Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Marek90 WITB (Lefty)

Marek90

Aktivní člen
Klub
Pyšely
HI (HCP)
20+-10
Driver: Ping G30 9°(+1°), shaft Ping Alta 55g Stiff (chtělo by to Ping Tour 65g...)
3W: TaylorMade RBZ Stage 2 15°, shaft RocketFuel 60g Stiff
5W: Ping G25 18°, shaft Ping TFC189 68g Stiff

Železa (shafty TT Dynamic Gold S300, +1")
2i: TaylorMade Rsi UDI (Utility Driving Iron)18°, KBS Tour Lite 110g stiff
3i: Titleist 735CM 22° - asi na střídačku :D
5i-PW: Wilson Staff Ci11 (Lofty 26-29-32-36-40-44°)

Wedge (shafty TT Dynamic Gold Wedge Flex)
50-12°: Titleist SM5 F grind
56-12°: Wilson Staff Ci11
60-10°: Cleveland CG12

Putter: Odyssey Works Versa Tank 2-Ball Fang SuperStroke, 38inches

Míčky: výhradně nalezenci, vybírám z nich podle aktuální výkonnosti
Bag: Big Max
Vozík: Caddytek EZ Quickfold Deluxe
Boty: Ecco Golf Cool 2017 do vlhka, Reebok outdoor kecky do sucha
Rukavice: Dunlop (s palcem olepeným leukoplastí maj neskutečnou výdrž :D)
Hodinky: Bushnell NEO XS
GPS system: GameGOLF
Gripy: Většina GP MCC red midsize, 2x Lamkin CrossLine midsize, 2x Ping standard

Small_DSC03257.jpg
Small_DSC03258.jpg
 
Upraveno:
Ty brďo to je dobrá sbírka značek! A patr taky celkem nestandard. Proč to všechno?
 
Hodně muziky za málo peněz - postupně jsem to takhle poskládal na Levnygolf.cz :D. Bejt pravák, co mermomocí hraje na levo a navíc potřebuje stiff znamená prokletí malýho výběru :rolleyes:.
Nová byla akorát wedge 50° Titleist, protože 50° nikdo nenabízel a byla tam díra ve vzdálenostech.
A ten Putter... Moje největší bolest na týhle bláznivý hře je puttování. Jelikož mám ten pohyb strašně nestabilní, aspoň trochu to zachraňuje opření hole o předloktí alá Matt Kuchar. A na to je potřeba při 190cm docela dlouhej putter. Navíc blade puttery mi běhaj všude, jen ne tím správným směrem. Proto mallet. No a když jsem tenhle systém míření přes 2 bílý kolečka zkusil v krámu, tak jsem potopil 3/3 puttů. Takže asi tak :)
 
Zajimava sbirka!
Na putter jsem se tez chtel zeptat. Zkousel si ty kucharovi original armlocky?
 
Upřímně řečeno nezkoušel :D. Mám rád neobvykle vypadající věci a to spolu s fantastickým pocitem při puttu udělalo z Fanga jasnýho favorita, kterýmu nešlo odolat - neberu-li v potaz tu strašnou původní cenovku v Kalifornským Golfsmithu :confused:, ale na Ebay za 75GBP to už bylo zkousnutelný :)
 
zdravím dalšího leftyho, dá to práci sehnat nějaký pořádný vybavení na druhou stranu co? :D Já to znám, taky mám všechno na stiffu, teda skoro všechno...
 
Když se blíží ty vánoce, tak jsem si udělal radost a zkusím do bagu přidat tuhle krasavici: :)

TaylorMade Rsi UDI (Utility Driving Iron) #2 18°, KBS Tour Lite 110g stiff (až bude doma, změním obrázek na levou orientaci :p)
reviewhero.jpg

Akorát je to 15. kousek, tak kdo ví, co půjde z kola ven o_O.
Taky doufám, že jí aspoň párkrát slušně trefím, abych mohl dál hrdě tvrdit, jak nemám rád hybridy :D
Až ji v Erpetu příští týden prvně ozkouším, tak dám vědět pocity - proč jen se mi teď vybavuje "Not even God can hit a 1-iron"? :cool:
 
To je tak, když člověk chodí na fitting - díky @requo za výhru :D. Kupodivu mi řekli, že celej mů bag je špatně o_O:D.
Tak přes eBay právě objednán set z edice 2016 - Ping i, 4-PW +1/2", 3,75°UP, a co mě zaráží nejvíc, ale na fittingu mi to tak vyšlo, X Stiff shaft Project X 6,5 :eek:

Ping-i-irons.jpg

Fakt jsem zvědavej, jak se s tím bude hrát :cool:
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom