Markovátka a vypichovátka

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
No nesmějte se, je to golfové vybavení? Je. Tak co. Já mám ke svému markovátku nahodou moc pěkný vztah. Tady je, a doufám, ze ještě dlouho bude provázet moje míčky na greenu.

IMG_20170417_183645.jpg

Koupeno kdysi s peněženkou v Tchibo, kde to je jako 'mince' do vozíku. Perfektně se to hodí.

Jak u vás? Markovátka, vypichovátka - nechť tu mají své čestné téma.

jan

Guru fóra
Klub
Pysely
HI (HCP)
26.7
P/L
Pravák
Značka
Mizuno, Cobra, Cleveland, Bettinardi
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze

JanKostalCZE

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Rok ZK
2009
Klub
Prague City Golf
HI (HCP)
0,4
P/L
Pravák
Značka
Mizuno
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Pokerove zetony, nejcasteji Abu Dhabi golf club, Ryder cup 2014 nebo Trump national Doral :)
Vypichovatko=tycko
IMG_0847.JPG

Upraveno:

macdav

Guru fóra
Jméno
David
Přijmení
Machač
Rok ZK
2016
HI (HCP)
23,3
P/L
Pravák
Značka
Mizuno
19.jamka:
WITB
Ja pouzivam co mam v kapse. Nosim tam vzdy drobne. Takze nekdy je to 1kc, nekdy 50kc

RobertSlajs

Guru fóra
Rok ZK
2012
Klub
ČGK
HI (HCP)
22,4
P/L
Pravák
Značka
Mizuno
19.jamka:
Představení
WITB
Vypichovátko má i nožík, asi abych si na hřišti mohl uříznout ostudu;) Dřív jsem kupoval rukavice s markovátkem, ale vždycky jsem ho poměrně brzo ztratil.
Možná by mohl někdo fundovaně popsat, jak správně vypichovat? Viděl už jsem vícero způsobů, jak je to zaručeně správně, aby člověk neudělal víc škody, než užitku?

Přílohy

mkopcak

Guru fóra
Rok ZK
2010
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
10,0
P/L
Pravák
Rozhodčí ČGF
II.třída
Golf. trenér
ČGF 3.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Originál Pitchmaster brand PilsnerGolf Resort Hořehledy. Tohle vystřelovací vypichovátko s magnetickým markovátkem není k prodeji, dostávají ho pouze vítězové našich turnajů. V podstatě něco jako Stanley cup!
image.png

JanKostalCZE

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Rok ZK
2009
Klub
Prague City Golf
HI (HCP)
0,4
P/L
Pravák
Značka
Mizuno
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Já vypichuji přesně jak uvádí tento pán...směrem k ďůlku...nedloubat ďolík nahoru....doufám, že to je i dle nejnovějších trendů správně :)
delam uplne stejne ;)

Zuziky

Aktivní člen
19.jamka:
Představení
pouzivam, co mam zrovna v kapse, paradoxne velmi casto to jsou polske grosze ( drobne zlotych )....chtela bych nejake holcici :) a porad jsem nenasla to "ach"....ovsem to kaceri je pecka ! s gumidkama by nebylo ? :D

JanKostalCZE

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Rok ZK
2009
Klub
Prague City Golf
HI (HCP)
0,4
P/L
Pravák
Značka
Mizuno
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
pouzivam, co mam zrovna v kapse, paradoxne velmi casto to jsou polske grosze ( drobne zlotych )....chtela bych nejake holcici :) a porad jsem nenasla to "ach"....ovsem to kaceri je pecka ! s gumidkama by nebylo ? :D
Zloty, nejsi ty z Tesina?? :D

JardaK

Guru fóra
Klub
Beřovice
19.jamka:
Představení
Originál Pitchmaster brand PilsnerGolf Resort Hořehledy. Tohle vystřelovací vypichovátko s magnetickým markovátkem není k prodeji, dostávají ho pouze vítězové našich turnajů. V podstatě něco jako Stanley cup!
Zobrazit přílohu 987
To má kde kdo, i já :)
Na posledním turnaji mi někdo (a nebudu říkat kdo) říkal, že toho má plnej šuplík... Kdo umí ten umí, já ho chovám jako relikvii :)

Markovátko zde:

JanKostalCZE

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Rok ZK
2009
Klub
Prague City Golf
HI (HCP)
0,4
P/L
Pravák
Značka
Mizuno
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
To má kde kdo, i já :)
Na posledním turnaji mi někdo (a nebudu říkat kdo) říkal, že toho má plnej šuplík... Kdo umí ten umí, já ho chovám jako relikvii :)

Markovátko zde:
jedniiiik, toho mam jeste plny batoh z vanoc :D

JardaK

Guru fóra
Klub
Beřovice
19.jamka:
Představení
Jasný, já se toho zbavil v trafice a jen pár ponechal pro účel markování. Bezvadně drží na čepici s magnetem...

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: jan

Marek90

Aktivní člen
19.jamka:
WITB
@Zuziky gumídky jsem nenašel, jen takovýho zvláštního medvídka Pu :D

Přílohy

doktordee

Guru fóra
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Včera mi dorazilo! Aby míček věděl kde má skončit [emoji6] velikost je akorát - k nepřehlédnutí. Ne jako ty knoflíčky z rukavičky. Půl času na grýnu pak trávím jejich hledáním, abych nešlápl do dráhy patu. Vypichovátko plastové. Kovové se velmi rychle obrousilo a 2x jsem si ho v kapse vrazil pod nehet.

Dana

Guru fóra
Jméno
Dana
Rok ZK
2015
Klub
Česká Lípa
HI (HCP)
32,7
P/L
Pravák
Značka
Tour Edge, Cobra
19.jamka:
Představení
WITB
Jeden ze dvou hlavních. Žába a vypichovátko zůstaly v bagu, přidám časem.
Pokračování: žába a dánské koruny DSC_2330.JPG

WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2020 patří (více info):
Nahoru Bottom