledním turnaji mi někdo (a nebudu říkat kdo) říkal, že toho má plnej šuplík... Kdo umí ten umí, já ho chovám jako relikvii :)

Markovátko zde:
313975049b20372447f8f452da40d729.jpg
jedniiiik, toho mam jeste plny batoh z vanoc :D
 
Jasný, já se toho zbavil v trafice a jen pár ponechal pro účel markování. Bezvadně drží na čepici s magnetem...
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
pouzivam, co mam zrovna v kapse, paradoxne velmi casto to jsou polske grosze ( drobne zlotych )....chtela bych nejake holcici :) a porad jsem nenasla to "ach"....ovsem to kaceri je pecka ! s gumidkama by nebylo ? :D

@Zuziky gumídky jsem nenašel, jen takovýho zvláštního medvídka Pu :D
 

Přílohy

  • Bear marker.jpg
    Bear marker.jpg
    44,9 KB · Zobrazení: 297
Včera mi dorazilo! Aby míček věděl kde má skončit [emoji6] velikost je akorát - k nepřehlédnutí. Ne jako ty knoflíčky z rukavičky. Půl času na grýnu pak trávím jejich hledáním, abych nešlápl do dráhy patu. Vypichovátko plastové. Kovové se velmi rychle obrousilo a 2x jsem si ho v kapse vrazil pod nehet.
03309c3705a85590f2966f629753830e.jpg
 
Jeden ze dvou hlavních. Žába a vypichovátko zůstaly v bagu, přidám časem.
Pokračování: žába a dánské koruny DSC_2330.JPG
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom