Marcel, Ing.

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,138
Hodnocení
2,411
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Představuji Vám Marcela. Inženýra Marcela. A jeho malý, tu na 19.jamce (ne)pravidelně vycházející komiks přibližující ne až tak vždy smyšlený svět inženýra, manžela a otce, manažera golfového resortu, nadšeného golfisty, jeho přátel... a v neposlední řadě, jeho želvy Žofie. Podobnost děje a postaviček se skutečnými osobami je čistě náhodná, ilustrativní a neslouží k hanobení rasy, národa, bla, bla, bla ...atd.

PS: Já inženýr nejsem, manažerem golf resortu taky ne, takže já to být nemůžu! A brýle taky nenosím.Všechno popřu! :)

Upraveno:

jan

správce
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,247
Hodnocení
1,335
123
Praha
Jméno
Honza
Az ted jsem si vsiml, ze marcel bude asi trosku nervak... kdyz zlomil putter a praporkovou tyc :D

Kazdopadne je zrejme, ze chodi na Zbraslav :)

jan

správce
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,247
Hodnocení
1,335
123
Praha
Jméno
Honza
Toto je naprosto presne... zazivam kazdy tyden. :)
Preventivne uz rovnou jsem v modu cislo 2 :D

jan

správce
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,247
Hodnocení
1,335
123
Praha
Jméno
Honza
Michale, ten Marcel... ti nejak nevim... jak to rici... to je proste slozite...
... neni to nahodou autobiografie? :D

Myslis, si ze ses desne mazanej... a ze te bez klobouku nikdo nepozna. :)

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,138
Hodnocení
2,411
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Nic k tomu neřeknu a všechno popírám. :)

Ale tady inspiraci uznávám - normálně na si o víkendu jdu v podvečer čipovat a koukám, praporková tyč je nedílnou součástí hry na schovku. Já fakt trénovat chtěl, úplně jsem se viděl a psychicky se připravil na to, že odpálím 10 míčků z 5ti metrů, deset z 10ti metrů, pak z patnácti... no, samozřejmě všechny do jednoho metru od praporku... ale mohl jsem? Nemohl. Tak jsem wedgu odložil - a šel jsem si dát plecháče a grilovat. Děsného přeomlouvání mě to stálo, ale co bych pro děti já, dobrák od kosti, neudělal! :-D Takovýhle problémy mistři na PGA určitě řešit nemusí!

Upraveno: